Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupujecie dzieciakom kreatywne zabawki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jesionka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 09:16    Temat postu: Kupujecie dzieciakom kreatywne zabawki? Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa czy kupujecie swoim pociechom takie kreatywne zabawki.
I jakie waszym zdaniem są najbardziej godne polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lis 20, 2017 09:16    Temat postu:

Powrót do góry
veronea0987
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

półki sklepowe uginają sie od ilosci zabawek, natomiast na podstawie obserwacji stwierdzam, ze im mniej tym lepiej, bo pozwala to maluchowi rozwinąć wyobraźnię i samemu stworzyc świat zabawy
esmeralda
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto kupować dzieciakom takie rzeczy.
Można w ten sposób rozwinąć ich kreatywność, a nie tylko takie zdolności, jak liczenie czy czytanie.
Tutaj https://www.hulahop.pl/wiadomosc/pottery-cool-pracownie-gliniarskie-dla-dzieci-jaki-zestaw-wybrac/3813/ poczytaj sobie coś więcej o tych zabawkach.
Jest tego w sklepach spory wybór.
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Dzieciaki potrzebują różnych bodźców, by móc rozwijać się w pełni sprawnie. Ja sam często zaglądam na https://manito.pl/ bo tam można dostać bardzo różne zabawki dla dzieci w różnym wieku. Takie sklep jak Manito sprawiają, że wcale nie trzeba dużo chodzić po sklepach, by znaleźć coś ciekawego.
Powrót do góry
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas najlepiej sprawdzają się zabawki z postaciami Bing , którymi dobrze się bawi dzieciom. Mogą wymyślać sobie różne ciekawe zabawy, godne uwagi. Takie postacie widziałam w sklepie Kimland https://www.kimland.pl/zabawki-z-bajek-filmow-seriali/bing . Może cena spora, ale to kreskówka, a więc się sprawdza. Warto zerknąć na te propozycje.
Powrót do góry
WilczkooD
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż kreatywne zabawki. Już od najmłodszych lat możemy uczyć dzieci. Pomagają w tym przeróżne zabawki jak np. duże puzzle do układania dla najmłodszych, zabawki z dopasowywaniem kolorów bądź zwierzątek czy tablice magnetyczne. Na rynku jest wiele zabawek więc na pewno każdy nas znajdzie coś dla naszych pociech.
mlesniak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za tym, by kupować dzieciom kreatywne zabawki, jak również, by uczestniczyć w tej zabawie.
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w oko wpadł sklep,a raczej zabawka Janod która wpadła mojemu dziecku w oko to domek dla lalek z 11 meblami. I chyba będę musiała zamówić bo moje dziecko ciągle o tą zabawkę pyta kiedy będzie. Niedługo ma urodzinki, więc okazja już będzie na prezent.
Powrót do góry
myszata22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, staram się kupować tylko zabawki, które przynoszą dziecku jakąś korzyść. Ostatnio była to gra w technologii VR z której moje dziecko korzysta na tablecie, nazywa się ona Kazooloo Roboty DMX i nabyłam ją w Gonzo Toys. Polega ona ns tym, że skupione dziecko musi intensywnie się poruszać aby nie dać się pokonać stworom, które ukazują się co chwilę w innych miejscach Smile Dzięki temu Adaś ma dawkę ruchu i do tego ćwiczy swoją spostrzegawczość, gra naprawdę mu się spodobała Smile
Powrót do góry
marek7883
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kreatywne zabawki to według mnie fajna sprawa, bo dziecko dodatkowo może się w ten sposób kształcić, rozwijać. Robi coś innego niż siedzenie przed telewizorem i oglądanie bajek. Są też dzieci, które mają kłopoty rozwojowe i dla nich przygotowane są takie materiały https://juniora.pl/kocham-czytac-ksiazki-c-56.html
Powrót do góry
iram
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swego czasu kupowałem dużo takich, ale teraz już nie
Powrót do góry
stasiu4
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My swoim dzieciom kupiliśmy magnetyczną tablicę od https://www.magnetina.com i teraz mają świetną zabawę. Dzięki jednej tablicy jest wiele możliwości kreatywnych zabaw nawet takich podczas których dzieci się edukują.
Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WilczkooD napisał:
Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż kreatywne zabawki. Już od najmłodszych lat możemy uczyć dzieci. Pomagają w tym przeróżne zabawki jak np. duże puzzle do układania dla najmłodszych, zabawki z dopasowywaniem kolorów bądź zwierzątek czy tablice magnetyczne. Na rynku jest wiele zabawek więc na pewno każdy nas znajdzie coś dla naszych pociech.

Tablice magnetyczne to bardzo fajna sprawa dla dzieciaków. Nie musza być to jakieś typowe tablice dla dzieci, my na przykład zamówiliśmy zwykłe tablice na https://tablice-magnetyczne.com/, do tego dokupiliśmy najróżniejsze magnesy, na przykład przedstawiające literki z alfabetu i powiem Wam, że dzieciaki maja z tego naprawdę wiele frajdy Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 20, 2018 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: