Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dachówka ceramiczno-metalowa na dach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 14:38    Temat postu: Dachówka ceramiczno-metalowa na dach Odpowiedz z cytatem

Hej. Za jakiś czas będę całkowicie wymieniać pokrycie dachowe w moim domu.
Muszę tylko zdecydować się na któreś. Jakie wy byście wybrali? Ładna jest dachówka ceramiczno-metalowa. Sprawdza się wam takie pokrycie dachowe? Chcę jakieś solidne i trwałe wybrać do siebie do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lut 21, 2018 14:38    Temat postu:

Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja wybrałem dachówke ceramiczną od Braas a dokładnie model Opal Standard i nie narzekam. Wysoka jakość wykonania, równy kolor na całej powierzchni i idealne krawędzie. Do tego mozna liczyc na 30 letnią gwarancję i zabezpieczenie angobą bądź glazurą w zakresie każdego modelu ceramicznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jasiek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem również zwolennikiem wyboru dachówek ceramicznych ze względu na ich trwałość, piękno przez długie lata oraz odpowiednie zabezpieczenie przed porastaniem powłoką - angoba bądź glazura.
Powrót do góry
iga32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o reszcie wyposażenia dachu już myślałeś? Tutaj http://www.dozowanie.eu/ widziałam na przykład systemy przeciwoblodzeniowe do rynien. Sama niestety nie instalowałam i bardzo żałuję. W naszym klimacie to przydatne.
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz o tym słyszę i powiem szczerze że nie wygląda to dobrze w dłuzej perspektywie czasu. Jeżeli miałbym polecić Ci dobrej jakości pokrycie dachowe to polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas w zakresie dachówek i blachodachówek. O dobrych warunkach gwarancyjnych oraz odpowiednich zabezpieczeniach przed ich porastaniem oraz zabrudzeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
MarcinR1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak jestem dużo większym zwolennikiem jeżeli chodzi o dachówkę ceramiczną moim zdaniem to pokrycie dachowe które zaskakuje nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również estetyką oraz odpowiednim zabezpieczeniem przed zabrudzeniami i porastaniem. Sprawdź ofertę producenta Braas, a w szczególności takie modele jak Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V które teraz złapiesz na niezłej obniżce cenowej.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Paź 17, 2018 17:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: