Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zorganizować udaną "domówkę"?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
naasa87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 10:14    Temat postu: Jak zorganizować udaną "domówkę"? Odpowiedz z cytatem

nie znalazłam żadnego podobnego tematu więc założę... a mianowicie niedługo mam urodzinki , rodzice wyjeżdżają więc postanowiłam zrobic domówkę dla paru osób mi najbliższych Smile ale teraz mam pytanie... jak zrobic tą domóweczkę żeby była udana...powiem tylko tyle że ludzie którzy na niej będą nie znają się nawzajem aż tak dobrze by miec wspólne tematy... dlatego może wy macie jakieś pomysły i mi pomożecie...powiem że to moja 1 domówka jaką zrobię... i nie mam z tym żadnego doświadczenia... będzie normalnie torcik alkohol ( wszyscy pełnoletni) jedzonko ale nie mam pomysłów jak to rozkręcic Sad żeby nie było totalnej lipy... przez to że się nie znają tak dobrze wszyscy. Błagam .... help
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 10:14    Temat postu:

Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może postawisz na jakieś fajne drinki. Jest to zawsze ciekawe urozmaicenie, a ich przygotowanie nie sprawia aż tak dużego problemu, jak mogłoby się wydawać. Zresztą wiele cennych wskazówek na ten temat możesz znaleźć na https://przepisynadobredrinki.wordpress.com/2017/08/17/techniki-miksowania-drinkow/ i myślę sobie, że na pewno bardzo się przydadzą, a kto wie, może odkryjesz w sobie dryg do barmaństwa:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszata22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o alkoholu to na pewno przyda się także specyfik chroniący przed przykrymi skutkami jego nadmiaru. Mam tu na myśli tabletki 2KC xtreme. Zażywa się je przed piciem oraz w trakcie dzięki czemu kolejnego dnia czujemy się zupełnie normalnie. Myślę, że goście na imprezie docenią coś takiego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 14, 2018 14:08    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: