Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

laryngolog warszawa południe
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ariel
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 19:22    Temat postu: laryngolog warszawa południe Odpowiedz z cytatem

witajcie. nie łatwo znaleźć informacje o lekarzach specjalistach i gabinetach, tak żeby mieć pewność że idzie się do dobrego polecanego lekarza. jeśli już udaje się dorwać takie informacje to za pomocą poczty pantoflowej. i uwierzcie mi, że czasem warto posłuchać informacji przekazywanych z ucha do ucha. sprawa była taka: 8 letni syn, świnka przebyta dość wcześnie, aż tu pewnego dnia płacz i zgrzytanie zębami a szyja napuchnięta jak balon. strach, pogotowie? płakał w niebogłosy więc pojechaliśmy do szpitala. internista przyjął i zalecił wizyte u laryngologa. a tu najwcześniej można odwiedzić szpitalnego za 2 dni i to jest tempo ekspresowe dla nagłych przypadków! chyba że ktoś zacznie schodzić ze świata to wtedy wcześniej sie bedzie dalo. rozpacz i frustracja. teściowa uruchomiła telefon i sąsiadów i dostaliśmy namiary na klinikę Krajmed na południu warszawy na Wałbrzyskiej. Dzięki Bogu pracowali tam Ludzie a nie Urzędnicy i 8letnie dziecko przyjeli do laryngologa niemal natychmiast. Ale różnica między kliniką a szpitalem to jak między piekłem a niebem. Wspaniały sprzęt, czysto, schludnie, każdy czeka żeby ci pomóc. i nawet inni pacjenci umówieni na wizyty też bez problemu pozwolili żeby 8letnie dziecko przyjąć bez kolejki. Mieliśmy wielkie szczęście że trafiliśmy tam i do doktora Krajewskiego. Naprawdę warto zaufać tym ludziom, gdy kiedyś będziecie w potrzebie to serdecznie polecam odwiedzić Krajmed w Warszawie!
Reklama

Wysłany: Sro Mar 27, 2013 19:22    Temat postu:

Powrót do góry
salivan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będę potrzebował kiedyś laryngologa to pewnie wybiorę się któregoś dnia do tej przychodni Wink Dzięki za info Wink
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście jeszcze w takiej potrzebie nigdy nie było, ale może kiedyś mi się ta informacja przyda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandeel
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 30, 2013 06:18    Temat postu: POst Odpowiedz z cytatem

bez problemu pozwolili żeby 8letnie dziecko przyjąć bez kolejki. Mieliśmy wielkie szczęście że trafiliśmy tam i do doktora Krajewskiego. Naprawdę warto zaufać tym ludziom, gdy kiedyś będziecie w potrzebie to serdecznie polecam odwiedzić Krajmed w Warszawie!
nosleep
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio byłem z dzieckiem w tej nowej klinice na Wilanowie Wink www.medintel.com.pl już dawno nie spotkałem się z takim profesjonalnym podejściem do dzieci, a wnętrze przychodni bardziej wygląda jak kącik do zabaw, mój Jaś nie chciał wyjść stamtąd po badaniach.
Powrót do góry
malwinak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei polecę w Łodzi poradnię laryngologiczną, o proszę http://www.salve.pl/laryngologiczna,100,0,10 . Ogólnie fajne jest to, że jest kilku laryngologów więc w zasadzie nie ma problemu z trafieniem na jakiegoś.
Powrót do góry
magda86
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam laryngologia w Goldenmedzie panią doktor Martę Bukrewicz. Pani Doktor usuwała migdałki mojego 10 letniego synka. Następnego dnia po operacji mogły już jeść i przez 2 tygodnie po operacji nie miał żadnego krwawienia z gojących się kraterów w gardle. Nie było żadnych późniejszych powikłań i komplikacji, bo operacja została wykonana pierwszorzędnie.Namiary do doktor Bukrewicz dostałam od lekarza pierwszego kontaktu jako do wybitnego eksperta w operowaniu gardła - widać pod tym względem jest znana i ceniona w środowisku.
Powrót do góry
tytus87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie informacje są zawsze przydatne, bo zawsze może i na nas przyjść kolej. Dlatego dziękujemy za niezbędne info Smile Jeszcze jakby ktoś znał dobrego dentystę na NFZ to też spoko Razz
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Nigdy nie wiadomo, kiedy może przydać się taka pomoc.
Powrót do góry
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 11, 2015 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o laryngologów z Warszawy to tutaj http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/laryngolog/warszawa/ursus/ jest przydatne zestawienie specjalistów. Wybór spory, dlatego warto poczytać opinie pacjentów o poszczególnych lekarzach. Ja zawsze kieruję się opiniami znajomych czy przyjaciół i generalnie chyba nigdy się nie zawiodłam.
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecę wam laryngologa tu http://medichouse.pl/specjalista/laryngolog-warszawa/ Nawet mi do głowy nie przyszło, że z chrapaniem udaje się do laryngologa. Dowiedzieliśmy się o tym przez przypadek i też mi polecono tego specjalistę.
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz wybrać się do laryngologa z dzieckiem przeczytaj artykuł http://pewnapani.pl/dla-kobiet/czym-zajmuje-sie-laryngolog-dzieciecy Może okazać się bardzo pomocny. My chodzimy z córkami na badania słuchu raz w roku. Słuch może się pogorszyć w każdym wieku więc lepiej kontrolowac sytuację.
Powrót do góry
MoniaRutka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 02:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Poradni Alicji Karnej na ul. Rydygiera przyjmuje laryngolog, dr n. med. Ewa Nowakowska – Szyrwińska. Prowadzi konsultacje dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie otolaryngologii (choroby gardła, nosa, uszu, zatok). Przychodnia http://poradniakarney.pl prowadzi leczenie całych rodzin, więc każdy znajdzie tam dla siebie specjalistę.
Powrót do góry
Diper
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 18, 2017 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie jeśli masz jakieś mocniejsze bóle gardła, to udaj się do lekarza, a jeśli jest to tylko i wyłącznie wynik podrażnienia kaszlem, to weź jakieś tabletki na gardło. Ja osobiście polecam http://fiorda.pl - sprawdzony lek na bazie naturalnych składników, wydaje się najkorzystniejszy.
Powrót do góry
faronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuchajcie, do kogo najlepiej zgłosić się na usunięcie ślinianki podjęzykowej? u mnie w poradni się takimi rzeczami nie zajmują
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 15, 2017 09:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: