Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie szukać pracy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Praca ( szukam / oferuję )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
swieczka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto poszukać pracy w Norwegii. Widziałam m.in na http://workshop.pl/job/ciesla-szalunkowy-zbrojarz-forskalingssnekker-jernbinder-3/ ze można znaleźć tam bardzo dobrze płatną pracę jeśli ma się fach w ręku.
W polsce niby jest więcej pracy ale niestety zarobki pozostawiają wiele do życzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sie 01, 2017 10:26    Temat postu:

Powrót do góry
annicza
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniach pracy zawsze pomocna jest agencja pracy - moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie. I nie ma się co wstydzić, z takiego rozwiązania korzysta bardzo wielu ludzi Smile Po co utrudniać sobie życie, skoro można je ułatwiać, co nie? Na Twoim miejscu spróbowałabym w ten sposób

Ostatnio zmieniony przez annicza dnia Sro Sie 23, 2017 11:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
maksik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele stron z ogłoszeniami o prace w Internecie. Tam najlepiej szukać, ale też warto przeglądać oferty pracy na stronach agencji zatrudnienia takich jak https://www.aterima.pl/ każda agencja ma swoje oferty i raczej rzadko można je znaleźć na innych portalach więc warto zrobić listę adresów i co jakiś czas sprawdzać bo może tam coś będzie co nas zainteresuje.
Powrót do góry
Anetta3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, ofert pracy jest dużo. Teraz coraz częściej pojawiają się oferty prac zdalnych, jednak na nie trzeba uważać. Od siebie proponuję program afiliacyjny dzięki któremu zaczniesz zarabiać uczciwe i realne pieniądze. Ja mam czas na wszystko a do tego zarabiam więc to jest dla mnie praca marzeń.
Powrót do góry
Kandyc
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zaczął od szukania pracy na jakimś portalu ogłoszeniowym lub ewentualnie na stronach firm, które działają w mojej branży. Często firmy w taki sposób (na stronach) ogłaszają rekrutację.
Powrót do góry
Denradban
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kandyc napisał:
Ja bym zaczął od szukania pracy na jakimś portalu ogłoszeniowym lub ewentualnie na stronach firm, które działają w mojej branży. Często firmy w taki sposób (na stronach) ogłaszają rekrutację.

Dokładnie, portale ogłoszeniowe to najlepszy i najprostszy sposób na znalezienie pracy. Sprawdż na przykład ten http://www.gowork.pl/praca
i zobacz ile jest w nim ogłoszeń. Na pewno znajdziesz w takim miejscu jakaś pracę dla siebie!
Powrót do góry
Bajson
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem Sad
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo ofert pracy można na pewno znaleźć na targach pracy. Tam sporo pracodawców się reklamuje i szuka pracowników. Warto tam iść. Duże targi pracy były niedawno w Warszawie http://www.zw.com.pl/artykul/670985.html Można tam znaleźć dobrą pracę.
Powrót do góry
maksik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie może gdzie obecnie poszukują pracowników fizycznych? Moja mama jest po czterdziestce i szuka pracy. Wiadomo, że jest ciężej coś znaleźć niż młodszym. Macie jakieś może informacje gdzie mogła by złożyć CV. Dodam, że jest zmotoryzowana.
Powrót do góry
Viola
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś widziałam ogłoszenie drukarni w Wiązownej pod Otwockiem, z tego co mi wiadomo to poszukiwali pracowników na jakieś łatwe stanowiska. Ale dokładnie nie wiem. Może poszukaj w Internecie.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 02:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://gefest.pl/ jest namiar na ciekawy portal. Są tam bowiem dostępne oferty pracy dla Ukraińców. Można tam znaleźć różnorodne propozycje lub też dodać swoje. Prosta w obsłudze wyszukiwarka pozwala znaleźć rozwiązanie dopasowane do potrzeb pracownika.
Powrót do góry
maksik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No moja mama jest Polką, więc pewnie tam nic nie znajdzie. Ale ta drukarnia nadal przyjmuje? Jakie tam są warunki? Jest umowa, czy zlecenie? Ktoś wie co tam się dokładnie robi?
Powrót do góry
Viola
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpisałam w google i znalazłam, że drukarnia jest we Wiązownej pod Otwockiem. Podobno tam się wycina nożem jakieś kartony. I piszą na innych forach, że umowa o pracę i trzy zmiany. Może lepiej tam zadzwonić i się zapytać.
Powrót do góry
maksik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzwoniłem, nadal poszukują pracowników. Głównie kobiety, bo prace manualne. Czyli właśnie wycinanie tym nożykiem o którym piszesz. Pani powiedziała, że na początek zawsze jest umowa o pracę. Zaprosiła na spotkanie i dostarczenie CV. Zobaczymy co się więcej dowiemy.
Powrót do góry
Viola
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no widzisz, to fajnie. A wiesz może jakie wynagrodzenie początkowo? Kiedy macie to spotkanie? Bo sama jestem ciekawa.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 25, 2018 09:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Praca ( szukam / oferuję ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: