Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zakupy w sieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio kupiłem specjalne zabezpieczeie dla nowego auta w postaci lokalizatora GPS. Mam to urzadzenie ukryte w aucie dzięki czemu jak tylko coś będzie nie tak mogę od razu sprawdzić gdzie się dokładnie znajduje i w prosty sposób możemy odszukać go z policją. Polecam zwrócić uwagę na wersję modelu GPS TRACKER TK-108 który można znaleźć w sklepie JBPartner Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Sro Maj 02, 2018 14:03    Temat postu:

Powrót do góry
MrNobody
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 03, 2018 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Wink
Czy ktoś z Was zna portal Vendoria.pl? Są tam dostępne różne kategorie, na przykład Elektronika na Vendorii.
To narzędzie wyszukuje oferty z różnych portali. Amazon, Allegro, Ebay – nie wiem jak, ale zbiera. Dzięki temu wystarczy drobny research tylko tam, aby mieć rozeznanie w dostępności i cenach w różnych miejscach. Jestem pewien, że wiele osób ucieszy się z takiego udogodnienia. Wink

Ostatnio zmieniony przez MrNobody dnia Czw Maj 10, 2018 09:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w czym problem, by zacząć korzystać z tego typu zakupów? Przecież to najbardziej opłacalna opcja, pod kazdym kątem. Zamiast tracić czas na bieganie po sklepach, lepiej zdecydować się na szybkie nadanie paczki inpost. To pozwoli Wam zaoszczędzić masę czasu i pieniędzy. Warto zacząć korzystać z tego typu okazji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób napisało, że korzysta z Allegro i podobnych jemu portali. A czy ktoś z Was słyszał o tej platofrmie http://aligatocoin.io/ ? Oferuje ona zdecydowanie lepsze warunki dla swoich współpracowników, czyli sprzedawców. Można łatwiej sprzedać produkty, choćby przez brak segregowania ofert "po trafności" . Sam rozważam zarejestrowanie się tam, ponieważ prowadzenie e-sklepu z pomocą Alicoin jest znacznie łatwiejsze, jak i tańsze. Warto wspomnieć, że platforma opiera się o blockchain , co poprawia bezpieczeństwo zawieranych transakcji.
Powrót do góry
kajtekk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM,
JA DUŻO SPRZEDAJE RZECZY WYRABIANYCH Z MASY SOLNEJ I NIE TYLKO, W PRZEWOZIE ICH I PRZESYŁCE POMAGAJĄ MI KOPERTY BĄBELKOWE, TUTAJ JE ZAMAWIAM https://alibiuro.pl/pl/c/Koperty-babelkowe/424 POLECAM I DLA WAS - WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA I BARDZO DOBRA CENA
Maniano
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam robić zakupy w internecie! Moja dziewczyna złapała to ode mnie i ostatnio też coraz więcej zakupów robi w internecie. Szczególnie, gdy chodzi o ubrania. Ostatnio znalazła bardzo ciekawą stronę z duża ilością ofert ubraniowych https://borika.pl/le-tempes-des-cerises. Mówi, że już dawno nie miała tak dobrej jakości ubrań Smile
Powrót do góry
pracodawca
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kupujecie w sklepach zagranicznych? Jak robicie wówczas przelewy? Ja zazwyczaj robiłem przez swój bank, ale środki szły masakrycznie długo. Całkiem niedawno przeczytałem ten artykuł https://www.przelewy24.pl/blog/przelewy-zagraniczne-i-ich-realizacja-za-pomoca-przelewy24 i bazuję teraz na przelewy24. Pieniądze do sprzedawcy docierają naprawdę bardzo szybko.
Powrót do góry
rowyka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.primavika.pl/ - ja osobiście polecam tę stronkę jeśli chodzi o zakupy żywności w sklepie. Szeroki wybór różnych produktów w naprawdę dobrych cenach, sprawdźcie sami!
Powrót do góry
gastronomik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam Gastro Salon - kupiłem tam już bardzo dużo urządzeń i nigdy nie miałem z nimi problemu. Np. ostatnio zamawiana frytownica gazowa dotarła w przeciągu kilku dni i jest świetna, spełnia wszystkie moje oczekiwania!
Powrót do góry
nocek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was tutaj obecnych kupował kiedyś ubrania w internecie? Chodzi mi szczególnie o ubrania dla małych dzieci. Ostatnio przeglądająć sobie jakieś strony natrafiłem na http://moda-dziecieca24.pl/ i uznałem, że mojemu dziecku przyda się wymiana ciuchów.
Powrót do góry
iga32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niemal zawsze tak kupuję. Na blogach patrzę co modne i szukam w sklepach online. Tutaj https://styloholiczki.pl/letnie-sukienki-do-pracy znalazłam ciekawy przegląd sukienek idealnych do pracy i bez problemu takie eleganckie sukienki kupiłam online.
Powrót do góry
sisterka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często kupuję przez internet, ponieważ jest to szybkie rozwiązanie. Bluza hogwart to mój najnowszy zakup dla mnie i mojego chłopaka. Jesteśmy fanami tego odważnego czarodzieja, dlatego sprawiliśmy sobie fandomowe ubranie w sam raz do seansu filmowego
Powrót do góry
restowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez internet znalazłam ostatnio wymarzony fotel do masażu. Wszystko za sprawą artykułu dotyczącego porównania foteli masujących https://restlords.com/pl/blog/esclusivo-vs-eccellente---porownanie-foteli-masujacych.html. Dzięki niemu dowiedziałam się wielu ważnych informacji, które ostatecznie przesądziły o moim wyborze.
Powrót do góry
rili
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupujecie w sieci jakieś fajne akcesoria do samochodów?
Powrót do góry
kasiunia1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 05:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rili napisał:
kupujecie w sieci jakieś fajne akcesoria do samochodów?

Może nie akcesoria ale części samochodowe. Mąż potrafi wiele czynności przy obsłudze i naprawie samochodu wykonać sam, więc pozostaje tylko mieć dostęp do dobrym części samochodowych, co jak się się okazuje nie jest takie proste i oczywiste.Na rynku jest wiele zamienników, które jakościowo odbiegają od normy, pzdr
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Maj 26, 2018 05:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: