Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy samochód - jaki?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jesionka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 07:19    Temat postu: Nowy samochód - jaki? Odpowiedz z cytatem

Jeśli już chcemy kupić nowy samochód, z salony, to jaki najlepiej będzie wybrać?
Chodzi mi o konkretne modele. Może jesteście w stanie coś doradzić? Zależy mi na w miarę bezpiecznym rodzinnym aucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 07:19    Temat postu:

Powrót do góry
kaktus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest trochę takich samochodów na rynku i to w dość przystępnej cenie.
Myślę, że auta nowe w ogóle mają pod tym względem przewagę.
Wiadomo, że nie mają jakiejś ukrytej historii.
A kwestię co najbezpieczniejsze rozwiązuje w zupełności chociażby test zderzeniowy, który możesz sobie pewnie sprawdzić w internecie.
Ogólnie wszelkie informacje możesz w ten sposób znaleźć i porównać.
Powrót do góry
Varius
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile masz pieniędzy na kupno auta?
Powrót do góry
Niepokorny
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazda 6 jest fajna Laughing
Powrót do góry
joolla
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 11, 2015 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My od roku mamy nowego Nissana Smile Jestem z niego nawet zadowolona chociaż ostatnio coś z oponami się dzieje. Mąż miał go zaprowadzić do wulkanizatora ale z tego co widzę to mu się wcale nie śpieszy. Chyba będę musiała zadzwonić do http://opony-ekspert.pl/porady/20-mobilna-wulkanizacja-opon.html i poprosić żeby do nas podjechali. Jestem ciekawa jak działa taka mobilna wulkanizacja. Korzystałyście kiedyś? Męża się raczej nie doproszę...
Powrót do góry
gajuszz87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 13, 2015 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od miesiąca mam Opla Astra Sedan, za którego dałem około 55 000 zł i jak najbardziej mogę go polecić - świetnie się prezentuje i nieźle się go prowadzi. W salonie Opla w Warszawie http://opel.autozoliborz.pl jest akurat w promocji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gafos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki przedział cenowy wchodzi w grę? Bo przy aucie nowym z salonu to podstawowe pytanie. Jeśli auto ma być rodzinne i bezpieczne to polecam jakiegoś SUV 'a. Z niższej półki cenowej może Dacia Duster (od niecałych 40 tys), a jak dodatkowo chcesz poszaleć w terenie to zobacz sobie wersję Overlimit. Z droższych aut na pewno jakiegoś Japończyka, może Nissan Qasqai albo Honda HR-V ale to już wydatek co najmniej 2 razy większy niż przy Dacii Duster.
Powrót do góry
tad3k
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy to juz mam dosyc szukania uzywanych aut. Przez ostatnie kilka tygodni staralem sie znalezc cos ciekawego na popularnych serwisach z ogloszeniami. Bylem nawet u paru osob obejrzec dany samochod i prawie zawsze cos nie zgadzalo sie z opisem. Zastanawiam sie coraz powazniej nad zakupem jakiegos nowe auta, w oko mi wpadlo Reanault Scenic https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe/scenic/specyfikacje.html Orientujecie sie moze jak wyglada sprawa z eksploatacja tego modelu? Nie chcialbym aby po minieciu gwarancji zaczely dziac sie dziwne rzeczy. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Piotras1980
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 14:19    Temat postu: Re: Nowy samochód - jaki? Odpowiedz z cytatem

jesionka napisał:
Jeśli już chcemy kupić nowy samochód, z salony, to jaki najlepiej będzie wybrać?
Chodzi mi o konkretne modele. Może jesteście w stanie coś doradzić? Zależy mi na w miarę bezpiecznym rodzinnym aucie.

Podaj budżet jak chcesz przeznaczyć na ten cel. Inaczej to można wymieniać w nieskończoność. Podaj przynajmniej jakoś zarys np. do 50 tyś złotych lub 50-100 tysięcy zł.
angelinaker
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 03, 2016 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też sprawdzić ogłoszenia o sprzedaży samochodów na Sprzedajemy.pl. Jest tam wiele ofert, więc na pewno znajdziesz coś w cenie, która by Cię satysfakcjonowała. Co sądzisz o tym pomyśle?
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wiele zależy od budżetu oraz wymagań co do parametrów samochodu. My zdecydowaliśmy się na zakup Dacia Sandero i jak najbardziej mogę polecić, ponieważ spełnia w pełni nasze warunki i co ważne dostępne jest w naprawdę dobrej cenie, czego potwierdzenie znajdziesz m.in w salonie http://dacia.dyszkiewicz.pl/ Myślę, że w wolnej chwili warto abyś ich odwiedził, bo Dacia również potrafi pozytywnie zaskoczyć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O swoje samochody trzeba dobrze dbac. Wiem, ze tutaj https://frosttruckserwis.pl/ sa sprawdzeni mechanichy. Taki serwis bardzo sie nam przyda. To solidni fachowcy. Szybko naprawiaja samochody. Warto miec taka pomoc.
Powrót do góry
Varius
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazda jest ok.
Powrót do góry
PatrykCebularzowy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim patrzę na to, żeby samochód robił wrażanie swoim designem. Kolor oraz kształt moim zdaniem jest najważniejszy (oczywiście wnętrze też się liczy). Z racji moich małych zboczeń często zmieniam kolor swojego samochodu. A jak to robię? Nic bardziej prostego! Kupuję specjalną folię do oklejania aut. Zawsze korzystam z http://grafiwrap.pl/, bo mają najlepszą według mnie ofertę Smile
Powrót do góry
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już zależy od naszych upodobań oraz potrzeb. Ja mogę polecić Ci abyś w wolnej chwili również zajrzał do ofert salonu HondaPlaza Warszawa jeżeli chodzi o nowe auta, bo może tam znajdziesz coś dla siebie jak m.in Civic w najnowszej generacji bądź CR-V czyli większy SUV.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 04, 2018 09:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: