Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Franczyza LucArt - warto?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 14:59    Temat postu: Franczyza LucArt - warto? Odpowiedz z cytatem

Czy warto jeszcze otworzyć swój sklep motoryzacyjny z częściami, olejami, smarami itd.? Słyszalem sporo pozytywnych opinii o LucArt dlatego jeśli nie ma dużej konkurencji w okolicy, to będzie słuszna decyzja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Czw Cze 20, 2019 14:59    Temat postu:

Powrót do góry
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja założyłem swój sklep z częściami samochodowymi, oleje i te sprawy na zasadzie franczyzy właśnie z marką lucart. Jest to już firma znana także ze strony klientów, a do tego otrzymuję dodatkowe wsparcie od franczyzy, także polecam więcej na ten temat można poczytać na http://lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ gdzie są już dokładniejsze informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcinR1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam opinię poprzednika, ponieważ sam też trochę czasu poświęciłem na to aby dokładnie sprawdzić jak działa taka forma biznesu na zasadach franczyzy. Natomiast jako, że już zdecydowałem się na to sporo czasu temu i jak na razie sprzedaż idzie po naszej myśli więc każdego miesiąca jesteśmy na plus i co ważne jest to tendencja wzrostowa także z tak niskimi cenami za towar i wsparcie w zakresie reklamy przekłada się na fajne zyski.
Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może i rzeczywiście, teraz ciężko coś samodzielnie otworzyć. Natomiast już ze wsparciem z góry od firmy z duża renomą myślę, że będzie to skuteczne i dużo łatwiejsze.
Powrót do góry
PawełKrim
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że jeżeli otworzysz ten sklep właśnie w Warszawie w dobrej lokalizacji to może się dobrze rozwiać. Sklepów podobnych nie będzie, cenami i tak ich przebijesz i do tego z pomocą LucArt otworzysz swój sklep dużo szybciej bez zbędnych problemów.
Powrót do góry
Paulina90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesujący temat i widać, że ciekawie rozwija się temat franczyzy. Mam nadzieję, że rzeczywiście będziecie zadowoleni z efektu i czekam na kolejne odpowiedzi jak to u Was wygląda.
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogromne dzięki za Wasze podpowiedzi! W takim razie będę musiał się temu dokładnie przyjrzeć i oczywiście mam nadzieję, że będzie to jednak dobra opcja jeśli chodzi o możliwości osiągania zysków i do tego również dobre zarządzanie bo to jest podstawą do funkcjonowania.
Powrót do góry
Maciejs
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaciekawił mnie temat tego wątku i również wydaje mi się to interesującą opcją, jeśli chodzi o działania w zakresie prowadzenia biznesu motoryzacyjnego. Rynek ten dobrze się rozwija, klienci przybywają i jeśli jeszcze masz konkurencyjne ceny na tle podobnych sklepów to nie ma się co martwić o ilość klientów oraz ponoszenie dużych strat.
Powrót do góry
MarcinR1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karols32 napisał:
Ogromne dzięki za Wasze podpowiedzi! W takim razie będę musiał się temu dokładnie przyjrzeć i oczywiście mam nadzieję, że będzie to jednak dobra opcja jeśli chodzi o możliwości osiągania zysków i do tego również dobre zarządzanie bo to jest podstawą do funkcjonowania.

Oczywiście nie ma za co i jak tylko będziesz potrzebował dodatkowych podpowiedzi to chętnie pomożemy. Mam nadzieję, że będziesz ostatecznie zadowolony z tej opcji inwestycji i jak się to rozwinie to czekamy też na informacje z twojej strony.
Powrót do góry
Tomiss
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli rzeczywiście jest potrzeba na rynku, do tego masz odpowiednie środki finansowe i też do współpracy jest firma z tak dużym doświadczeniem oraz wiedzą na temat prowadzenia sprzedaży produktów z zakresu motoryzacji to nie masz się czego obawiać. Do nich na pewno można zaliczyć LucArt bo zrobiłem sam swój reaserch i opinie są pozytywne. Mam nadzieję, że z efektu końcowego będziecie zadowoleni i czekamy na więcej informacji jakie korki podejmiesz!
Powrót do góry
Paulina90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz bardziej mnie do tego pomysłu przekonujecie, chyba będę musiała przekonać męża i też zaczniemy baczniej przyglądać się firmie LucArt i otworzeniu w końcu swojego biznesu, który jak widzę ma potencjał do sporego wzrostu.
Powrót do góry
Oris
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to super Smile Dobrze jest trafić na porządną opcję franczyzy, która jeszcze nie jest wszędzie mocno rozwinięta, bo dzięki temu można największe grono klientów przyciągnąć do siebie. Skoro mają jedne z najlepszych cen wśród konkurencji to nawet jako klient bym zajrzał jak trzeba wymienić olej, czy też znaleźć dobre środki do auta.
Powrót do góry
Tomiss
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś ostatnio może zdecydował się otworzyć biznes z LucArt, czy jeszcze jesteście na etapie uzgadniania warunków, bądź szukania odpowiedniego właśnie dla Was.
Powrót do góry
Amek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będzie się skontaktować bezpośrednio z LucArt i dowiedzieć się więcej na temat możliwości jakie daje współpraca z nimi oraz jak to wszystko przebiega. Wtedy można myśleć poważniej i zacząć zagłębiać się w tematykę.
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już zaczynamy działać i podejmować pierwsze kroki w celu uzyskania jak najlepszych warunków i lokalu w dobrej lokalizacji. Liczę, że pójdzie to sprawnie i bez większych problemów. Oby w przyszłym roku już wszystko sprawnie działało i przynosiło zyski Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 29, 2019 23:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: