Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzanie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pisarka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 16:36    Temat postu: Odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem sama dieta to nie wszystko. Po za tym dieta powinna być odpowiednio dostosowana do każdego z nas. Najlepiej jeżeli zrobi to dietetyk http://twojcel.eu/dietetyk/ , wtedy mają dopasowaną diete do naszych potrzeb i tego jaki prowadzimy tryb życia, łatwiej nam jest tą diete stosować a co za tym idzie łatwiej jest schudnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 19, 2019 16:36    Temat postu:

Powrót do góry
iwodom
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej
Powrót do góry
gwardia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się o tym przekonałam jaka to różnica jak mamy dietę dokładnie do siebie dopasowaną a jak bierzemy gotowca z sieci. Na gotowcu tylko łapałam doły, mało jadłam, ćwiczyłam a waga w miejscu. Dopiero po wizycie u Pani Piekut przychodni KEN na Ursynowie zaczęłam się odchudzać. Jedząc więcej niż na ten internetowej diecie. Tyle że inaczej. Pani Marta sympatyczna i konkretna osoba, sprawnie wszystko robi i ma fajne podejście.
Powrót do góry
Anetta3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz regularnych ćwiczeń lub diety warto kupić pas wyszczuplający i regulujący sylwetkę. Ja kupiłam taki z http://www.orirose.pl i powiem szczerze, że na prawdę pomógł. Miałam wcześniej kilka innych ale za bardzo uciskały brzuch osłabiając jego mięśnie i niszczyły się po kilku praniach. Ten z orirose jest miękki , wygodny w noszeniu i przede wszystkim skuteczny.
Powrót do góry
Jago99
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na waszym miejscu odrzuciłabym picie słodkich i gazowanych napoi. Zastąpiłabym je przede wszystkim wodą, a ewentualnie jakimiś sokami. Więcej o jedzeniu możecie poczytać na stronie http://healthpath.pl/ W dzisiejszych czasach dostęp do takich informacji jest nieco prostszy, warto więc z tego korzystać.
Powrót do góry
Beczułka1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zorganizowac sobie taką domową silownię. Sama mam kilka takich sprzetow fitness w domu jak orbitrek i bieznia - przynosza swietne efekty - to dobre rozwiazanie na rzezbienie sylwetki i zrzucanie zbednych kilogramow w sposob przyjemny . Jest to bezpieczny sport. Ja kupilam wszystko tutaj co potrzebowalam https://www.e-insportline.pl/fitness - sprzety maja dobre jakosciowo no i cenowo : )
Powrót do góry
Nielatający
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 14:24    Temat postu: Suplement diety Odpowiedz z cytatem

No tak. Odchudzanie to proces złożony. Trzeba ćwiczyć, zdrowo jeść i najlepiej stosować wysokiej jakości suplementy diety takie jak Prolesan pure forum, a na pewno będzie nam dane ujrzeć szczupłą sylwetkę w lustrze Wink
kasia24
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Według mnie, aby osiągnąć piękną figurę należy połączyć dietę z regularną aktywnością fizyczną. Ja miałam problem z utrzymaniem pełnowartościowej i odpowiednio zbilansowanej diety, ale pomogła mi w tym dieta ewa chodakowska. Jeśli nie macie czasu przygotowywać sobie codziennie zdrowych posiłków to polecam skorzystać z gotowej diety pudełkowej Smile
Powrót do góry
Clumok
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie zaczyna się w kuchni - serio. Jeśli zobaczycie ile trzeba biec czy robić innych ćwiczeń żeby zgubić np. 100kcal, to naprawdę bardzo ciężko będzie Wam zrobić ćwiczeniami taki deficyt żeby przy "standardowej" (zakładamy, że nie mocno niezdrowej z nadmiarem kcal) diecie tracić wagę. Najlepiej skonsultować się z dietetykiem, a można nawet przez internet - https://mojdietetyk.pl/kuracja-online
Powrót do góry
nwkagnieszka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o motywację, zdrowie, odchudzanie, fitness itp. to ja często zaglądam na tą stronę http://www.klubodchudzania.pl/. Można znaleźć ciekawe rzeczy.
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczęłam ćwiczyć co drugi dzień, piję też dużo wody i zastanawiam się nad dietą. Nie mam za dużo czasu na gotowanie i rozważam coś takiego jak dieta pudełkowa dreamslim. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej diety. Ktoś z was korzysta z diety pudełkowej? Jak się czujecie?
Powrót do góry
KonradSkal
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto interesować się suplementami diety? Definitywnie TAK Suplementy diety idealnie pasują do diety każdego człowieka. Jeśli miałbym wam zaugerować jakiś interesujący suplement diety to poleciłbym kolagen rybi w tabletkach Jest to niezwykle ciekawy produkt obniżający ciśnienie oraz odżywiający skórę twarzy i głowy
Powrót do góry
millena87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowa i zbilansowana dieta to podstawa, jeśli chcemy zrzucić zbędne kilogramy. Do tego można dołączyć ćwiczenia i wtedy na 100% uda się zrzucić zbędny balast.
Poza tym warto sprawdzać, czy nie mamy jakichś niedoborów i jak z tym walczyć. Pierwszym krokiem jest oczywiście konsultacja z lekarzem, który skieruje nas na badania, bo tylko w ten sposób można to bezpiecznie sprawdzić!
Powrót do góry
MacieX822
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta to podstawa skutecznego odchudzania. Jeżeli będziecie chcieli coś zmienić w swoim odżywianiu, spaść z wagi, odjąć z pasa kilka centymetrów to w pierwszej kolejności powinniście poszukać odpowiednie diety. Dieta ta powinna nie tylko być skuteczna, także dobrze jak będzie wam smakować, wtedy o wiele łatwiej przyjdzie wam odchudzanie. Dla mnie najlepszą opcją okazał się catering. W firmie https://www.fitapetit.com.pl/diety myślę, że spokojnie znajdziecie odpowiednią dietę dla swoich potrzeb, dietę z dowozem:)
Powrót do góry
mośka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną daje najlepsze efekty ale czasem warto też skorzystać z pomocy doświadczonego dietetyka czy psychologa. Jak jesteście z Wrocławia to polecam wybrać się do poradni pani Olgi Rymkiewicz https://olgarymkiewicz.pl/. Indywidualne podejście do pacjenta, kompleksowa oferta, niewygórowane ceny.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 10, 2019 10:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: