Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Urlop
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pisarka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 16:28    Temat postu: Urlop Odpowiedz z cytatem

Urlop wcale nie musi kojarzyć się z gorącymi plażami, drinkami i leniuchowaniem. My bardzo lubimy aktywne wycieczki i nawet jak mam parę dni urlopu to ogarniamy wycieczkę do któregoś z Polskich miast. Ostatnio byliśmy na bardzo wyczerpującej wycieczce w Warszawie, no ale jest tam co zwiedzać. Dopiero wypoczęliśmy wieczorem w Roots http://therootsbar.com/#section-the-roots Bardzo fajny bar. Ale nogi to już nas mega bolały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 19, 2019 16:28    Temat postu:

Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co robicie z Waszymi zwierzakami, kiedy jedziecie gdzieś na urlop? Ja ostatnio na przykład skorzystałam z oferty hotelu dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Byłam bardzo zadowolona, bo piesek miał tam zapewnioną fantastyczną opiekę i bardzo dobre warunki. A Wy jak sobie radzicie w takich sytuacjach?
Powrót do góry
norcia12
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja najbardziej lubię urlop pół na pół: Trochę zwiedzania, trochę leniuchowania.
Powrót do góry
Aneczka369
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku planujemy wakacje w Grecji. Już wiemy, że samolot będziemy mieć z Modlina, zastanawiamy się tylko jak najlepiej się tam dostać z naszej wsi pod Łodzią?
Powrót do góry
TomaszSz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ten bus z Łodzi do Warszawy byłby dla Was całkiem ok. Zobaczcie sobie koniecznie.
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też zaczęłam planować urlop, który wypada mi w maju. Nie wiem na co się zdecydować, czy bardziej aktywne, czy relaksujące wakacje. A może wszystko znajdę w jednym miejscu? Kto wie... Na razie rozważam czy nie jechać do Przemyśla, bo uważam że jest to wyjątkowe miejsce. A jak zauważyłam tutaj https://meteor-turystyka.pl/noclegi,przemysl,0.html noclegi w Przemyślu są naprawdę atrakcyjne i niedrogie.
Powrót do góry
erlov
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dużo zwiedziłem pięknych miejsc w Polsce czy Europie. Postanowiłam teraz podbić Azję Very Happy Bo jak nie teraz, to kiedy mam się wybrać na takie egzotyczne wakacje? Przeglądałam ofertę na 2019 rok z biura podróży CT Poland: http://ctpoland.com.pl/i pomyślałam o wyprawie na Filipiny. Pewnie bym się skusiła na takie zorganizowane wakacje, bo za stara jestem na podróż na własną rękę, z plecakiem. A tak, biuro podróży oferuje mi i noclegi, i wyżywienie, ubezpieczenie, polskiego pilota, przeloty etc. Co sądzicie?
Powrót do góry
kostus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię podróżować ani jeździć na wakacje. Po pierwsze - za dużo z tym zachodu. Trzeba to wszystko zaplanować, zamówić, zapłacić. Po drugie jestem domatorem i uwielbiam siedzieć przed telewizorem z kubkiem parującej kawy. Jeżeli ktoś chce, niech jedzie, ale mnie proszę w to nie mieszać.
Powrót do góry
Jane
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o urlop, to ja najbardziej lubię z rodzinką pojechać nad polskie morze. Dla każdego jest mnóstwo atrakcji, a już dzieciaki to mogłyby cały dzień i noc siedzieć na plaży. W tym roku mieliśmy też wyjątkowe szczęście do kwatery - wynajęliśmy domek letniskowy w Adamówce przy ulicy Lipowej - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu , czyli bliziutko morza. Bardzo dobrze sie tam czuliśmy, domek zadbany, właściciele bardzo serdeczni, urlop zleciał nam zdecydowanie za szybko.
Powrót do góry
Beczułka1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2019 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie wakacje /urlop powinnismy rozplanowac odpowiednio - wazne sa kwestie bezpieczenstwa. Jesli decydujemy sie na prywatny srodek transportu w postaci samochodu osobowego to warto przygotowac sobie miejsce na pelny bagaż i opowiednio go umocowac. Np. tutaj mozna zakupic taki porzadny asortyment, ktory poradzi sobie z kazda wielkoscia bagazu- nawet najbardziej wymagajacego umocowania.
Powrót do góry
julajula
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wycieczkę do Grecji, mi się bardzo podobało. Zajrzyj na stronę http://www.clubman.pl/ bo ostatnio pisali co warto tam zobaczyć Smile
Powrót do góry
kamilarug
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już jakiś czas temu przekonałem się, że nie ma lepszego urlopu niż czas spędzony na swoim hobby, bądź spędzony aktywnie. W tym roku wybór padł na wyjazd całą rodziną na wyjazd organizowany przez firmę https://quatromondis.pl/, która organizuje pobyt w zamkach, pałacach i miejscach, gdzie łączą się ludzie pasjonujący się fantastyką. Cała nasza rodzina jest w to wkręcona i każdy mimo różnicy wieku znalazł swoje grono Wink
Powrót do góry
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o wyjeździe na urlop pociągiem? Mamy taki plan, że w przyszłym roku pojedziemy właśnie koleją nad morze i tam będziemy poruszali się jedynie komunikacją publiczną. Chcemy spędzić czas we Władysławowie i zwiedzić cały Półwysep Helski. Znalazłam informacje na stronie https://www.blueapart.pl/blog/38/czym-i-jak-dojechac-z-wladyslawowa-na-hel , że bez problemu można to zrobić autobusem lub pociągiem.
Powrót do góry
Strelka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróżowanie obecnie po pierwsze jest łatwe, a po drugie tanie. To mnie zdecydowanie przekonuje do tego żeby raz na jakiś czas polecieć sobie w jakieś ciekawe miejsce, zobaczyć historyczne miasto, czy też zjeść prawdziwą włoską pizze:) Może tu warto właśnie polecieć na dzień - dwa do Rzymu? Co myślicie o takiej wycieczce. Mnie przekonał do tego blog https://ciekawynews.pl/podroze/4-powody-dla-ktorych-warto-poleciec-do-rzymu/ Jest sporo powodów dla których warto tam polecieć, ale najważniejszy z nich to chyba prawdziwa włoska pizza:)
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 24, 2019 16:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: