Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co kupujecie przez internet?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myśliwy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często szukam sprzetu w internecie. Jeśli chodzi o kuchnię to zobacz tu https://www.eldom.eu/kategoria/urzadzenia-kuchenne Ja bardzo lubie te markę. Wybór spory i ceny przyzwoite. Właśnie oglądam ekspres do kawy, bo lekarz zabronił mi pić sypaną. Popatrz też w zakładki, znajdziesz i inne propozycje do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Cze 02, 2018 17:49    Temat postu:

Powrót do góry
fryps
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupuję bardzo dużo ubrań przez intenret, można powiedzieć ze za dużo
Powrót do góry
Rikot
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez internet zamawiam najczęściej różne produkty, które przydają mi się w wykonywanym przeze mnie zawodzie (informatyk). Składam różne podzespoły komputerowe i do tego celu zamawiam elementy służące do montażu tego typu podzespołów. Takie specjalistyczne produkty kupuję najczęściej od firmy, której główna działalność to produkcja płytek drukowanych niezbędnych do montażu wszelkich podzespołów elektronicznych. Dzięki temu, że kupuję prosto od producenta (zamawiam przez stronę firmową), mam pewność, że są one pierwszej jakości.
Powrót do góry
sollipos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnich czasach bardzo popularne zrobiły się wszelkiego rodzaju zakupy online, więc pomyślałem, że może dobrze by było założyć wątek w którym będziemy polecać dobre i sprawdzone sklepy. Ostatnio na przykład pryzy okazji remontu trafiłem na sklep https://www.dyskont-techniczny.pl/ i mogę go polecić każdemu kto potrzebuje zrobić jakieś techniczne zakupy podczas remontu domu lub mieszkania. Solidne materiały dobrej jakości to ich główny atut!
Powrót do góry
sollipos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam szczerze, że sam ostatnio długo szukałem jakiegoś dobrego i pewnego sklepu, w którym mógłbym kupić dobrej jakości Fototapety. Oczywiście zależało mi też na korzystnej cenie, w efekcie czego zdecydowałem się na ofertę sklepu dekowizja.pl. Wydaje mi się, że każdy kto szuka takiego asortymentu, powinien w pierwszej kolejności odwiedzić właśnie ten sklep!
Powrót do góry
łukasz83
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy w internecie kupuje coraz więcej rzeczy, a czasem napotykam na tak fajne rzeczy, że nie planowałam tego kupić a jednak kupuje po zapoznaniu się z produktem. Jakis czas temu zakupiłam w HelpBag https://www.helpbag.pl/17-wyposazenie-priorytetowe plecak ewakuacyjny, a teraz przymierzam się do uzupełnienia tego plecaka o wyposażenie-priorytetowe. Koc ratunkowy i apteczka pierwszej pomocy z pewnościa beda pierwszymi rzeczami którymi zamówie. Poczucie bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. Zdałam sobie z tego sprawe, podczas zajęc z ratownictwa medycznego na studiach. A wy macie takie plecaki ratunkowe?
Powrót do góry
boddekk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie w dzisiejszych czasach można kupić praktycznie wszystko. Jeśli szukacie mega opcji na prezenty to polecam półfabrykaty https://koraliki.pl/sklep-pl/polfabrykaty-do-wyrobu-bizuterii-c1-0.html do wyboru biżuterii, to rewelacyjna opcja na zabicie czasu ! Smile
Powrót do góry
el.pacho
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez internet najczęściej kupuję akcesoria do kuchni , bo właśnie kończymy z mężem wyposażać mieszkanie. Powiem Wam, że stacjonarnie jest naprawdę mały wybór nowoczesnych i porządnych akcesoriów kuchennych :/ Zdecydowanie bardziej wolę zrobić zakupy online!
Powrót do góry
Onykser4
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to chyba najczęściej książki, bo mam urlop bezpłatny w pracy i troszkę się nudzę. A tak to zamawiam sobie kilka pozycji z https://www.swiatksiazki.pl/ i potem czytam po kolei Smile Ostatnio bardzo polubiłam kryminały a akurat mają je często na promocji, więc pewnie sporo ich przeczytam!
Powrót do góry
motylek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię książki kryminalne. Dlatego szukam nowych tytułow w księgarniach internetowych. Ostatnio znalazłem http://www.taniaksiazka.pl/na-polanie-wisielcow-robert-dugoni-p-1038882.html Streszczenie ciekawe, zachęca do przeczytania tej książki. Lubię zakupy w ksiegarniach internetowych, bo wybór duży, są nowości wydawnicze a i ceny niższe niż w stacjonarnych księgarniach.
Powrót do góry
gafos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w zasadzie prawie wszystko, od takich typowych drobiazgów jak książki czy kosmetyki, po większe rzeczy do domu, AGD czy nawet meble. W ciągu ostatnich kilku miesięcy parę fajnych okazji udało mi się złapać na Arena.pl. Warto tam zajrzeć jeśli planujecie jakieś większe zakupy.
Powrót do góry
magicka98
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie wszystko, i jedzenie, i jakieś drobiazgi do domu, i buty i ubrania... Smile

co do ubrań, to znalazłam super kurtki w Karibu, długo szukałam czegoś dobrego i się udało Smile
Powrót do góry
jasny
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ktoś mnie przebije, bo ostatnio przez internet zakupiłem... wydanie książki:D Przez taką platformę: http://wydacksiazke.pl udało mi się wypuścić swoje pierwsze dzieło. To niestety nie wszystko, bo teraz trzeba to jakoś wypromować. To chyba najgorsze i najbardziej czasochłonne.
Powrót do góry
na-sportowo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w internecie bardzo często kupuję przybory do biura. W sklepie internetowym zawsze jest dużo większy wybór, można idealnie dopasować wzór. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby jakość była słaba, zamówienia dochodzą szybko i prosto do mojej firmy. Oszczędność czasu i pieniędzy.
Powrót do góry
marek7883
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie szukam teraz gsm sklep aby zrobić małe zakupy. Niestety nie wiem, który sklep będzie dla mnie najbardziej odpowiedni. Potrzebuję kupić uchwyt samochodowy, ale taki, który będzie miał naprawdę dobrą jakość.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 21, 2018 14:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 32 z 37
Skocz do: