Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Korzystałyście z medycyny estetycznej?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
postaka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ja też korzystam z depilacji laserowej Smile laser najwyższej jakości i bardzo fajne ceny na różne partie ciała mają w CM Arnica, polecam sprawdzić (mają na swojej stronie cennik). Sama zaczęłam depilację od nóg w innym miejscu i wiem, że w Arnice zapłaciłabym jakieś 200 zł mniej a to naprawdę sporo przecież. Do tego fajny personel i bardzo miła atmosfera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 17, 2017 16:23    Temat postu:

Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to nic trudnego. Teraz takie zabiegi jak modelowanie ust odbywają się bardzo szybko i nieinwazyjnie. Sam znam wiele kobiet, którym nie do końca podoba się kształt swoich ust. Nic nie stoi na przeszkodzie, by to łatwo skorygować. Wszystko zależy od Was.
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 05:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z takich kobiet kompletnie niezadowolonych ze swoich ust jestem ja Smile
Od zawsze były w wąskie i prawie niewidoczne a makijażowe tricki ( których stosowałam tysiące ) nic nie dają ;/ Myślę poważnie nad zabiegiem ich powiększenia w klinice dr Łukasza Preibisza w Wawie na Saskiej Kępie http://www.preibisz.com/zabiegi/powiekszanie-ust/. Mają teraz promocje więc można co nieco oszczędzić. Iść - nie iść ? Chcę ale jednocześnie się boje ;/
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na razie jestem na etapie rozeznania się w różnych klinikach medycyny estetycznej i z tego, co czytałam i pytałam różnych osób, to sporo dobrego się mówi o klinice Le Spa. Na ich stronie http://lespa.pl/oferta-dla-kobiet/medycyna-estetyczna/ bardzo dokładnie jest opisany każdy zabieg, podane jest dla kogo dane zabiegi się przeznaczone, a nawet ceny, więc naprawdę strona obfita w informacje, można się bardzo dużo dowiedzieć i zupełnie inaczej spojrzeć na takie zabiegi.
Powrót do góry
alegoria
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystałam, z liftingu czoła u drkepa.com w klinice Medbeauty, naprawdę świetny i rzeczowy lekarz no i dodatkowo, juz po pierwszym razie jest widoczna zmiana w czole Smile No i cena tych zabiegów.. bardzo korzystna Smile
Powrót do góry
mitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie zabiegi przeprowadzane przez renomowanych lekarzy zazwyczaj są dosyć kosztowne. Powiększałam sobie usta jakiś czas temu i zapłaciłam sporo, ale wolę wybrać takie rozwiązanie jak pożyczka online i być spokojna o jakość wykonania zabiegu. Dla zainteresowanych chętnie polecę kilku specjalistów Smile
Powrót do góry
alegoria
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zamierzam sobie powiększyć usta . kusząco wygląda propozycja na https://www.mediartinstytut.pl/ Zawsze marzyłam o większych ustach, żeby móc się pomalować czerwoną szminką Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lis 11, 2017 12:30    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: