Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

operacja plastyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leosia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 20, 2016 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiety mają wiele kompleksów tak jak i mężczyźni oni mają obsesje na punkcie swoich penisów my mamy obsesje na punkcie naszej figury i biustu.
Nie wiele kobiet wie, że są takie środki jak te http://erozkosz.pl/perfectbust które pomogą zwiększyć biust bez krojenia się i jest to dość naturalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 20, 2016 21:26    Temat postu:

Powrót do góry
angelinaker
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie też mają swoje kompleksy i coraz częściej decydują się na operacje plastyczne. Na zdjęciach widać mężczyznę cierpiącego na ginekomastię - przed i po zabiegu u drolender.pl. Jestem pewna, że teraz czuję się o wiele lepiej we własnym ciele.

Powrót do góry
Danka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leosia napisał:
Kobiety mają wiele kompleksów tak jak i mężczyźni oni mają obsesje na punkcie swoich penisów my mamy obsesje na punkcie naszej figury i biustu.

Zgadza się, zwłaszcza jeśli chodzi o biust, ja nie tylko myślę o tym, żeby sie zdecydować na powiększenie piersi, ale i ich wyrównanie, bo zawsze miałam lewą mniejszą od prawej i wygląda to nieładnie. Wg mnie.
W Art&Med wiem, że robią takiego rodzaju operacje i nawet mam pare dobrych opinii, ale jeszcze wciąż nie zdecydowałam się ostatecznie.
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc szczerze, to nie bardzo jestem za operacjami plastycznymi, jeżeli chodzi oczywiście o te mające "poprawić" urodę. Oczywiście są przypadki, gdy takie operacje są konieczne, na przykład po wypadkach, albo ciężkiej chorobie, ale tak po prostu, bo coś mi się w sobie nie podoba? Nie, zdecydowanie nie.
Powrót do góry
Tytuz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina Kuśnierz jest bardzo dobrym specjalistą jeśli chodzi o medycynę estetyczną! Polecam zajrzeć na stronę http://karolinakusnierz.pl/
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie przyjmuje? Jakie zabiegi oferuje?
malwina88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem ani przeciwnikiem ani zwolennikiem operacji plastycznych, według mnie jest to sprawa indywidualna każdego z nas. Niektórzy przez całe życie cierpią z powodu jakiegoś defektu ciała, są niedowartościowani i maja mnóstwo kompleksów, co odbija się na ich życiu, także w tym wypadku warto zdecydować się na operację. Sam jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg w celu poprawy jakości życia intymnego, chodziło o ginekologię estetyczna. Operacje przeszłam w Medicover, z efektów jestem naprawdę bardzo zadowolona.
Powrót do góry
myśliwy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem przeciwnikiem operacji plastycznych. Jeśli komuś kompleksy mają spędzać sen z oczu i zatruwać życie, to lepiej znaleźć odpowiednią klinikę. Ja znalazłem
http://www.centrummedycynyiestetyki.pl/aquafilling-bodyline-powiekszanie-piersi-i-posladkow/
Tu można poddać się zabiegowi powiększenia biustu, ale nie tylko. Warto zapoznać się z tą stroną. Są tu podane bardzo ważne informacje.
Powrót do góry
goszka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu myślę o korekcie uszu w http://www.gabinety-leszczynski.pl/zabiegi-dla-kobiet/korekta-uszu Mam strasznie odstające uszy i czuje się z tym bardzo niekomfortowo. Zakrywam je ciągle włosami ale niestety wystają poza nie. O zwiazaniu włosów mogę zapomnieć.
Powrót do góry
Raaachel
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co od razu operacja, lepiej zrobić jakieś zabiegi na skórę w tym stylu - http://karolinakusnierz.pl/oferta
Na pewno pomogą Smile
Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest sprawa indywidualna. Dla wielu osób wygląd jest bardzo ważny i wpływa też na psychikę. Wiem to na przykładzie swojej siostry, która czuła się niedowartościowana i czuła ogromny wstyd przed mężczyznami. Dlatego zdecydowała się na powiększenie piersi w klinice Wilmed u prof. Szychty . Dla niej to było kluczowe, by otworzyć się bardziej na ludzi i żyć swobodnie, nie przez pryzmat swojego kompleksu
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Operacja to dobre rozwiązanie i wszystko zależy od tego na jaką klinikę się zdecydujemy. Ja ze swojej strony polecam przejrzeć dostępne oferty na https://www.tourmedica.pl/kliniki/powiekszanie-piersi/. Poza tradycyjną operacją proponują też inne rozwiązania jak przeszczep tłuszczu do piersi. Co sądzicie ?
Powrót do góry
hipoteka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym miała robić taki zabieg to bym na pewno wybrała jakąś dobrą sprawdzoną klinikę. W Warszawie na pewno godna uwagi jest Klinika Miracki - http://klinikamiracki.pl/zabiegi/chirurgia-plastyczna/ mają bardzo dobry sprzęt i super specjalistów
Powrót do góry
aplet
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie warto korzystać z czegoś takiego jak operacje plastyczne
Powrót do góry
Anetta3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Wam odradzam ingerowanie w swoje ciało bo to potem może mieć fatalne skutki . Na szczescie technologia idzie do przodu i np ostatnio pobralam aplikacje PlaySkin https://www.playskin.it/pl/ nałożyłam ich maseczkę i po użyciu aplikacji na smartfonie... kuracja jest nie tylko skuteczna ale również bardzo relaksująca Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 25, 2017 16:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: