Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

operacja plastyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Taylor
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 18, 2014 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to głupota. Sama nie lubię dużo rzeczy w swoim wyglądzie, ale nigdy nie poszłabym pod nóż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 09:23    Temat postu:

Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jeśli mówimy o rzeczach typu powiększenie biustu, czy odsysanie tłuszczu to głupota. W tym drugim przypadku o wiele lepiej sprawdziłby się zabieg medyczny, bezpieczny i skuteczny. Moja mama była na oczyszczaniu organizmu w Tychach i jak Jej usunęli zalegające w jelicie grubym resztki jedzenia, to od razu poprawiła się przemiana materii i żadne odsysanie tłuszczu nie było potrzebne!
cookie
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zamiast operacji lepiej stosować kosmetyki np. krem przeciwzmarszczkowy http://platformapacjenta.pl/produkt/velvetin-krem-do-twarzy-50ml-przeciw-zmarszczkowy tak czy inaczej natury się nie oszuka.
Powrót do góry
stokrotka33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na operacją plastyczną warto jest się zastanowić ponieważ jest to jednak pewnego rodzaju ingerencja.
Niemniej sama jestem na tak ponieważ uważam,że wszystko jest dla ludzi. Jeśli mamy się całe życie męczyć z danym kompleksem to warto jest skorzystać z możliwości i wybrać się na konsultację do chirurga plastyka:
http://proclinic.pl/service/konsultacja-chirurga-plastyka/ - sama chodziłam tam swego czasu ponieważ poprawiłam sobie nosek Wink
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 25, 2014 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi i jeżeli ktoś sądzi, że operacja plastyczna jest mu w stanie w jakikolwiek sposób pomóc, to czemu by się na nią nie zdecydować? Moja przyjaciółka zdecydowała się na podnoszenie i powiększanie piersi. Długo miała spory, związany z nimi kompleks, a teraz jest szczęśliwa u boku nowego chłopaka, wpatrzonego w nią jak w obrazek. I nie mam tu na myśli tego, że znalazła miłość dzięki bardziej atrakcyjnemu wyglądowi, a że pomógł jej on w poprawie własnej samooceny i tym samym w kontaktach z innymi ludźmi.
Powrót do góry
diabelek77
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przyznam sie miałam mały zabieg, ale niestety potem musiałam stosować drenaż limfatyczny by wszystko się ładnie wygoiło i wyglądało. Po jakimś czasie dało efekty, ale już bym tego nie zrobiła...
Powrót do góry
Szashka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Operacje plastyczne często są mylone z zabiegami, które mają pomóc. Ktoś napisał, że liposukcja to wielka operacje, gdzie w chwili obecnej jest to seria zabiegów, które pomagają w tym, żeby pozbyć się tłuszczu z określonego rejonu, w którym się gromadzi wiele osób korzystało z tego typu zabiegów i wiele jest zadowolonych zamiast pisać głupoty to można wejść sobie na stronę - http://centrumliposukcji.pl/ w której tego typu zabiegi wykonują i dowiedzieć się szczegółów z rzetelnego źródła.
Powrót do góry
ulewa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 05, 2015 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram operacje plastyczne tylko gdy ktoś jest po wypadku lub ma na prawdę poważny problem, nie rozumiem czegoś takiego, że ktoś np. ma za duży nos i już wielce załamany i już pod skalpel... Z takim problem to się powinno iść do psychologa, bo problem leży w głowie a nie w nosie.
Powrót do góry
agataq89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to bardzo indywidualna sprawa, na którą ma wpływ wiele czynników. Jeżeli mamy problemy ze zdrowiem i operacja jest konieczna to oczywiste, że powinniśmy się na nią zdecydować. Gdy nie jesteśmy zadowoleni ze swojego wyglądu i mamy na to pieniądze i nie obawiamy się, że coś może się wydarzyć to co w tym złego ? Jeżeli to ma poprawić naszą samoocenę i komfort psychiczny to w porządku. Wszystko jest dla ludzi na tym świecie.
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę, że w niektórych przypadkach nie ma w tym nic złego.
Powrót do góry
Jenkin
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2015 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taylor napisał:
Moim zdaniem to głupota. Sama nie lubię dużo rzeczy w swoim wyglądzie, ale nigdy nie poszłabym pod nóż.

No tak, ale dlaczego nie bierzesz do wiadomość, że niektóre kobiety mają problem z akceptacją i taka operacja jest naprawdę wstanie dużo zmienić w ich życiu, dla nas głupie, dla nich ważne. Koleżanka poszła swego czasu na zabieg z jakim jest ginekologia estetyczna (nie jestem pewien ale chyba tutaj - http://www.kriocentrum.com/ ) po zabiegu zupełnie inna kobieta. Fakt, że to jedna z lepszych klinik tego typu też może miało na to wpływ, bo nie wiadomo, czy wszędzie zrobią dobrze.
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tego nie rozumiem. Nie każda kobieta jest tak silna, by przestać zważać na kompleksy. Moja znajoma dzięki liftingowi piersi w clinic for you pokochała na nowo swój biust. Dzięki temu stała się bardziej pewna siebie.
eni
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre wady ciała potrafią tak zakłócić funkcjonowanie, że dana osoba zupełnie wyklucza się z życia społecznego.
Ale nie zawsze potrzebna jest operacja, czasami jak w przypadku usunięcia brzydkich i szpecących blizn wystarczy prosty zabieg taki jak ten:http://fabskin.pl/laseroterapia-laserowe-usuwanie-blizn/
Powrót do góry
Ajlar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie slyszalam, ze sporo osob po zabiegu jakims plastycznym musialo stosowac drenaz limfatyczny. Masakra, ja bym sie nie zdecydowala isc dobrowolnie kroic...
Powrót do góry
malwina88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 13, 2015 01:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli posiada się jakiś defekt i bardzo nam to przeszkadza, to według mnie można zaryzykować, oczywiście zawsze trzeba liczyć się z ryzykiem wystąpienia powikłań po operacji. Niestety mało kto o tym myśli, dopóki nie spotka nas coś złego. Jeżeli szukacie dobrej kliniki, warto zapoznać się z http://www.pulsmed.com.pl z Łodzi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Gru 13, 2015 01:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: