Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie najlepiej kupić mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne osiedle i niedaleko centrum to Bliska Wola, strasznie mi się podoba infrastruktura zaplanowana na osiedlu, prawdziwy Central Park Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 11:21    Temat postu:

Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, dobry notariusz będzie Wam bardzo potrzebny przy takiej umowie. Najlepiej od razu zapiszcie sobie kontakt do notariusza z Mińska http://www.notariuszminskmazowiecki.pl/ Myślę, że jego pośrednictwo wyjdzie Wam bardzo korzystnie.
Powrót do góry
farada
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie na Woli najlepiej kupować teraz mieszkania, nie ma problemu z komunikacją miejską bo tu akurat jest najlepsza i odległość od centrum też nieduża. Nowe osiedla cały czas powstają, Nowe Odolany są teraz godne uwagi.
Powrót do góry
Ajlar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mieszkanie w Warszawie to warto rozważyć jest osiedle Brzozowy Zakątek na Wilanowie. To inwestycja otoczona dużą ilością zieleni. Mimo bliskości obwodnicy osiedle jest ciche - od obwodnicy dzielą je dwie linie zabudowy, ponadto większość mieszkań skierowana jest na wewnętrzny dziedziniec dzięki czemu nie dobiega hałas z ulicy. Moim zdaniem ogromnym plusem jest lokalizacja - osiedle położone jest na uboczu Warszawy dzięki czemu jest ciche i spokojne. Do centrum można dojechać komunikacją miejską (przystanek znajduje się zaledwie 5-7 min drogi od osiedla) lub autem w około 8 minut. Więcej informacji na temat inwestycji możecie znaleźć na stronie developera http://www.polnord.pl/oferta/warszawa/brzozowy-zakatek
Powrót do góry
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was kupował mieszkanie w Krakowie? Znalazłam dzisiaj na http://www.mieszkania.inter-bud.pl/ ciekawą ofertę i rozważam kupno mieszkania. Mam dość Warszawy, mieszkam tu od 10 lat i marzy mi się Kraków. Początkowo chciałam kupić mieszkanie z rynku wtórnego ale chyba nowe daje więcej możliwości.
Powrót do góry
postaka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma jednej dobrej odpowiedzi na takie pytanie. Wszędzie są mieszkania i wszędzie mieszkają ludzie, może nie wszyscy z własnej woli ale na każdej dzielnicy ktoś się taki znajdzie kto wybrał to lokum przemyślanie i świadomie Very Happy Trzeba dopasować pod siebie, określić swoje oczekiwania, potrzeby, możliwości finansowe i pod to szukać. Zawsze można też zrzucić to na barki profesjonalisty. Agentów u nas bez liku. Jak coś mam sugerować to właśnie pośrednika mogę - Eugeniusz Jaworski https://www.jaworski24.pl/pl/ to chyba obecnie nr 1 jeśli chodzi o skuteczność działań. Sprzeda co chcesz sprzedać i kupi Ci co chcesz kupić Smile nie działa szablonowo, podchodzi do klienta indywidualnie i dzięki temu jego poszukiwania są owocne.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 20:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: