Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie najlepiej kupić mieszkanie?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnkaOp
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 12:26    Temat postu: gdzie najlepiej kupić mieszkanie? Odpowiedz z cytatem

Planuje kupic drugie mieszkanie w Warszawie, bo często tam jestem w powodu spraw biznesowych. Czy warto byłoby http://www.pbg-erigo.pl/oferta/mieszkania-i-apartamenty/ecoria.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 14, 2015 12:26    Temat postu:

Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz na Mokotów? Jak dla mnie to całkiem niezła dzielnica Smile Widziałam kilka ciekawych mieszkań na Mokotowie tutaj http://www.vivainvest.pl/mieszkania,sprzedaz,warszawa Sama rozważam zakup mieszkania tam pod wynajem. Podoba mi się też Wilanów - ma swój urok. Z resztą całą Wawa wbrew pozorom jest ładna.
Powrót do góry
ayris
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 04, 2015 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam ostatnio mieszkania na Mokotowie m..in tutaj http://www.mapanieruchomosci.pl Według mnie są bardzo ładne i warto się nimi zainteresować. My mamy eM na Bielanach i póki co nie planujemy przeprowadzki ale coś pod wynajem by się przydało
Powrót do góry
ferielan22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zainteresowana tym tematem. Myślałam nad Warszawą, muszę popatrzeć Smile
Zosiala
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam wole bardziej spokojne okolice. Zastanawiałam sie niedawno nad Świnoujściem. To miasto jest bardzo fajne nawet na wakacyjne wypoczynki.Orientowałam sie już nawet tutaj w cenach takich mieszkań i wybór teraz jest spory, mieszkania ładne a cena niska nic tylko korzystać.
Powrót do góry
janinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 28, 2015 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w jakich regionach mieszkasz? Jak chcesz kupić mieszkanie do wynajmowania to skup się na turystycznych regionach. Chyba Poznań, będzie tutaj dobrym pomysłem. Orientowałam sie niedawno i deweloperzy w poznaniu mają teraz wiele fajnych ofert mieszkaniowych. Jest w czym wybierać.
Powrót do góry
Wodnik40
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 31, 2015 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jak chcesz kupić mieszkanie gdzieś dalej to bardzo się to opłaca bo możesz je wynajmować. Skoro szukasz takich ofert to popatrz tutaj , bo widziałem, że deweloperzy mają u siebie sporo ciekawych propozycji.
Powrót do góry
Viola89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2015 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie nie jest łatwo kupić mieszkanie. Na rynku jest na prawdę spore grono developerów którzy maja różne oferty. To zależy na co możesz sobie pozwolić. Ja polecam wszystkim niezdecydowanym zajrzeć na http://www.19dzielnica.pl/element/wyszukiwarka-mieszkan Jeśli interesują nas np mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie. Napiszcie co o tym sądzicie : )
Powrót do góry
Leosia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej kupować mieszkania w centrum bo w razie gdy chciałbyś się go pozbyć są zawsze w cenie i nie tracą sporo na wartości.
Ja teraz poszukuje konsole drewniane do swojego mieszkania bo bardzo mi się podobają jednak nie wiem gdzie kupić.
Szukałam już wszędzie jednak nie podobają mi się ich wykonanie zbyt proste i nudne. Wiecie gdzie mogę kupić coś ciekawego ?
Powrót do góry
luna634
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest tak duzy wybór nowych mieszkań np tu http://www.dopoznania.pl/warszawa/ ż nie powinieneś miec problemu z wybraniem odpowiedniego. Jedynie musisz określić okolice która najbardziej ci pasuje i znajdziesz na pewno Smile
Powrót do góry
Ajlar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spora oferte mieszkan i domow na sprzedaz ma firma Tyszkiewicz - polecam przejrzec ich oferte.
Powrót do góry
randolpext84
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 04:34    Temat postu: Re: gdzie najlepiej kupić mieszkanie? Odpowiedz z cytatem

AnkaOp napisał:
Planuje kupic drugie mieszkanie w Warszawie, bo często tam jestem w powodu spraw biznesowych. Czy warto byłoby http://www.pbg-erigo.pl/oferta/mieszkania-i-apartamenty/ecoria.html

Też jestem zainteresowana tym tematem.
Kali
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 06, 2015 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pruszków i Mokotów mi się zawsze z gangsterką kojarzyły Razz
Może mieszkania dla młodych w warszawie?
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie w taki miejscu, aby nie było za daleko od Centrum i dodatkowo aby pasowało z lokalizacją. Ja np. nie lubię dużego ruchu aut a więc gdzieś na uboczu bym kupowała. Ale pamiętaj przy zakupie o dobrym notariuszu, ponieważ mieszkanie nie kosztuje parę groszy. Tani notariusz warszawa to na pewno Pan Piotr Pełczyński , który na pewno w tej sprawie pomoże. Jego ofertę zobaczysz na: http://www.notariusz-warszawacentrum.pl . Warto się zainteresować tematem przy zakupie mieszkania.
Powrót do góry
Jenkin
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 28, 2015 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duże miasta studenckie niekoniecznie Warszawa bo Poznań, Gdańsk czy Wrocław to też bardzo dobre lokalizacje. Swego czasu byłem oglądać mieszkania we Wrocławiu od tego dewelopera - www.pcg.pl - to co trzeba przyznać, że poziom mieszkań (standard) naprawdę dość mocno się podniósł już nie są oddawane, żadne buble tylko naprawdę bardzo fajnie wykończone pomieszczenia.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lis 28, 2015 12:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: