Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Auto a fotelik dla dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LovedTico
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 07:59    Temat postu: Auto a fotelik dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Witam niedługo zostane ojcem.Potrzebny mi będzie fotelik dla dziecka.Jak tu https://www.eurowozki.pl/ Taki do auta.czym kierować się przy wyborze?Taki sprzęt musi posiadać atest czy coś?Chce by był jak najlepszy.

Ostatnio zmieniony przez LovedTico dnia Pon Lis 19, 2018 09:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 14, 2018 07:59    Temat postu:

Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to pierwsze, na co musisz zwrócić uwagę przy wyborze takiego fotelika, to przedział wagowy. Jeśli dziecko dopiero co się urodzi, to najlepszy będzie przedział pierwszy, czyli 0-13 kg. Na stronie https://www.sklep-smile.pl/foteliki-samochodowe/0-13kg możesz sobie zobaczyć ofertę takich fotelików, ceny jak widać są bardzo zróżnicowane, a każdy fotelik jest dokładnie opisany, więc na pewno uda się coś wybrać Wink
Powrót do góry
alicja11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre jakościowo foteliki do samochodów ma też marka Maxi-Cosi. Przeglądałeś już ich ofertę? Z tego, co wiem, to bez problemu możesz je kupić w sklepie internetowym https://nodik.pl/foteliki-samochodowe-maxi-cosi-c-35,30.html . Są bardzo funkcjonalne, nowoczesne, mają piękne design i nie kosztują fortuny, jak większość fotelików dostępnych na rynku.
Powrót do góry
szampanka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Az sie ucieszylam, ze mam juz starszakow ktorzy jezdza w Smart kid belt Wink Nie dosc, ze duzo tansza opcja dla starszych dzieciakow, to jeszcze swietnie wypadaja w testach Smile
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postanowiłam kupić od razu fotelik, który starczy nam na dłużej, wybrałam TINTO z Easy Go ( 0-25 kg ). Możliwość montażu za pomocą systemu isofix lub tradycyjnymi pasami samochodowymi. Fotelik ma też w zestawie specjalną podkładkę dzięki czemu można dziecko przewozić tyłem do kierunku jazdy aż do 13 kg.
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje 8 latki tez jeżdza w Samrt Kid Belt. Super pomysł, szybko sie zapina, dzieciakom wygodnie i zawsze mozemy jeszcze kogoś zabrac bo sie zmieści.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 10, 2018 00:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: