Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie na studia
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sprawy Naszego Miasta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaska
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetologia to na pewno fajny kierunek pod warunkiem, że interesujesz się taką tematyką i masz pewne zdolności.
Ja gdybym miała wybierać to raczej zdecydowałabym się na szkołę podyplomową na tym kierunku a nie studia. Fajny kierunek ma Żak, więc może jak jesteś zainteresowana Kosmetologią to zapoznaj się z informacjami zawartymi na ich stronie: https://zak.edu.pl/leksykon-zawodow/20-technik-uslug-kosmetycznych Niezależnie na co się zdecydujesz i tak masz szansę odnieść sukces. Szkoła policealna i studia odpowiednio przygotują Cię do wykonywaniu zawodu i tylko od Ciebie będzie zależało czy odniesiesz sukces.
Tak naprawdę w każdym zawodzie jest zapotrzebowanie na fachowców. Jeśli jesteśmy dobrzy w tym co robimy to nie powinniśmy mieć problemu z zarabianiem na tym. Wyobraźmy sobie sytuacje, że na jednej z ulic jest kilka salonów kosmetycznych, ale tylko jeden z nich jest najlepszy i do niego będą chodzić klientki. Nie chodzi o to, żeby nie mieć konkurencji ale żeby być lepszym od konkurencji. Skończenie szkoły policealnej daje nam fach w ręku, w zależności co wybierzemy, studia to dopiero początek drogi do zdobycia doświadczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 20, 2018 19:05    Temat postu:

Powrót do góry
chania
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinniśmy wybrać przede wszystkim interesujące studia. Praktyczne podejście też ma swoje plusy, ale na studiach trzeba jakoś wytrwać, a trudno to osiągnąć bez pasji.
Powrót do góry
agnieszkkka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście pierwsza podstawowa zasada to kierowanie się swoimi zainteresowaniami i tym w jakiej dziedzinie jesteśmy dobrzy. Dwa przeanalizowanie czy te całe studia to na pewno dobry pomysł?Osobiście skończyłam dwa kierunki i nie wiem czy jakbym mogła cofnąć czas to zrobiłabym to samo. Teraz wybrałabym technika rachunkowości np: https://zak.edu.pl/leksykon-zawodow/10-technik-rachunkowosci
Powrót do góry
SandraK23
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałam policealną i uczęszczam w Warszawie do Cosinusa. Bardzo dobra szkoła, mamy fajne i ciekawe zajęcia, więc się nie wynudzisz, sporo praktyk, nie jest ciężko i co najważniejsze jest w pełni darmowa. Jest wysoki poziom, do tego dobrze przygotowują nas do egzaminu kwalifikacyjnego . Sama jestem z wykształcenia księgową , ale w zawodzie nie pracowałam wcześniej. Zapisałam się teraz dodatkowo na kierunek florysta, bo od zawsze kochałam kwiaty oraz roślinność.
Powrót do góry
jony77
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może odpowiedź na pytanie znajdziecie na tej stronie Moim zdaniem warto się zdecydować na najlepsze uczelnie, jeśli tylko zależy nam na dobrym wykształceniu i jeśli tylko zależy nam na tym, aby studiować dobre kierunki.
Powrót do góry
fiura
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wam, chcę iść od przyszłego roku na studia i zastanawiam się nad wyborem uczelni. Ostatnio bardzo dużo słyszałem zarówno od znajomych jak i w internecie o szkole https://www.zpsb.pl/. Znacie ją? Wydaje mi się, że złożę tam papiery i jak się dostanę to wybiorę jakiś kierunek. Co sądzicie, warto?
Powrót do góry
Jago99
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie poczytać o zawodzie jakim jest biotechnologia to powinniście sprawdzić stronę http://biotechnologicznie.pl/ Możecie dowiedzieć się również stamtąd czym zajmują się biotechnolodzy oraz jaki sposób ich praca wpływa na produkty żywnościowe. Myślę, że ludzie powinni zdawać sobie sprawę, że coś takiego istnieje. To dobry pomysł na studia.
Powrót do góry
MarcinR1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy myśleliście również o studiach podyplomowych? Jeżeli jeszcze nie, ale jednocześnie chcecie się dalej rozwijać co z kolei później na pewno może ułatwić Wam drogę zawodową to sprawdźcie kierunku od https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ na której sam dodatkowo uczyłem się właśnie aby później łatwiej znaleźć lepiej płatną pracę w szkolnictwie. Mają profesjonalne podejście, dużą wiedzę i bardzo dobrych wykładowców od których chętnie czerpię wiedzę.
Powrót do góry
Aligator20
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę żadnego sensu w tym, by wybierać studia, które nie będą Was w ogóle interesowały. Przecież macie w danym miejscu spędzić kilka lat, a później daną czynność wykonywać przez kilkadziesiąt lat. Dobrym pomysłem może być wybranie się na takie kierunki jak https://www.wsr.edu.pl/stypendia/stypendium-socjalne W ten sposób będziecie w stanie wyznaczyć sobie lepszą ścieżkę kariery.
Powrót do góry
katarzyna12
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam bardzo dobry zawodowy kurs kosmetyczny w Beauty Lux w Warszawie. Zajęcia prowadzi doświadczona kadra, która przekazuje praktyczna wiedze i umiejętności w oparciu o najnowsze trendy. Po tym kursie można od razu rozpocząć pracę w zawodzie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 08, 2019 20:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sprawy Naszego Miasta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: