Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybierając się w podróż...
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miroslawa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe fajny pomysł - ciekawe czy takie są Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 13:01    Temat postu:

Powrót do góry
eni
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam, aby tego ubezpieczenia były, ale z ciekawości sprawdzę sobie na stronie Rankomat. To porównywarka i wyszukiwarka ubezpieczeń.
Powrót do góry
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bez przesady. Serio komuś przyszło do głowy ubezpieczanie się od pogody? To chyba jakieś żarty. Ja tam sama sobie planuję podróże i zazwyczaj jestem bardzo zadowolona. Teraz np znalazłam tani hotel w Poznaniu i chyba wyruszę na zwiedzanie tego miasta. Podróże na własna rękę cieszą najbardziej.
Powrót do góry
joannaS
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też się tak właśnie zastanawiam ha ha Smile Znalazłam wczoraj hotel w górach i zastanawiam się nad wybranie się tam na sylwestra. Od dawna myślę o jakimś wyjeździe pod koniec roku ale do głowy mi nie przyszło żeby ubezpieczać się od pogody Razz
Powrót do góry
abednarz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 04:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zainteresuje Was oferta http://www.akita-bus.pl/przewoz-osob.html - to firma zajmująca się przewozem lokalnym, krajowym i międzynarodowym - stałym lub jednorazowym. Oprócz przewozu osób, oferują też przewozy ciężarowe. Mają dobrej jakości flotę i doświadczonych kierowców. Podróże w dzisiejszych czasach nie są tak kosztowne, jak kiedyś, także warto korzystać.
Powrót do góry
Poldar87x
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawiązując do pierwszego postu, na rynku jest wiele firm ubezpieczeniowych, oferujących różne ubezpieczenia turystyczne. Ja np. nie znając się dobrze na ubezpieczeniach, zawsze jak mam gdzieś na dłużej wyjechać za granicę, korzystam z porównywarki polis turystycznych np. na https://www.polisaturystyczna.pl/ . Dzięki porównywarce w łatwy i szybki sposób mogę pozyskać, najbardziej odpowiadające mi ubezpieczenie, które udzielane jest przez internet.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybieracie się za granicę, to polecam przed wylotem odwiedzić hotel okęcie warszawa. Jest to świetne rozwiązanie, bo nie trzeba się spieszyć i stać w korkach. Warto wybrać się wcześniej i przenocować.
Powrót do góry
kasiunia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając się w podróż warto ją sobie wcześniej chociaż z grubsza zaplanować.Mam tu na myśli przystanki na odpoczynek, kawusia itp. My w drodze do Świnoujścia zatrzymujemy się już któryś raz z rzędu w restauracji http://zielonydworek.eu/?url=oferta/9/restauracja ,gdzie jemy sobie obiadek i odpoczywamy trochę przed dalszą podróżą. Raz trafiliśmy tam podczas wesela ale wcale dłużej nie byliśmy obsługiwani.
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dzisiaj trafiłam na konkurs z http://konkurs.mountblanc.pl/ Można wygrać 2000 zł na wakacje z biurem podróży ITAK. Z tego co widziałam warunki konkursu nie są wcale takie złe. Myslę, że warto wziaż udział zwłaszcza że nagroda jest bardzo atrakcyjna.
Powrót do góry
bogusław
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 17:03    Temat postu: Re: Wybierając się w podróż... Odpowiedz z cytatem

lotpiet napisał:
...należy pamiętać o tym by odpowiednio się zabezpieczyć. Co mam na myśli? Otóż chciałem się Was zapytać czy takie ubezpieczenie http://www.bzwbkaviva.pl/ubezpieczenia/na-podroz/ubezpieczenie-na-podroz.html będzie odpowiednie? Czy może są inne firmy oferujące lepsze rozwiązania?

sprawdź http://bezpiecznypowrot.pl/ ponoć mają bardzo dobre warunki i obejmuje nie tylko kraje Europejskie, ale też Azję czy też obie Ameryki, czyli szeroki zakres i co tu kryć zdrowie i bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich jest najważniejsze
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam
Powrót do góry
elka2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybieracie się w podróż z lotniska Okęcie, to najlepiej pojechać własnym samochodem i zostawić auto na tym parkingu http://www.parking-lotnisko.pl . Ceny są tam ok, a obsługa miła. Poza tym oferują bezpłatny transfer na lotnisko. Pomagają też zapakować bagaże.
Powrót do góry
Elfi222
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, wiadomo, że najlepiej jeździć swoim samochodem. Co do parkingu no to właśnie też słyszałem, że na tym co podałeś ceny są naprawde przyzwoite. Dlatego warto polecić go każdemu, bo nie jedna osoba właśnie szuka czegoś takiego.
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 15:43    Temat postu: nad morze Odpowiedz z cytatem

WYJAZD Z DZIECKIEM Jeśli tylko dasz sobie radę z maluszkiem nad morzem, to polecam wyjazd właśnie tam. Klimat na pewno by mu sprzyjał i ty miło wypoczniesz. Z pewnością. Może Gdynia? Znane miejsce, ale ono nigdy się nie nudzi. Atrakcji mnóstwo, idealne miejsce na spacery z dzieciaszkiem. Jest fajne miejsce noclegowe w Gdyni- Willa Mewa. Właściciele na pewno udostępnią ci pokój idealny dla dziecka. Zerknij na ich stronkę: http://www.willamewa.pl/.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 13, 2017 15:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: