Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drukarnia online - Warszawa
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
salivan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 13:50    Temat postu: Drukarnia online - Warszawa Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do skorzystania z oferty drukarni online Graf Art z Warszawy w której zajmujemy się profesjonalnym drukiem ulotek i innych materiałów reklamowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sob Gru 15, 2012 13:50    Temat postu:

Powrót do góry
Sandra22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosze o inf. ile kosztowałoby mnie zamówienie na 500 wizytówek firmowych na adres wilks128@gmail.com Pozdrawiam!
karol534
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystam z drukarni Tpsdruk , maja dobrą jakość druku i niskie ceny za 500 wizytówek wyjdzie Ci 61.88. I za przesyłkę nic się nie płaci, a dostarczą ją gdzie tylko chcesz Smile
kr8888
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam od dawna z http://www.tpsdruk.pl/ .
Wysyłka jest gratis, kurier dowozi zamówione rzeczy w ustalone miejsce, ceny przystępne, jakość bardzo dobra .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jenkin
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kr8888 napisał:
Korzystam od dawna z tpsdruk.pl/ .
Wysyłka jest gratis, kurier dowozi zamówione rzeczy w ustalone miejsce, ceny przystępne, jakość bardzo dobra .

Ta, tylko przy jakim zamówieniu ta wysyłka gratis? Takie słabe hasło reklamowe jak nie wiem. W każdym razie jakościowo z tych drukarni z których korzystałem najlepiej zdecydowanie wychodzi ta http://dynamikacja.pl/druk-broszury.html robią bardzo dokładne druki z uwzględnieniem wszystkich nawet najbardziej szczegółówych założeń, to akurat dość istotne, bo zdarzało mi się, że niektóre firmy robiły druki innych rzeczy aniżeli tych których się podejmowały.
Powrót do góry
rena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 19, 2014 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy płatność wykonujecie przez zwykły przelew podobnież na nich można polegać .Ja parę razy robiąc przelew na poczcie spotkałam się z nieprzyjemną sytuacją ,szukaniem pieniędzy ,wyjaśnianiem .Teraz coraz częsciej zastanawiam sie czy nie skorzystać z tej opcji ,być może wtedy moje zakupy staną się bardziej przyjemne i ominie mnie wiele problemów .
Powrót do góry
Viola89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 20, 2014 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drukował ktoś kiedyś coś w technologi 3D. Potrzebuję to wydrukowania pewnego projektu z pracy i się zastanawiam gdzie można coś takiego wydrukować. Znalazłam na szybko http://3d-up.pl/ Co o tym sądzicie ? Słyszeliście coś na ten temat? Bardzo proszę o szybką odpowiedź
Powrót do góry
Wodnik40
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej iść do drukarni, która oferuje swoje usługi właśnie na terenie Warszawy? Wtedy możesz na spokojnie z nimi porozmawiać i ustalić wszelkie szczegóły. Z takich sprawdzonych drukarni to ja mógłbym Ci polecić tą http://www.printdesign.pl/ , wykonują druki bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie jakiejś drukarni z gadżetami reklamowymi, to mogę Wam polecić tę firmę http://www.viperprint.pl/eprint8/nr/ksc021/ z której to mój znajomy zawsze zamawia tego typu rzeczy, np. teraz właśnie szykuje się do drukowania kalendarzy i będzie je wysłał do klientów. Zawsze to jakiś upominek dla nich.
Powrót do góry
Grzegorzer80
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 05, 2015 07:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś korzystałem ta takiej drukarni internetowej i powiem Wam, że termin realizacji to była jakaś abstrakcja. Dopiero po 3 dniach roboczych otrzymałem swoje wydruki.
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzy dni to dużo? Pytam bo się nie znam za bardzo. Wydaje mi się, ze to nie tak źle... Ja jak zamawiałam u nas w miejscowej drukarni to czekałam ponad tydzień Razz
Teraz zastanawiam się nad zamówieniem wydruków na http://www.studiowydrukow.sklep.pl/Wydruki-c9_0_1.htm
Z tego co wiem szybko realizują zamówienia, używają najwyższej jakości materiałów i mają spoko ceny.
Powrót do góry
Viola89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jeszcze zależy jakiej drukarni dokładnie potrzebujesz czy taką co posiada drukarki 3d czy może jakąś inna oferta Cię interesuje. Często do pracy potrzebuję coś wydrukować, projekt właśnie przez druk 3d. Mam sprawdzoną drukarnię i jestem z niej na prawdę zadowolona. Przede wszystkim szybko i tanio Smile Jak dla mnie bomba
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 01, 2016 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej drukować w domu, jak mamy dużo druku to warto kupić drukarkę Epson z systemem ITS , gdzie dolewa się tusz a nie kupuje tonerów. Do tego można otrzymać subskrypcje MS Office Personal 365 http://www.epson.pl/msoffice na rok za darmo.
Powrót do góry
adik356
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to do drukarki można otrzymać taką subskrypcje za darmo? Nie ma tam jakiś zasad, limitów itp? A promocja do kiedy jest?
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma limitów, ale promocja jest do 30,06,2016 roku. Często Epson ma fajne promocje godne uwagi co za tym idzie tańsze w eksplatacjii po promocjach. Jeszcze mają promocję z zapasem tuszu na dwa lata i 3 letnią gwarancję, a więc wszystko razem godne uwagi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 03, 2016 14:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: