Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Magazyn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pisarka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 16:38    Temat postu: Magazyn Odpowiedz z cytatem

Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj http://pronamiot.pl/index.php/kiedy-przyda-sie-namiot-magazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 16:38    Temat postu:

Powrót do góry
pakalimera
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poważna sprawa!
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa, dzisiaj firmy produkcyjne nie mają możliwości funkcjonować bez odpowiednich magazynów. Warto jednak zastanowić się, czy czasem nie da się zorganizować pewnych kwestii inaczej. Teraz coraz popularniejsze stają się namioty magazynowe z https://dascompany.com/ Biorąc pod uwagę korzyści płynące z ich wykorzystania, każda firma może na tym bardzo skorzystać. Zresztą, sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
Aneczka369
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zapytam jeszcze o kwestię programów ułatwiających zarządzanie magazynem. Znacie jakąś dobrą firmę ogarniającą takie rzeczy?
Powrót do góry
Ula Jacek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś obiło mi się o uszy, że ten system magazynowy jest niezły. Może warto przyglądnąć się tematowi bliżej?
magazynowy99
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radzę dobrze - zastanów się zanim podejmiesz decyzję. Każdego dnia spotykam przedsiębiorców, którzy przeliczyli swoje siły na zamiary. Likwidowanie magazynu to zawsze trudne przeżycie - nie tylko finansowo.
Powrót do góry
alicja11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie do wyposażenia magazynu, bo widzę że nikt z was o tym nie wspomniał.. Z jakich terminali korzystacie? Mam straszny dylemat. Przeglądałam różne oferty i znalazłam terminal Zebra TC55 cena też nie jest wysoka, więc myślę że to strzał w dziesiątkę. Ktoś z was pracuje na tym urządzeniu?
Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrej firmy, która zajmuje się projektowaniem oraz budową hali magazynowych, to polecam zapoznać się z ofertą Depenbrock Polska na stronie http://depenbrock.pl/oferta/generalny-wykonawca. Działają oni na rynku już od wielu lat i mają szerokie grono zadowolonych klientów, więc sądzę, że warto im zaufać Smile
Powrót do góry
gwardia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak stawiać magazyn to stalowy zdecydowanie najlepszy, będzie taniej niż mury a dużo stabilniej niż hale namiotowe. Wykonawcę można już wziąć takiego który wykona także projekt, na pewno oni dadzą radę https://commercecon.pl/ w całej Polsce stawiają hale magazynowe od lat, na stronie są ich realizacje do obejrzenia.
Powrót do góry
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mówimy tutaj o naprawdę dobrej jakości rozwiązaniach to polecam zwrócić uwagę również na ofertę sklepu internetowego https://www.mebleteo.pl/ w którym znajdziesz szeroki wybór produktów do wyposażenia magazynu oraz biura. Ja wolę postawić przede wszystkim na wygodę oraz funkcjonalność dlatego w moim przypadku wybór padł na meble metalowe, które również mają dużo większe możliwości w zakresie obciążenia.
Powrót do góry
Wanka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@gwardia a jak cenowo? bo szukam wykonawcy właśnie i dwie inne firmy zaśpiewały za dużo... nie stać mnie...
Powrót do góry
gwardia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wanka napisał:
@gwardia a jak cenowo? bo szukam wykonawcy właśnie i dwie inne firmy zaśpiewały za dużo... nie stać mnie...

Z firm do których ja się zgłaszałam oni mi dają najlepszą ofertę. Ich rozwiązania konstrukcyjne umożliwiają mniejsze zużycie stali, automatycznie koszty materiału lecą w dół. Robią wycenę bez zobowiązań także nic Ci nie szkodzi się skontaktować.
Powrót do góry
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My do naszego magazynu potrzebowaliśmy również miejsca warsztatowego, dlatego postanowiliśmy wydzielić specjalna przestrzeń za pomocą wyposażenia od Biurmarket, a dokładnie postawiliśmy na stoły Techno Expert takie jak te https://biuromarket.com.pl/pl/p/stoly-TECHNO-Expert-i-Light-Wycena/1381 świetnie wykonane i przede wszystkim bardzo wytrzymałe
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 30, 2018 19:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: