Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkoła
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
opaka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 11:23    Temat postu: Szkoła Odpowiedz z cytatem

Dobra szkoła to jedno a systematyczna praca w domu to drugie. Ja z moimi maluchami codziennie powtarzam materiał i pilnuję czy zadania domowe są poprawnie odrobione. Dodatkowo, dla lepszych efektów i niejako zabawy, korzystamy ze stron edukacyjnych takich jak http://aztekium.pl/Polska Dzieciaki chętnie korzystają z tego programu, a nauka z pomocą komputera sprawia im dodatkową frajdę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 23, 2018 11:23    Temat postu:

Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co na pewno w pewnym stopniu masz rację ale uwierz mi - istnieją szkoły gdzie dziecko jest w stanie tak przysowić swoją wiedzę podczas lekcji, że wielogodzinna nauka w domu nie jest już konieczna Smile Mój syn chodzi obecnie do 4 klasy w Te Vizji na ulicy Gladkiej w Warszawie ( Ochota ) i tylko od czasu do czasu powtarza materiał w domu. Lekcje prowadzone są w tak interesujący i przystępny sposób, że dzieci nie mają problemów z zapamiętywaniem materiału ( choć to też pewnie kwestia mocno indywidualna ). Szkoła dba o indywidualne podejście, zdobywanie wiedzy i rozwój pasji. Nie ukrywam, ze kameralne klasy to też bardzo duży atut Smile
Powrót do góry
mośka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem zdecydowaliśmy się posłać córkę do prywatnej szkoły Edison na Wilanowie. Mają tam bardzo wysoki poziom nauczania. Dziecko nie tylko jest dobrze kształcone ale też uczy się jak dobrze funkcjonować w społeczeństwie i jak być dobrym człowiekiem. W szkole panuje świetna atmosfera, moja córka bardzo dobrze się w niej czuje a to dla mnie jako dla rodzica jest zdecydowanie najważniejsze.
Powrót do góry
pakalimera
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brakuje mi trochę tej systematyczności niestety...
Powrót do góry
marek7883
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o naukę języka, to ja postanowiłem, że zdecyduję się na język angielski. Wydaje mi się, że będzie to dla mnie bardzo fajna możliwość, ponieważ angielski przydaje się zawsze. Nawet, jeśli jesteśmy rekreacyjnie gdzieś na wyjeździe. Fajne opinie słyszałem na temat tej szkoły https://lincoln.edu.pl/warszawa/terminy-zajec/ Może się skuszą na jakiś kurs. Chyba nie ma ograniczeń wiekowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nowaczekM
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio tłumaczyłam ostatnio dziecku os symetrii figury. Kiedyś mam wrażenie, że dzieci były bardziej samodzielne w lekcjach. Teraz mimo tylu pomocy potrzebują więcej uwagi.
Powrót do góry
Radoslaw547
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, ja bardzo dobrze pamiętam jeszcze czasu kiedy chodziło się do szkoły. W zasadzie nie bylo to aż tak dawno temu, bo minęło dopiero 15 lat odkąd skończyłem szkołę podstawową. Pamiętam, że notatki zawsze robiłem cienkopisami. To był mój ulubiony rodzaj pisaków Smile
Powrót do góry
łukasz83
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzimy do szkoły, aby stać się bardziej interesującą osobą. Ucząc się zmieniamy strukturę mózgu i tworzymy nowe połączenia pomiędzy komórkami mózgowymi. Im więcej mamy połączeń, tym szybciej mózg się rozwija. Chodzenie do szkoły jest jak trening i inwestycja, która rozwija nasz mózg na przyszłość. Czasem jednak pojawiaja sie problemy w szkole czy w pracy, warto sprawdzić działanie swojego mózgu w BrainGym https://braingym.pl/ Warto umówić się na bezpłatną konsultację.
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, ze z dzieckiem trzeba bardzo duzo powtarzac w domu, ale sam wybor szkoly jest wazny. Taka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma dobre opinie i wlasnie tutaj puscilsmy dziecko. Dobrzy nauczyciele tu ucza i dzieci maja takze dodatkowe zajecia.
Powrót do góry
Princessska
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do LO
Powrót do góry
donutan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię się uczyć Smile Dlatego mam już opracowane sposoby na naukę - chcę, żeby była przyjemnością, nie przykrym obowiązkiem.
Powrót do góry
sylwia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema Wam
Powrót do góry
Radekrak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci najbardziej mają problem z matematyką, a szukając rozwiązań na skuteczne nauczanie, wpadłem na ten kalkulator do równań https://odrabiamy.pl/kalkulator . Myślicie, że powinienem im pokazać, że jest taka możliwość? Ten kalkulator liczy zadania z pokazaniem, jak otrzymać dany wynik. Co sądzicie? Będą się z nim uczyć, czy tylko bezmyślnie spisywać?
Powrót do góry
walczak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci chodzą do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Wcześniej chodziły do niepublicznej szkoły i bylo dużo gorzej, teraz mają lepsze warunki do rozwoju. Poziom nauczania jest też zdecydowanie wyższy.
Powrót do góry
venna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 05:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta-la ja też zamierzam zapisać syna od września do Te Vizji. Już sporo dowiedziałam się z ich strony nternetowej ( tu macie adres https://gladka.tevizja.pl/oferta-i-oplaty,k244.html) a jeszcze więcej dał mi udział w dniu otwartym, na którym byliśmy w marcu. Będą jeszcze takie spotkania organizowane, warto się wybrać Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 24, 2019 05:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: