Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont domu - łazienka
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sprawy Naszego Miasta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem, że remont to fajna sprawa, bo wiadomo z czym to się wiąże. Jednak jest koniecznością, a efekty są naprawdę zadowalające, jeżeli wszystko sobie dobrze przemyślimy. Warto być na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami wnętrzarskimi, bo to naprawdę pomaga przy aranżowaniu swoich wnętrz. Przykładowo tutaj http://www.digest.com.pl/nowoczesne-lazienki macie ciekawy artykuł odnośnie nowoczesnych łazienek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 17, 2019 20:09    Temat postu:

Powrót do góry
malami90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno spodobają Ci się te świetne szuflady łazienkowe, które bez wątpienia pozwolą Ci na większą sprzstrzeń w łazience, a dodatkowo dadzą szansę na schowanie wielu rzeczy potrzebnych w łazience! Smile
Powrót do góry
mefiu34
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
Mój tato poszukuje dobre firmy remontowe częstochowa , które fajnie robią remonty łazienek częstochowa . ZNajomy mi kiedyś opowiadał o http://budodekoracja.pl/ co o nich myślicie ?
movem
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont łazienki dobrze jest powierzyć firmie, która ma jakiekolwiek pojęcie o remontach. Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu więc każdy chce aby była zrobiona dobrze. Zdecydowaliście się już czy wolicie wannę czy prysznic? Jeśli prysznic to zerknij sobie tu kabiny prysznicowe wrocław na pewno będziesz chciała mieć większy wybórSmile
Powrót do góry
Dekoratorka-ona
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największą zmorą całego remontu mojego mieszkania okazała się łazienka. Stało się tak, ponieważ ma ona nietypowe wymiary. Jednak designerska umywalka rozwiązała cały konflikt. Została ona zaprojektowana zgodnie z moim oczekiwaniami Smile
Powrót do góry
Karola 111
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po remoncie wymieniałam meble i w kuchni i w łazience.Fajną firmę robiąca meble poleciła mi koleżanka. Firma z Wyszkowa Wiór Płyt. Zrobili mi eleganckie meble w kuchni w nowoczesnym stylu i w łazience kilka szafek. Tak żebym mogła zabudować dużą umywalkę. Bardzo byli pomocni we wszystkim. Początkowo nie miałam pomysłu więc zrobili mi projekt, który mnie przekonał i potem już nasza współpraca poszła gładko.
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remonty to dziedzina naszego taty. Ale sprzątanie to już nasza działka. Zobaczcie sobie tu https://maleomi.pl/ W zakładce wyposażenie domu znajdziecie środki ekologiczne które ułatwiają sprzątanie. Warto tez trochę poszperać, bo na tej stronie jest wiele ciekawych propozycji.
Powrót do góry
anitajus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynamy remont łazienki i niestety ja i mój maż nie zgadzamy się we wszystkim. W szczególności jeśli chodzi o wannę. On chce zwykła a ja z prostokątną. Moja koleżanka taką ma i bardzo mi się spodobała. Nawet znalazłam w internecie całkiem atrakcyjną ofertę wanien prostokątnych - https://plytkilazienki.pl/pl/wanny/prostokatne. Mam nadzieję, że przekonam mojego męża do zakupu właśnie takiej wanny.
Powrót do góry
pakalimera
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dochodzicie do kompromisów? Wiem, że nie jest to łatwe. U mojej siostry jest teraz remont i są o to mocne kłótnie. Teraz na tapecie płytki, siostra zastanawia się nad płytami włoskimi http://artvocado.pl/wloskie-plytki-czy-dalej-sa-hitem-w-aranzacji-lazienek/ a jej mąż chce inne. Nie chce się wtrącać, dlatego dziś siedzę w domu Wink
Powrót do góry
xxxyyy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 09, 2019 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne szafki łazienkowe znajdziecie na https://wodtech.pl/ Sklep zawiera bardzo duży asortyment mebli łazienkowych. Posiadają również nowo otwarty sklep z Poznaniu polecam
Powrót do góry
MichPłyt87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś szukał dobrego płytkarza z Poznania to polecam Łazienkę Marzeń - świetni specjaliści, moją łazienkę wykończyli w naprawdę krótkim czasie, a wygląda super Very Happy
Powrót do góry
umiejetny2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czeka Cię remont łazienki, ale wciąż nie wiesz, na jakiego fachowca lub na jaką firmę się zdecydować? Najważniejsze to postawić na kogoś, kto jest w temacie i doskonale go rozumie. Polecam https://www.harimex.pl/salony/ ponieważ ich aranżacje są na najwyższym poziomie!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Paź 09, 2019 18:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sprawy Naszego Miasta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: