Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zaprojektować salon?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toddler00
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałem pojęcia jak urządzić salon. Z tym problem udałem się do ekspertów - meble olimp. Wykorzystałem jedną z gotowych aranżacji. Jestem bardzo zadowolony, polecam ten sklep Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 21, 2018 13:56    Temat postu:

Powrót do góry
SandraD
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy salon jest inny i , aby wyglądał wyjątkowo - musi być taki, aby podobał się głownie nam Smile
Ja projektowałam wg własnych preferencji. Przeglądałam dużo różnych sklepów w sieci. Ceny niektórych ładnych rzeczy są po prostu kosmiczne... I natrafiłam na sklep producenta mebli do salonu... Co przerosło moje oczekiwania - BOO cena jest dużo niższa niż w sklepach w mojej okolicy. Zamówiłam online z dostawą do domu - był to strzał w samą 10 Very HappyVery Happy
Gdyby ktoś też chciał zamówić sobie mebelki to polecam tą stronę - szybko i bez problemowo. Polecam:
Link tu;) https://sandow.pl/

Ostatnio zmieniony przez SandraD dnia Czw Lis 29, 2018 08:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
SandraD
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- PS mają również sklep w Wawie Wink
Powrót do góry
Elkaa12
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z pewnością powinno być tam miejsce do relaksu, jakaś sofa, TV, fotele, biblioteczka. Ostatnio modne jest też wydzielanie stref tzw. chillout. Gdzie można np. powiesić hamak obok stolik kawowy i biblioteczka, gdzie można się w spokoju wychillować. Ja osobiście nie wyobrażam sobie też salonu bez kominka. Uwielbiam ten klimat, szczególnie zimą. No i myślę, że najważniejsze, to nie zagracić tego pomieszczenia, bo w końcu ma on głównie służyć do wypoczynku i przyjmowania gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystarczy odrobina chęci, wyobraznia i dostęp do sieci ( ogrom inspiracji) i spokojnie można urzadzić oryginalne i niepowtarzalne wnętrze. Ja meble do salonu zamwiałam na przykład u polskiego producenta Caya Design. Niepowtarzalny styl i charakter, świetne wykonanie i dbałość o detale. Czas oczekiwania to tylko 4-6 tygodni także niedługo.
Powrót do góry
stylowakobieta
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak najwięcej uwagi zawsze przykuwają meble, szczególnie te, które stoją w salonie. Urządzając swój zdecydowałam się na stoliki kawowe szklane i dzisiaj jestem bardzo zadowolona. Są proste w czyszczeniu, nie rysują się i są przy tym bardzo efektowne.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sty 22, 2019 14:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: