Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mechanik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kagritrs
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 14:16    Temat postu: Mechanik Odpowiedz z cytatem

Czesć właśnie mam pytanie co warto robić samemu jak się na tym znamy a co zlecać mechanikowi artykuł : http://poszukiwaczewiedzy.pl/awarie-ktore-lepiej-zlecic-mechanikowi/ tu trochę to wyjaśnia ale pytanie do was z czym wy najcześciej idziecie do mechanika i nie podejmujecie się zrobienia tego samemu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 09, 2019 14:16    Temat postu:

Powrót do góry
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast jeżeli chodzi o serwisy w Warszawie zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na aso HondaPlaza, oczywiście w przypadku auta od Hondy. Mają bardzo wysokim poziom obsługi, do tego zawsze realizują zlecenia na najwyższym poziomie więc nie ma mowy aby musiał wracać z tym samym w krótkim czasie i do tego ceny też są rozsądne, więc nawet nie mam zamiaru szukać innego.
Powrót do góry
Radekrak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy, co masz do zrobienia. Są osoby, które same sobie wymienią olej silnikowy, zaoszczędzając 50 zł dwa razy do roku, a są i takie, które na "głupie" reflektory umawiają się do rekomendowanych serwisów takich jak AutoGamma http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi w Krakowie. Moim zdaniem dużo zależy od Własnych predyspozycji i umiejętności. Ja zrobię wszystko, bo z wykształcenia jestem mechanikiem.
Powrót do góry
ulewa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z drugiej strony z samochodem sportowym nie pójdziesz do każdego, nawet dobrego mechanika. Ci ludzie po prostu muszą się znać na konkretnym modelu. W takim wypadku najlepiej postawić na ludzi z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli macie Ferrari, to w odrestaurowaniu, w naprawie i serwisie pomoże wam firma Alda Motorsport. Tutaj macie opis ich usług: http://aldamotorsport.pl/ferrari-naprawa-serwis-renowacja/ . Odrestaurowali dwa Ferrari 348. Pewnie widzieliście w necie. Sporo było filmów o nich:)
Powrót do góry
TomaszSz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio siadło Łożysko, niefajna sprawa powiem Wam, a i po kieszeni uderzyło. Tyle dobrego, że szwagier ma warsztat, to jakoś po kosztach to zrobiliśmy. sam trochę zaniedbałem sprawę i samochód, bo dużo w robocie ostatnio siedzę. Polecam się zapoznać z artykułem i się zapoznać, żeby było potem mniej ,,Polaków mądrych po szkodzie"- https://www.drawskopomorskie.com/region/item/2836-lozyska-i-piasty-kol-objawy-zuzycia-i-wskazania-do-wymiany
Reklama

Wysłany: Pon Maj 20, 2019 12:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: