Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Organizacja wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CandyPrince.6
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ma się sporo czasu na przygotowania to można wszystko łatwo zaplanować i wybrać to co najbardziej nam się pogoda. Gorzej jeśli tego czasu się nie ma ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 28, 2018 14:24    Temat postu:

Powrót do góry
czerowy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tez wszystko zalezy... Myśmy mieli co prawda ludzi, którzy nam przygotowali to wesele, a nawet poszukali odpowiedniej sali, wybraliśmy w ostateczności hotel Groman, bo najbardziej nam odpowiadał, bo był mega wyposażony. Wesele robilismy na 200 ludzi, wiec pokoje i duża sala to było cos na czym najbardziej nam zalezalo.
Powrót do góry
artur565
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Catering to fajna sprawa. Ja polecam firmę http://eduservice.pl/
Powrót do góry
domipol
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja niestety nie mam za dużo czasu i wszystko jest tak na ostatni gwizdek. Wszystko jest prawie załątwione, zostały drobiazgi no i czekam aż krawcowa skończy szycie sukni ślubnej i można powiedzieć że koniec Very Happy
Powrót do góry
Karola 111
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja wesela to zawsze wyzwanie. Należy dobrze wybrać salę abyśmy byli zadowoleni z zabawy, gdyż będziemy wspominać to całe życie. My wybraliśmy Kameliowy Zakątek w bielsku. Sala duża przestronna, pięknie przyozdobiona. Dużo miejsca do tańca co jest ważne przy weselu. możemy się też sugerować przy doborze sali z polecenia kogoś. Tak też my wybieraliśmy, nam poleciła koleżanka właśnie ten lokal gdzie mieliśmy nasze wesele. Powiedziała nam ze pomogą nam tam dobrać wodzireja zespół,. fotografa. A dla nas to było dużym udogodnieniem bo nie mieliśmy nikogo takiego. Także lokal który my wybraliśmy był pod każdym względem dobrze zorganizowany. A to duża ulga przy organizacji wesela bo wiadomo ze w czasie przygotowań jest mnóstwo różnych spraw pobocznych i każda ulga jest mile widziana.
Powrót do góry
kasieńka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba wszyscy tak naprawdę chcieliby mieć idealnie zorganizowane wesele, że każdy był zadowolony i by zostały idealne wspomnienia te w głowie i na fotografiach. Dlatego dobrze też jest zadbać o różnego rodzaju dekoracje i ozdoby. Balony, serpentyny i girlandy to jest obowiązkowe ale to znajdziecie wszystko na https://godanparty.pl/
Powrót do góry
CandyPrince.6
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z żonką mieliśmy wesele w plenerze, więc dopiero mieliśmy załatwiania i organizowania! Udało nam się załatwić zespół, który zgodził się zagrać pod gołym niebem Smile Problemem było jednak oświetlenie ich małej sceny :/ Poszperałem trochę w sieci i trafiłem na głowy ruchome z https://www.lightingcenter.pl/c-21-glowy-ruchome.html . Sprawdziły się naprawdę świetnie, genialnie oświetliły scenę i imprezę!
Powrót do góry
merri2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojego doświadczenia wiem że nie warto zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Chcąc nie chcąc czas ucieka bardzo szybko. Dom weselny trzeba wynajmować już z rocznym wyprzedzeniem bo nigdy nic nie wiadomo.
Powrót do góry
Gretta
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudna sprawa, ale na spokojnie, jak dużo wcześniej się za to weźmiecie to powinniście spokojnie wszystko ogarnąć. Na pewno będziecie musieli pomyśleć nad przerożnymi atrakcjami. Propozycje od http://fotobudazwooda.pl na pewno was zaciekawią. Proponują oni oryginalną fotobudkę, w sam raz własnie na wesela:)
Powrót do góry
stuper
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli ktoś chce zorganizować wesele to powinien zacząć od szukania sali. W okolicy Warszawy jest Dom Weselny Astoria w Kaniach - jest to świetne miejsce, jeżeli ktoś chce mieć udane wesele Wink
Powrót do góry
jony77
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy Wam na weselu w jakimś fajnym i ciekawym miejscu? Jeśli tak, to myślę, że mogę polecić Wam http://naskrajnej.pl/przyjecia-weselne w okolicach Warszawy. Będziecie dzięki nim mieli swoje wesele w pięknym miejscu i w pięknej lokalizacji, dlatego zdecydowanie Wam polecam rozejrzeć się za ofertą.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sty 14, 2019 17:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: