Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Medycyna estetyczna - korzystacie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaktus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 11, 2018 12:51    Temat postu: Medycyna estetyczna - korzystacie? Odpowiedz z cytatem

Korzystacie z takich nowości?
Jestem ciekawa czy są jakieś takie mniej inwazyjne metody walki z mankamentami urody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 11, 2018 12:51    Temat postu:

Powrót do góry
Klapsel
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 11, 2018 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ni ekorzystałam, ale ogólnie póki nie jest to rpzesadzone, to nie mam nic naprzeciwko
wikaśka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko bo wiem jak to moze wzmocnic psychike kobiety.Sama od dziecka mialam kompleks odstających uszu. W zyciu nie zapomne jak dzieciaki sie ze mnie nasmiewały i wyzywały od gremlinów. Żaluje tylko ze sama tak późno zdecydowałam sie na ten zabieg https://www.beautyskin.com.pl/chirurgia-plastyczna-warszawa/ Nabrałam pewnosci siebie i czuje sie lepiej we wlasnej skorze
Powrót do góry
olamalarz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mialam okazje byc w Bienkowscy Clinic w Czestochowie na zabiegach z modelowania sylwetki - https://modelowaniesylwetki.net/ - lekarz podczas konsultacji dopiero najlepsza opcje dla Ciebie, ktora da najlepsze efekty Smile Ja jestem ogromnie zadowolona Smile
Powrót do góry
malwina88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 02:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak wybierze się dobry gabinet medycyny estetycznej to można nieco poprawić wygląd i kondycję swoje skóry, wszystko jest dla ludzi. Teraz coraz więcej kobiet korzysta z takich zabiegów na twarz czy powiększania ust, usuwania zmarszczek, ja nie widzę w tym nic złego dopóki zachowany jest umiar.
Powrót do góry
Aligator20
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Jeśli już chcecie ingerować w Waszą urodę, to zlećcie to najlepszym specjalistom, jakich tylko możecie spotkać. Wiem, że bardzo dużo pozytywnych opinii można spotkać na temat kliniki Krajewski. W http://klinikakrajewski.pl/zabiegi/varilite/ macie świetnie opisane ich zabiegi, warto to sprawdzić.
Powrót do góry
Kotek55
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeżeli wybierze się dobrą klinikę medycyny estetycznej ,to jest to bardzo dobry pomysł na rozwiązanie swoich problemów z wyglądem. W klinice Novoderm pracuje dobry lekarz Krzysztof Teysler, który zna się na tym co robi. Chyba każda pacjentka, którą znam wychodziła z jego gabinetu podekscytowana.
Powrót do góry
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma jakieś kompleksy i chciałby coś zmienić w swoim wygladzie. Jeśli masz możliwości to nie ma na co czekać ale wybierz dobrą, zaufaną klinikę taką jak p http://drwojcik.pl/ Cieszy sie ona bardzo dobrą opinią i ma rozbudowaną ofertę. Sama myślę o zapisaniu się tam na konsultację.
Powrót do góry
Urka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz sobie wygładzić zmarszczki lub poprawić skórę w okolicach oczu, to możesz skorzystać z zabiegów laserem, które są wykonywane w http://caelesti.pl/ , ta klinika mieście się akurat w Warszawie, więc dojazd macie ułatwiony, a na temat zabiegów możecie szerzej przeczytać w internecie, tam jest masa ciekawych informacji i wskazań do zabiegu Smile
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od razu się przyznaję że korzystałam, z tym że może nie koniecznie z zabiegów typowo odmładzających, na razie nie są mi potrzebne ale z takich poprawiających nawilżenie i wygląd skóry, zabieg dermapen bardzo sobie chwalę który miałam w klinice https://artederm.pl/ , dzięki niemu pozbyłam się brzydkich blizn które mi zostały po trądziku
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Gru 16, 2018 12:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: