Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zegarek na prezent dla męża

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lolka892
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 09:54    Temat postu: zegarek na prezent dla męża Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, szukam zegarka dla męża na 35urodziny. Myślałam o sportowym modelu casio ga 110 . Co sądzicie o tym modelu? Ktoś ma jakieś zdanie na jego temat. Proszę o opinię w komentarzach. Ściskam i zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lis 23, 2018 09:54    Temat postu:

Powrót do góry
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może warto pomyśleć nad eleganckim bądź jeżeli woli sportowym zegarkiem który będzie fajnym dopełnieniem stylizacji ale i przyda się np. podczas uprawiania sportu. Jak znajdziesz wolną chwilę to zajrzyj do oferty sklepu Time on Time gdzie wybór wyłącznie od topowych producentów jest naprawdę szeroki.
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No zegarek fajny pomysł, i jeśli już kupić to taki z klasa porządny. Nie wiem jaka jest jego ulubiona marka zegarków ale bardzo ładne i eleganckie są od Armani sama zobacz https://www.ceneo.pl/Zegarki/p:Emporio_Armani/Typ:Meskie.htm . Masz okazje też zobaczyc jakie są ceny i gdzie można kupić. Zerknij również na opinie klientów.
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nadal szukasz zegarka dla męża zajrzyj sobie na https://www.wsliwinski.pl/ Znajdziesz tam luksusowe zegarki i nie tylko. Ja dla mojego chyba zamówię srebrny zegarek bo wiem, ze mu się taki marzy Smile
Powrót do góry
luna634
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zegarków to na pewno warto będzie byś poczytała sobie tego bloga https://niwatch.pl/pl/blog/Na-ktorej-rece-nosi-sie-zegarek/14 Znajjdziesz tutaj bardzo dużo informacji na temat tego jaki zegarek wybrać dla męza zwracając uwagę na jego styl ubioru, oraz tego na której ręce nosi zegarek.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 07, 2018 19:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: