Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

krem przeciwzmarszczkowy bez parabenów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 08:38    Temat postu: krem przeciwzmarszczkowy bez parabenów Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy kryła się pod tym jakaś aluzja, ale ostatnio przyjaciółka kupiła mi na prezent krem na zmarszczki Calluna Medica. Ale zastanawiam się czy to w ogóle pomaga. Mam już swoje lata, zmarszczek trochę też i jakoś nie chce mi się wierzyć, że nagle moja twarz stanie się piękna jak u osiemnastolatka. Co w ogóle sądzicie o takich kosmetykach? Może ktoś też używa tego kremy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sie 22, 2018 08:38    Temat postu:

Powrót do góry
Majoneza
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już od pewnego czasu masz zmarszczki to raczej krem niewiele już tutaj podziała. Bardziej bym myślała o jakimś zabiegu tego typu https://klinikamiracki.pl/zabieg/odmladzanie-skory-pico-sure/ one nie tylko spłycają zmarszczki ale w ogóle poprawiają wygląd skóry
Powrót do góry
greta544
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem szczerze, że jakoś nie specjalnie wierzę w działanie tych wszystkich kremów przeciwzmarszczkowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Celia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też byłam do nich pesymistycznie przekonana dopóki nie wypróbowałam tego kremu https://sklep.barwa.com.pl/pause/230-krem-do-twarzy-na-dzien-30-pause.html Preparat oparty na organicznych składnikach bez parabenów działa nie tylko przeciwzmarszczkowo, ale też ochronnie. U mnie się sprawdził, mam fajnie skórę odżywioną, ujędrnioną i odpowiednio nawilżoną. Po tych wszystkich nic nie pomagających kremach w końcu trafiłam na ten właściwy.
Powrót do góry
lilka79
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest taka uważam godna uwagi seria kosmetyków naturalnych Organix i krem na dzień i na noc, właśnie te dwa zamawiałam w aptece internetowej wapteka. Bardzo cenię sobie ich naturalny skład, ponieważ nie tylko bez parabenów ale też bez silikonu, glikolu, sztucznych barwników. Ich działanie też oceniam na plus Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 12, 2018 22:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: