Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Perfumy: Jakie ulubione? Gdzie kupujecie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saren
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 19:37    Temat postu: Perfumy: Jakie ulubione? Gdzie kupujecie? Odpowiedz z cytatem

Jak czesto korzystacie z perfum? Jak często się perfumejecie? kupujecie w perfumeriach internetowych? Jakie macie namiary na takie i zaufane perfumerię?
Gzie kupujecie perfumy? Jakie macie swoje ulubione perfumerię oraz zapachy w nich?

Ja przyznam, że już trochę sprytu w temacie nabyłam i teraz głównie kupuję odpowiedniki perfum w wersji de luxe na http://edp24.pl/ i mam i tanie perfumy i trwały zapach.

Przykładowo moje ulubione to Panthera odpowiednik już nieprodukowanej Szarej Pumy, czy Gushi Flower czy Eternity od Calvina Kleina pod numerkiem Pa 151 albo cocoe marybelle zamiast channel mademoisselle czy chelio zamiast chloe. Męskie, damskie znajdzie się wszystko:)

A że każdy z nich kosztuje po 35 zł to nawet jak średnio mi się spodoba, to niewielka strata, bo normalne Channel idą po 400 (wiadomo koszta celebrytów i telewizji robią jednak swoje)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 26, 2018 19:37    Temat postu:

Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zanim kupie perfumy, to najpierw szukam na ceneo wybranych marek. Ostatnio dla męża znalazłam Wody i perfumy męskie Hugo Boss bo niedługo ma urodziny więc przeglądałam w jakich cenach są i gdzie w jakim sklepie kupię. Warto w ten sposób poszperać za perfumami, bo czasem można trafic na mega okazje cenowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lis 10, 2018 11:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: