Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wyposażenie salonu kosmetycznego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mośka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 12:14    Temat postu: wyposażenie salonu kosmetycznego Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile Niebawem ruszam z moim pierwszym biznesem - otwieram salon kosmetyczny Smile Czy jest tu ktoś, kto prowadzi podobny interes i podzieli się swoim doświaczeniem ? Chodzi mi przede wszystkim o to, w jaki sprzęt warto zainwestować ? Jakie zabiegi cieszą się teraz największą popularnością ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 14, 2018 12:14    Temat postu:

Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co wydaje mi się, że takie zabiegi jak depilacja laserowa czy modelowanie i wyszczuplanie sylwetki są i będą zawsze na topie, w końcu każda z nas chce wyglądać pięknie Smile Dorzuciłabym jeszcze do tego jakieś oczyszczanie twarzy i zabiegi pielęgnacyjne. Może masaże ? Jak widzisz, opcji jest sporo Smile
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochana zgadzam sie z koleżanką wyżej. Na pewno depilacja laserowa i wszelkiego rodzaju zabiegi wyszczuplające/modelujące sylwetkę. Przynajmniej u nas tak jest Smile A masz już hurtownię, gdzie zamawiasz sprzęt i prodykty do zabiegów ? Jak dla mnie najlepsza jest Mimari Smile
Powrót do góry
mośka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki dziewczyny za odpowiedzi Smile W sumie Wasze odpowiedzi pokrywają się z tym co już sama zdążyłam zaobserwować Smile Jeśli chodzi o Mimari to coś obiło mi sie o uszy ale nigdy tam nie zamawiałam niczego. Mówisz viktoria90, że warto ?
Powrót do góry
norbert4433
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 06:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem od koleżanki to na wyposażenie salonu kosmetycznego trzeba wydać dużo kasy.Niekiedy to są sumy sześcio cyfrowe.
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mośka no pewnie, że warto Smile często można trafić na fajne promocje. Teraz np możesz tam kupić w dobrej cenie laser diodowy Coolite Pro. Depilacja laserowa jest mega popularna a im lepszy sprzęt tym więcej zadowolonych klientów, o to chodzi nie Smile ?
Powrót do góry
mośka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękii viktoria90 za informacje Smile przeglądałam ich ofertę i faktycznie prezentuję się niezle. Jeśli chodzi o ten laser to masz na mysli ten Coolite Pro, który mają teraz w promocji ? Nie powiem bo oferta fajtycznie bardzo ciekawa i na pewno to przemyslę Smile
Powrót do góry
Paula77
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 06:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz różnego typu sprzętów jest bardzo dużo i faktycznie ciężko wybrać jedną konkretną rzecz. Moja koleżanka prowadzi niby niewielki salon kosmetyczny, ale na tyle dobrze jej biznes idzie, że niedawno kupiła taka termolizę - https://mimari.com.pl/pl/p/TERMOCELL-Radiotermoliza-/1095. Nie jest to jakiś tani sprzęt, ale używa go raptem pół roku i mówi, że już jej się zwrócił. Sama zresztą robiłam u niej zabieg - zamykała mi naczynka na twarzy. Efekt jest rewelacyjny i co najważniejsze cały zabieg jest faktycznie bezbolesny, bo tego się troszkę obawiałam. Być może na laser tez się kiedys zdecyduje, ale to już wydatek dużo większy i nie każdego stać na takie coś.
Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w takim profesjonalnym gabinecie kosmetycznym warto zatroszczyć się również o stroje dla pracowników. Najlepiej według mnie sprawdzi się odzież medyczna, na przykład ta oferowana przez firmę https://myscrubs.eu/. Nie jest ona tylko w białym kolorze, więc wcale nie będzie wyglądało to nudno, a na pewno taki pracownik będzie się prezentował profesjonalnie.
Powrót do góry
venna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zainwestować w laser , który usuwa niechciane owłosienie. Ja sama mam salon i powiem ci, że to jest hit. Najczęściej korzystają kobiety, ale są też i mężczyźni. Ja zamówiłam laser diodowy Coolite Pro, w dobrej cenie kupiłam go w hurtowni kosmetycznej Mimari. Mają też tam inne ciekawe rzeczy do salonu i nie tylko. Sprawdź sobie, a może wybierzesz coś do swojego.
Powrót do góry
zania12
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile mniej więcej wychodzi za całość wyposażenia?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 09, 2018 07:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: