Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kto pomaga wam w prowadzeniu działalności?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jago99
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety wszystko robię sama, ale szukam odciążenia więc planuje zakup oprogramowania od firmy https://www.absolvent.pl/pracodawcy/profil-itmagination/opinie#/ Dużo się o tym ostatnio słyszy, więc mam nadzieje, że sprawdzi się to też u mnie. Boje się podejmować ryzyka, więc mam nadzieje, że to się opłaci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 30, 2018 22:51    Temat postu:

Powrót do góry
nunek3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli prowadzicie firmy budowlane i na co dzień macie stycznośc z dzwigami to warto zapisać sobie namiar na firmę Lift Service Komponenty http://www.komponentylift.pl/. Posiadają w swojej ofercie wysokiej jakości komponenty do dzwigów. Ceny też są bardzo rozsądne.
Powrót do góry
hektorr89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W prowadzeniu działalności bardzo pomaga oprogramowanie księgowe, znacznie upraszcza kwestie finansowe, pomaga zaoszczędzić na księgowej. Sprawdźcie choćby ten https://wfirma.pl/program-do-faktur-online program do faktur online - kilka kliknięć i faktura gotowa, a także wysłana do kontrahenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorka1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My sobie same z siostrą radzimy Smile Całą papierkową robotę ja spokojnie ogarniam
Powrót do góry
Oceannik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma może obejść się bez korzystania z zewnętrznej księgowości. Wystarczy zatrudnić własną księgową (chociażby sąsiadkę), czy zająć się tym samemu. Niestety samemu nie przygotujemy sobie odpowiedniej reklamy. W moim przypadku, gdy prowadzę sklep osiedlowy reklama tradycyjna jest podstawą. Sklep musi być oznaczony w sposób wyraźny i czytelny. Przyda się też kilka banerów w nieco dalszej okolicy. O promocjach i nowo oferowanych towarach poinformują klientów ulotki. Przydały się one, gdy otworzyłem sprzedaż pieczonych kurczaków z rożna z dowozem na telefon. We wszystkich tych działaniach pomogła mi Fabryka Reklamy fabrykareklamy.pro .
Powrót do góry
stuper
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pomocą oczywiście przychodzą różni podwykonawcy. Jednak zanim zdecydujemy się na ich usługi warto na ten temat według mnie poczytać - http://www.komputerswiat.pl/artykuly/partnerskie/2018/08/outsorcing-it-czy-wlasny-zespol-itmagination-radzi-jak-znalezc-dobrego-podwykonawce.aspx. Bardzo łatwo nadziać się na kiepskiego podwykonawce, zachowując pewne zasady bezpieczeństwa można tego uniknąć.
Powrót do góry
Antosia32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nwm jak odpowiedzieć
Powrót do góry
krysa3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem sami we dwójkę wszystko w firmie ogarniamy, razem z papierkową robotą Smile
Powrót do góry
ania00
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 10:44    Temat postu: kto pomaga wam w prowadzeniu działalności? Odpowiedz z cytatem

Hej, ja prowadzę biuro rachunkowe. Po tym, jak wprowadzili nowe przepisy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy, musiałam wdrożyć odpowiednie procedury z tym związane. Pomogły mi narzędzia AML, czyli odpowiednie szkolenia i analizy. To doskonałe rozwiązanie dla małych firm, takich jak moja. Może też korzystaliście z tego typu usług? Smile
Powrót do góry
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto korzystać z różnych metod pomocy. My zleciliśmy poszukiwanie pracownika profesjonalistom https://grupaprogres.pl/permanent-recruitment/. Nie mam czasu na przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, a oni zajmują się rekrutacją i selekcją pracowników. Mam gwarancję, że trafią do mnie właściwi ludzie.
Powrót do góry
walczak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda się tez wsparcie informatyczne. W dziiejszych czasach obsługa informatyczna firm to już standard i nie jest trudno znaleźć dobrych specjalistów. Wiadomo, że coraz więcej działań przechodzi do sfery online, więc tutaj powinno wszystko śmigać bez zarzutów, by firma mogła dobrze prosperować.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 14, 2018 17:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8
Skocz do: