Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

super pożyczka online
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
superman
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem w internecie na porównywarce cenowej kredyty gotówkowe RRSO 13,75% i stąd moje pytanie czy korzystał ktoś z was może z takiej oferty? https://www.ceneo.pl/Kredyty_gotowkowe/RRSO:13_75_.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 16, 2018 07:25    Temat postu:

Powrót do góry
cikar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastanawiam się nad taką pożyczką ale to chyba nie dobre wyjście
Powrót do góry
Lyssa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od konkretnej sytuacji finansowej, w której się znajdujesz. Czasem rozwiązaniem jest pożyczka u pracodawcy http://biznes-praca.pl/biznes/pozyczka-online-kredyt-pozyczka-u-pracodawcy-co-i-kiedy-warto-wziac-kiedy-potrzebujesz-finansowego-wsparcia/mjr_garh , oczywiście jeśli jest taka możliwość, to warto ja przemyśleć. Pożyczki online też nie muszą być złe, pod warunkiem, że bierzemy je z pełną świadomością warunków spłaty.
Powrót do góry
missTad
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem branie szybkich pożyczek przez internet jest głupotą. Często kwota spłaty takiego kredytu jest bardzo wysoka więc nie wiem czy jest to dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adik356
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe propozycje znajdziesz na portalu https://wygodnepozyczki.pl/pozyczka-dlugoterminowa . Wybór jest bardzo duży i masz ładnie opisane wszelakie opcje pożyczek. Myślę, że znajdziesz coś ciekawego.
Powrót do góry
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzięcie szybkiej pożyczki może na krótko podreperować budżet lub sprawić, że kupimy coś na co do tej pory nie było nas stać. Grunt to mieć świadomość wszystkich kosztów pożyczki http://xn--poyczki-online-cdd.pl/jakie-koszty-wiaza-sie-z-pozyczkami-przez-internet/ i spłacić ją w terminie. Wtedy uniknie się monitów, a w dalszej kolejności problemów z wierzycielami.
Powrót do góry
atka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze korzystać nie tylko z porównywarek kredytów, ale także z pomocy profesjonalnych doradców kredytowych bo można dzięki temu sporo zaoszczędzić na kredycie, a zwłaszcza na kredytach na duże kwoty i trudnych do pozyskania jak np. kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny czy inwestycyjny.
Powrót do góry
dzejzi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morandi22 napisał:
No właśnie, ryzyko to to jest dla osób, które w ogóle nie przemyślą sprawi brania pożyczki i nie spłacą takiej chwilówki. Jak się bierze coś takiego to trzeba na 100% wiedzieć, że uda nam się to spłacić. No, chyba że firma od której pożyczamy jest tak elastyczna, że może nam wydłużyć ten czas z różnych okoliczności. Ale i tak, trzeba być odpowiedzialnym. Mi również zdarzyło się brać pożyczkę i korzystałem z Kredyt1000. Jestem zadowolony, bo bezproblemowo wszystko przebiegło.

Małek, zgadzam się z Tobą. Też pożyczałem już kilka razy od tej firmy kredyt1000. Chyba jako jedyni nie naciągali mnie i nie dawali spokoju z smsami czy telefonami jak w innych firmach. Poza tym to chyba jedna z niewielu firm która oferuje pożyczkę na dłużej niż miesiąc czy dwa.
andrzejw220
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyty i pożyczki to sposoby na to by zyskać pieniądze, jednak czasem trzeba je odzyskać - wówczas do gry wkracza firma której specjalnością jest windykacja wierzytelności - polecam ten styl ściągania należności.
Powrót do góry
Pisarka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na oferty różnych firm pożyczkowych to moze nam sie zakręcić w głowie. Dlatego też uważam,że warto popatrzeć wcześnej na takiego bloga https://blog.pozyczkabez.pl/ w którym jasno opisane sa aktyalne promocje i oferty. Gdy nie jesteśmy w temacie obeznani to bardzo ułatwi to nam podjęcie własciwej decyzji.
Powrót do góry
knall
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, ofert jest bardzo wiele, ja nie orientuję się w tym co jest korzystne, dlatego zawsze, kiedy potrzebuję kredytu, korzystam z pomocy biura doradców kredytowych http://www.michal-mazur.pl/, tam wszystko mi wytłumaczą i pokażą porównanie a także dobiorą odpowiedni kredyt
Powrót do góry
alicja11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze można wziąć w firmie pozabankowej, mniej formalności i ogólnie mniej zachodu. A i naprawdę spore pieniądze dają na sensowne raty. W https://proficredit.pl/ można, sprawdzona firma, sprawnie weryfikują, można spłacać w ratach. Mają dużo oddziałów w całej Polsce, więcej jak niektóre banki.
Powrót do góry
cooper2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 01, 2019 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam super. Super moim zdaniem to jest taka oferta, która od razu na samym początku pokazuje nam ile zapłacimy za pożyczkę. Tak jak Kredyt1000 ma na swojej stronie taki kalkulator. Jak chcemy pozyczyć pieniądze, to sobie sami ustawiamy na jak długo i ile zapłacimy.
Powrót do góry
marlena810
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozeznać się w ofertach firm, których oferty są dostępne na fajnych stronach porównywarkowych. Ja korzystam namiętnie z porównywarki Darmopożyczki.pl, bo zawsze jestem w stanie wtedy znaleźć jakąś aktualną pierwszą pożyczkę za darmo dla siebie. A po co płacić od razu, jeżeli potrzebuję pieniędzy tylko na 15-30 dni, czy zazwyczaj nie dłużej niż miesiąc. Jak potrzebuję pożyczyć na raty, to pożyczam wtedy tyle.

Pozdrowionka Laughing
Powrót do góry
Abi Ubu
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podzielałbym entuzjazmu. Nawet niewielkiej kwoty pożyczka wiąże się z zaciągnięciem na siebie poważnej odpowiedzialności prawnej i majątkowej. Często nie mamy tego świadomości, a agent firmy kredytodawcy nie śpieszy się, żeby nam wszystko dokładnie wyjaśnić. A tyle obecnie w mediach pisze się o spirali długów. Później mamy paraliż sądów, ponieważ są zapychane sprawami o oddłużanie osób fizycznych.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 14, 2019 09:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: