Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dobry aparat
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna41
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 10:21    Temat postu: dobry aparat Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, od ponad dwóch lat interesuję się fotografią. W każdej wolnej chwili staram się uczyć czegoś nowego. Potrafię spędzić kilka godzin na czytaniu różnego rodzaju informacji, artykułów na tematy związane z fotografią. Jednak obecny aparat, który posiadam jest już naprawdę stary jesli chodzi o parametry i niestety ale nie posiada większości funkcji niezbędnych na ten moment jeśli mówimy o dobrym zdjęciu. Zależy mi jednak na tym aby nie wydać fortuny, i aby produkt, który kupię na pewno posłużył mi kilka lat. Przejrzałam wiele blogów min. https://fotojoker.pl/blog/o tym na co zwracać uwagę przy wyborze sprzętu, ale nadal waham się na jaki się zdecydować. Czy ktoś z Was jest specjalistą fotografii, i mógłby doradzić mi na co powinnam zwracać uwagę przy wyborze. Mimo pewnej wiedzy i tak obawiam się aby nie kupić jakiegoś bubla. Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 24, 2017 10:21    Temat postu:

Powrót do góry
magda86
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już kilka lat mam aparat Nikona i jestem bardzo z niego zadowolona. Robi bardzo dobre zdjęcia, ostre. Nawet małe dziecko bez problemu zrobi nim zdjęcie
Powrót do góry
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spory wybór sprzętu fotograficznego można znaleźć tu https://proclub.pl/ . Istnieją na rynku od 25 lat, nigdy nie ma z nimi żadnych problemów. Szybka wysyłka towaru, świetny kontakt z obsługą - krótko mówiąc wszystko jest tak jak powinno być. Ceny też oferują całkiem rozsądne.
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci można znaleźć sporo poradników dotyczących tego, na co powinno się zwracać uwagę przy wyborze aparatu fotograficznego: http://techtech.pl/na-co-zwrocic-uwage-kupujac-aparat-fotograficzny/, a podobnych stron jest wiele. Zanim więc zdecyduje się na zakup, lepiej zapytać samego siebie, czego od takiego aparatu będzie się oczekiwało.
Powrót do góry
foxi1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz aparat na wakacje to raczej wystarczy aparat kompaktowy.Mozna też nieźle poradzić sobie z dobrym aparatem w smartfonie, pzdr
Powrót do góry
daria56
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 23:05    Temat postu: aparat Odpowiedz z cytatem

Ostatnio trafiłam na fajny artykuł o aparatach fotograficznych z funkcją kamery - top 5 http://pjfilmsstudio.pl/aparat-do-nagrywania-filmow-top-5-jesien-2018. Kilka z nich jest naprawdę godne uwagi, zwłaszcza jeśli ktoś przy okazji chce mieć filmy w bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama lubię fotografię, choć raczej jestem amatorką, jednak też planuje zakup aparatu, a konkretnie lustrzanki cyfrowej
Powrót do góry
Madameadame2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyśl też czy może nie lepiej kupić tańszy aparat, a do tego droższe obiektywy? Fotografia to zabawa dla prawdziwych już fanów aparatów fotograficznych, trzeba siedzieć w temacie. Co do zakupu sprzętu to pod linkiem https://proclub.pl/black_friday_2018_2.html w Black Friday znajdziecie świetne promocje na aparaty fotograficzne. Warto zerknąć i zaoszczędzić całkiem sporo

Ostatnio zmieniony przez Madameadame2 dnia Czw Lis 22, 2018 11:12, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
liczbapi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytaj na forum nikoniarze
Powrót do góry
Varius
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkretnie do jakich celów potrzebny ci aparat.
Powrót do góry
Mamita
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, hej, hej, tak się witam bo jestem nowa
Powrót do góry
walczak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie tutaj https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-mala-lustrzanka-5-polecanych-modeli-idealnych-na-prezent-pod-choinke.bhtml czytam na temat lustrzanek. Nie mam zbyt dużego budżetu ale mysle o tym, żeby zrobic sobie sama prezent pod choinkę Wink Mysle wiec o czyms malym, bo aktualnie nic wiekszego drozszego nie kupie. Jakie modele Wy macie i polecacie? Tak rozasadnie Wink
Powrót do góry
alicja11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już mówimy o aparatach, to czy ktoś z was zna sprawdzony serwis nikon warszawa? Szukam serwisu, w którym będą w stanie naprawić obiektyw mojej lustrzanki. Przeglądałam wstępnie różne oferty, ale najkorzystniej z nich wszystkich wypada https://e-csi.pl/fotoserwis/ . A wy co o tym myślicie?
Powrót do góry
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewykluczone, że na stronie https://digital24.pl/aparaty-cyfrowe/ znajdziesz fajne aparaty cyfrowe. Mają tam naprawdę szeroki wybór i zróżnicowane ceny. Także z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego cenowo i jakościowo. Niektóre z nich możecie nawet znaleźć z natychmiastowym wydrukiem.
Powrót do góry
CandyPrince.6
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jaka jest Waszym zdaniem najlepsza firma jeśli o aparaty chodzi?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 14, 2018 21:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: