Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zarządzać firmowymi samochodami?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 13:14    Temat postu: Jak zarządzać firmowymi samochodami? Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chciałem zapytać m.in właścicieli firm bądź odpowiednie osoby jak kontrolują flotę aut, a dokładnie w którym miejscu się znajdują i czy pracownicy nie używają ich za bardzo do celów prywatnych. Czy jesteście mi w stanie z doświadczenia polecić odpowiednie narzędzie bądź system do takiej kontroli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Pią Lip 06, 2018 13:14    Temat postu:

Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego warto wprowadzić taki system, ponieważ sam szybko zobaczysz jak dużo pieniędzy zostaje w firmie. U nas oszczędności na samym paliwie to ok 25-30%, a jeszcze nie licząc kosztów na utrzymanie samochodów. Jeżeli chcesz trochę lepiej poznać temat to moim zdaniem powinieneś odwiedzić stronę firmy Flotman, ponieważ to z ich systemu korzystamy od kilku ładnych miesięcy Smile
Powrót do góry
Jacek432
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno się nie zgodzić, bo jest znacząca różnica w zarządzaniu samochodami również od strony technicznej, czyli mamy od razu powiadomienia jeżeli coś jest z danym samochodem nie tak. A do tego Flotman wspiera nas podczas dopasowywania trasy samochodów i teraz zamiast jednej mało rentownej wizyty, system planuje ją tak aby obsłużyć jak największą liczbę klientów ze szczególnym naciskiem na tych największych. Rozwiązanie zasługuje na duży plus!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcinR1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że są tutaj również osoby obeznane w tym temacie, ale rzeczywiście jeżeli chodzi o pewność co do łączności GPS, możliwości generowania raportów i do tego dopasowania programu do potrzeb to Flotman ma jedną z topowych ofert na naszym rynku. Ja nie wiedziałem dokładnie jak duże możliwości zapewnia taki system, ale po rozmowie z ich konsultantem naprawdę byłem zaskoczony i w sumie jestem do dziś (pomimo, że już wspomaga naszą logistykę od roku) Smile
Powrót do góry
Jasiek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w takim razie chyba pora i na naszą firmę. Ja jestem odpowiedzialny za logistykę, natomiast jeszcze takiego sytemu nie udało nam się wprowadzić, ale po Waszych wypowiedziach postanowiłem, że dokładnie zapoznam się z tą ofertą i zaproponuję ją twardo szefostwu. Jak zobaczą jaki duże mogą być to oszczędności to pewnie szybko się zgodzą Smile
Powrót do góry
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że jest to skuteczne rozwiązanie i praktycznie każda większa firma korzysta m.in właśnie z opcji monitoringu GPS, kontroli paliwa, czy przewożonych przesyłek. Flotman od tych innych których używałem wyróżnia na pewno najmniejsza awaryjność i zawsze pewność co do łączności oraz wygodne raportowanie.
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za pomoc! Widzę, że są tutaj w głównej mierze zwolennicy systemu Flotman. Szczerze mówiąc również nad nimi myślałem, ale teraz dodatkowo upewniliście mnie że jest to słuszny wybór. W takim razie chyba czas się z nimi skontaktować i ustalić zakres działań. Jeszcze raz dzięki!
Powrót do góry
michael32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są fajne aplikacje do tego Smile
Powrót do góry
Jacek432
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak jeżeli chcesz mieć dobry system, który wyróżnia się niezawodnością oraz naprawdę szerokim zakresem funkcji które pozwalają na wzrost oszczędności to tutaj jak widac jest tylko jeden pewny kandydat. Jednak o tym przekonasz się sam i daj nam znać w przyszłości na co sie zdecydowałeś.
Powrót do góry
Jasiek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie jesteśmy na etapie rozmów i omawiania szczegółów z Flotman, także zobaczymy jakie efekty ostatecznie przyniesie współpraca. Nie ukrywam, ze liczę na odciążenie od obowiązków oraz oszczędności bo dzięki temu też moglibyśmy być większą konkurencją.
Powrót do góry
MarcinR1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasiek napisał:
My właśnie jesteśmy na etapie rozmów i omawiania szczegółów z Flotman, także zobaczymy jakie efekty ostatecznie przyniesie współpraca. Nie ukrywam, ze liczę na odciążenie od obowiązków oraz oszczędności bo dzięki temu też moglibyśmy być większą konkurencją.

Super! Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i jeżeli uda Ci się już wszystko załatwić oraz przeprowadzić ich montaż to daj nam znać i oczywiście napisz coś więcej jak opinie, spostrzeżenia itd. Smile
Powrót do góry
zuzia33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy system monitoringu pojazdów taki jak http://lokalizuj.com/ może się sprawdzić? Dopiero co z kuzynem otworzyliśmy firmę transportową i zastanawiamy się nad wyborem dobrego systemu lokalizacji. Ktoś z obecnych się na tym zna?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Gru 18, 2018 10:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: