Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kiedy przydaje się kamera samochodowa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naprawdę wielu przypadkach, a szczególnie po wypadku gdy chcesz udowodnić nieswoją winę. Jeżeli zależy Ci na fajnym sprzęcie to polecam odwiedzić ofertę sklepu JBPartner, gdzie najdziesz duży wybór modeli w tym rozwiązanie które mam ja, a mianowicie Monitor LCD 7 Cali w lusterku. Mega wygodne rozwiązanie, które nagrywa obraz w dobrej jakości oraz można nią sterować nie tylko za pomocą panelu dotykowego ale również pilota Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Sro Maj 30, 2018 15:04    Temat postu:

Powrót do góry
mariolaM
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamera samochodowa przydaje się, chociażby w przypadku, gdy ktoś zaczyna się z nami droczyć na drodze. Coraz częściej dochodzi do takich sytuacji, gdy jadę samochodem. No cóż, ludzie są zestresowani, ale to nie jest powód, by stwarzać komuś problemy. Już raz zatrzymałam się z jedną panią i jej powiedziałam, że jest nagrana. Ogólnie kobieta przestraszyła się i odjechała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sfen
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim jest to przydatne na wypadek jakiś stłuczek
Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu przypadkach, ale szczególnie gdy dochodzi do wypadku i ciężko wskazać winnego. W moim przypadku super sprawdza się https://jbpartner.pl/wideorejestratory-samochodowe/606-rejestrator-samochodowy-full-hd-rs11.html i zawsze jest ze mną jak tylko wybieram się gdzieś moim samochodem. Dobrej jakości sprzęt za nieduże pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Clumok
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo przydało nagranie z videorejestratora, gdy przywaliłem w samochód, który bez potrzeby gwałtownie przede mną zahamował. Normalnie to wyglądałoby na stłuczkę z mojej winy, ale nagranie się przydało. W ogóle nie miałem skrupułów żeby z gościa ściągnąć masę kasy. Nawet wziąłem samochód zastępczy z firmy http://combocars.pl/ i powoziłem się znacznie fajniejszą furą niż moja Very Happy
Powrót do góry
tetresz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sytuacjach zdarzeń drogowych gdy wina jest nieoczywista jest bardzo przydatna
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach na drogach często dochodzi do jakiś nieprzyjemnych sytuacji na drodze. Ja ostatnio np miałam taką sytuację, że auto przede mną bardzo gwałtownie się zatrzymało, więc lekko w nie uderzyłam, pomimo tego, że utrzymywałam spory odstęp. Najlepsze jest to, że na drodze nic takiego się nie wydarzyło, więc auto nie miało powodu, by wykonać tak gwałtownie hamowanie. Niestety mężczyzna, który nim kierował, wszystkiego się wyparł, a świadków nie było. Więc też postanowiłam, że kupię sobie taką kamerkę, aby uniknąć takich właśnie sytuacji. Szukałam trochę w internecie, ale np. w sklepie https://www.wideorejestratory24.pl widziałam, że takie wideorejestratory mogą być różne. A ja zupełnie się na tym nie znam, więc może Wy mi podpowiecie, czym powinnam się kierować przy wyborze takiej kamerki?
Powrót do góry
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naprawdę wielu przypadkach, a szczególności tak jak piszą moi poprzednicy czyli wypadków drogowych bądź duże naruszenia zasad drogowych przez niektórych kierowców narażając tym samym innych uczestników ruchu drogowego. Podczas poszukiwań koniecznie zajrzyj również do oferty sklepu https://alkokalibrator.pl/kategoria/kamery-samochodowe/ gdzie wybór modeli kamer jest bardzo szeroki i co ważne stawiają wyłącznie na najlepszych producentów więc o jakość nie musisz się obawiać Smile
Powrót do góry
cacylala
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No moim zdaniem to taka kamera zawsze może się przydać. Nigdy nie wiadomo czy ktoś cię gdzieś na drodze nie stuknie i nie ucieknie z miejsca zdarzenia. Wtedy dobrze jest mieć taki dowód. Na tej stronie https://www.centercar.pl/ ogólnie jest dużo różnych części, narzędzi itp. do samochodów, kamery chyba też można znaleźć.
altis
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy masz kolizję i sprawca np nie chce się przyznać do winy... pomaga przy dochodzeniu odszkodowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michael32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Np. w momencie wypadku. Wybierz taką, na której będzie cokolwiek widać, najlepiej w dzień i w nocy Smile
Powrót do góry
rajdowiec
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, ale jeszcze bym dodał, że uniwersalne kamery cofania bardzo przydadzą się na parkingu. Ułatwią manewry, dadzą lepszy obraz sytuacji. Myślę że to też jest przydatna funkcjonalność kamerki samochodowej Wink Są to tak małe modele że na pewno nie będą zasłaniać widoku kierowcy, a komfort parkowania bardzo się poprawi.
Powrót do góry
bogzyz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow
Powrót do góry
zacko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przydaje się ona zawsze ponieważ nigdy nie wiesz kiedy i co wydarzy się na drodze. Dlatego też polecam sprawdzić ofertę tego sklepu z wideorejerstratorami: https://www.wideorejestratory24.pl/
Powrót do góry
szampanka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michael32 napisał:
Np. w momencie wypadku. Wybierz taką, na której będzie cokolwiek widać, najlepiej w dzień i w nocy Smile

no dokladnie tak Smile Zobacz sobie ta https://xblitz.pl/product/kamera-samochodowa-xblitz-go-se/ - jezdze z nia od dluzszego czasu i jestem naprawde zadowolona. Jakosc obrazu po zgraniu jest idealna, a dzieki szerokiemu katowi nagrywania naprawde wszystko widac.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 02, 2018 19:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: