Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leasing
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Praca ( szukam / oferuję )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
molecik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 01, 2018 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tez bardziej oplacalo sie skorzystac z oferty leasingowej https://www.platformafinansowa.pl/ niz wziac kredyt w banku - nie dla wszystkich niestety leasing jest opłacalną opcją jednak przed podjeciem decyzji czy kredyt czy leasing warto skonsultowac to z kims kto naprawde na temacie sie zna by pozniej nie zalowac!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sty 01, 2018 14:31    Temat postu:

Powrót do góry
mirok
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Platforma Finansowa faktycznie ma na ten moment chyba najlepsza oferte leasingowa wiec tak jak piszesz np. prowadzac swoja firme warto jest porownac leasing z kredytem i dokladnie przeanalizowac co sie bardziej oplaca Wink
Powrót do góry
kajka83
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iga32 napisał:
Rzetelną odpowiedź na to komu bardziej opłaca się kredyt, a komu leasing, uzyskać można tylko u dobrego doradcy finansowego. Ja odkąd współpracuję z Probitas Finance nie mam takich rozterek. Zawsze mogę liczyć na ich pomoc i wsparcie w temacie różnych możliwości finansowania inwestycji.

Ja też kilka razy szukałam u nich pomocy. Raz w temacie kredytu gotówkowego i raz w temacie leasingu. Polecam. Mega sympatyczni i pomocni, a do tego potrafią wynegocjować świetne warunki.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj http://leasing-efl.pl/oferta/leasing-maszyn-produkcyjnych.html . Jest tam ciekawa propozycja, jeśli chodzi o leasing maszyn produkcyjnych. Często takie rozwiązanie jest znacznie bardziej opłacalne, aniżeli zakup. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie. Warto tam sobie zerknąć.
Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą ofertę leasingową ma również salon HondaPlaza dlatego mogę Ci ich jak najbardziej polecić z własnego doświadczenia również ze względu na podejście obsługi, możliwość negocjacji i również zawsze terminową realizację jeżeli chodzi o jakiekolwiek serwisy w ich aso.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
maksowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wraz z mężem korzystaliśmy z bardzo ciekawej opcji, jaką jest leasing ciągników siodłowych. Dzięki temu możemy prowadzić nasza firmę transportową bez problemu. Wszystko załatwiliśmy bardzo szybko i teraz osiągamy w końcu zyski!
Powrót do góry
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co jest wiele firm które umożliwiają leasing dlatego ciężko jest sprawdzić je oddzielnie. My potrzebowaliśmy nowego sprzętu do naszej firmy, dlatego postanowiliśmy skorzystać z opcji i-leasingu od Platforma Finansowa, dzięki czemu dużo szybciej i na bardzo dobrych warunkach dostaliśmy to czego szukaliśmy i zamiast brać kredyt bądź płacić z własnej gotówki mamy sprawdzoną możliwość finansowania.
Powrót do góry
atka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 05:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leasing https://habzafinanse.com.pl/leasing/ jest bardzo korzystną formą finansowania dla firm dlatego jeśli nie masz tyle gotówki aby kupić samochód, maszyny czy inny sprzęt za gotówkę myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
bogusław
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat zdecydowałem się na firmę http://www.fajnyleasing.pl/. I to najpierw na samochód, a później potrzebowałem sprzętu do firmy i również wziąłem leasingowo od tej samej firmy. Bardzo opłacalne.
Powrót do góry
faronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przeanalizować za i przeciw, czasami się to bardziej opłaca, czasami nie. W ogóle jest kilka form leasingu i też warto dowiedzieć czym się różnią. Odsyłam do artykułu https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-samochodu-w-leasingu/ gdzie jest to przejrzyście przedstawione
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda że leasing ma plusy i minusy , ja osobiście uważam że jeżeli samochód ma być firmowy to lepszy jest leasing. W kredyt123 opinie oferują leasing zarówno na nowy jak i używany samochód istnieje również możliwość skorzystania z leasingu operacyjnego lub finansowego.
Powrót do góry
beatryce
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie do końca się orientowałam, na czym dokładnie polega taka umowa leasingu. Dopiero oświeciły mnie informacje zawarte na tej stronie https://paniala.pl/wiedza/umowa-leasingu/ . Jak widać, istnieją różne rodzaje takich umów i zanim weźmie się w leasing cokolwiek, warto przestudiować warunki. Mamy z mężem w planach zakup auta i te wszystkie wskazówki z pewnością nam się przydadzą.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Gru 08, 2018 14:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Praca ( szukam / oferuję ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: