Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy to nerwica
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zygota
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2016 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

migiem do lekarza!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 07:58    Temat postu:

Powrót do góry
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, wygląda to na nerwicę lękową i tutaj pytanie czy dajemy sobie z tym radę czy też to wszystko się pogłębia ja w takiej sytuacji udałabym się na poradę polecam https://psychomedic.pl/zaburzenia-nerwicowe-lekowe/
Powrót do góry
Emilia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam nerwicę żołądka Sad leczę ją farmakologicznie bo już nie wiedziałam co robić. Mam dużo stresów, a najlepsze tłumaczenie lekarza to "proszę ograniczyć stresy i przestać się denerwować" . A co jak się nie da? Dziewczyny może macie jakieś inne sposoby na uspokojenie, jakieś zioła, ćwiczenia, macie jakieś doświadczenia? Nie chcę pół życia faszerować się lekami ;/
lazar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres może prowadzić do bardzo poważnych chorób, więc nie można tego bagatelizować. Jeżeli sami nie potrafimy poradzić sobie z lekiem, stresem, mamy obniżony nastrój, warto udać się do specjalisty, to nic złego ani wstydliwego poprosić o pomoc fachowca. Psychomedic ma dobrych specjalistów, moim zdaniem warto wziąć ich pod uwagę. Można się zarejestrować w klinice online 7 dni w tygodniu, przyjmują w Centrum, na Ursynowie, Ochocie i Pradze Płn.
Powrót do góry
kwiatek78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 15, 2016 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie podobne objawy pojawiły się na tle nerwowym, miało to związek z pracą. Nie miałam wtedy niestety wsparcia w nikim w pracy mimo, że ofiar było sporo, co skończyło się nerwicami. Teraz jest już trochę więcej wiadomo na te tematy, chociażby w internecie - http://www.postawnaswoim.pl/kariera/problemy-w-pracy/. Grunt, to przerwać źródło problemów.
Powrót do góry
ela.paluszek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wcale nie jest tak łatwo. "Przerwać źródło problemów", to naprawdę łatwiej powiedzieć niż wykonać. Jeżeli źródłem nerwicy jest praca, to przecież nie każdy może sobie pozwolić, żeby ją rzucić. Nie przy dzisiejszym rynku pracy. A z czegoś trzeba żyć.
Powrót do góry
Vivian
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 00:56    Temat postu: jak zapanować nad nerwami? Odpowiedz z cytatem

Długo borykam się z nerwicą i wiem, jak ważna - oprócz wizyt u specjalisty i terapii - jest praca nad sobą. Nie ma magicznej tabletki ani metody, która wyleczy nas z wszelkich dolegliwości, ale systematyczna praca z własnymi emocjami przynosi naprawdę świetne rezultaty. Tutaj jest kilka ciekawych wskazówek na temat tego, jak zwalczać negatywne emocje i jak zapanować nad stresem: http://odkasi.blogspot.com/2016/11/jak-zapanowac-nad-emocjami-i-poczuc-sie.html.
Powrót do góry
cela55
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mojego męża nerwica skończyła się problemami z potencją i teraz bierze tabletki http://wzaufaniu.pl/pl/p/LONG-MEN-na-potencje-5-opak.-ORYGINAL./9419 Także do lekarza bo nerwicę trzeba leczyć całościowo i podejść z różnych stron.
Powrót do góry
paaula190
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne rodzaje nerwicy, z niektórych można wyleczyć się samodzielnie, a z innych nie i potrzebna jest pomoc specjalisty, niestety lekarze pierwszego kontaktu nie zawsze potrafią pomóc z nerwicą, także trzeba udać się do psychologa lub psychiatry. W W-wie odpowiednich specjalistów można znaleźć w klinice PsychoMedic, prowadzą tam też terapie online, konkretnie przez skype, tutaj http://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ jest o niej więcej - myślę, że na warto skorzystać z takiej opcji.
Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nerwica to bardzo skomplikowana choroba, więc jej objawy mogą być naprawdę różne. Na stronie https://terapiacentrum.pl/nerwice możesz sobie przeczytać, jakie tak ogólnie są rodzaje nerwic i jak się własnie one objawiają. Jeśli większość objawów będzie się pokrywała z Twoimi, to radzę zgłosić się na jakąś profesjonalną terapię, na tej stronie znajdziesz również kontakt do gabinetu psychologicznego, w którym takie terapie przeciwko nerwicom i innym zaburzeniom psychicznym są przeprowadzane.
Powrót do góry
joteba
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zgodzę, że nie zawsze jest to możliwe, by zlikwidować przyczynę nerwicy od tak, od pstryknięcia palcami. Trzeba poszukać za to alternatywnych sposobów na uspokojenie nerwów. Psycholog to jedno, ale on nie będzie nam towarzyszyć przez cały dzień. Ja np. piję cały czas herbatę melisę, robię ćwiczenia oddechowe, wychodzę na świeże powietrze, spisuję na kartkę, co chcę powiedzieć, zapisałam się na jogę, która wycisza i pozwala ćwiczyć oddech - bardzo polecam takie metody.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 14:11    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: