Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Agd do kuchni - co jest na topie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
taispec1970
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 12:35    Temat postu: Agd do kuchni - co jest na topie? Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam do Was pytanie. Niedawno planowaliśmy remont kuchni, ale po tym, jak nam padł stary piekarnik zdecydowaliśmy się zrobić małą podmianę sprzętu agd, a remont odłożyć na później. Czy mogłybyście pochwalić się, co macie w kuchniach, ewentualnie, co jest teraz modne i nowoczesne, tak, żebym miała jakieś rozeznanie? Przy okazji, czy lepiej inwestować w coś za większe pieniądze, czy można pozwolić sobie na mniejszy wydatek (np. w przypadku piekarnika). Kwota jest o tyle ważna, że nie chcę wydać niepotrzebnie pieniędzy.
Reklama

Wysłany: Wto Sty 31, 2017 12:35    Temat postu:

Powrót do góry
Warszawianka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm musiałabym w sumie pooglądać w necie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ula Jacek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odkładajcie remontu na później. Skontaktujcie się z tą ekipą remontową - nie są drodzy. Starczy Wam i na remont i na nowy piekarnik
jar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja muszę znaleźć jakiś porządny blender do kuchni, bo ten co miałam nie dał rady. Myślałam o takim z Boscha http://sprzedajemy.pl/sprzedam-blender-bosch-nr46910887 . To dobra marka. Mam kilka dobrej jakości urządzeń z tej firmy.
Powrót do góry
NightCity
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy urządzaniu mojej kuchni też nie wiedziałam jak się za to zabrać, od czego zacząć szukanie i jakie sprzęty powinny się w niej znaleźć. Ale na szczęście profesjonalne kuchnie można znaleźć w sklepie online, dzięki czemu zyskujemy dobrej jakości sprzęt w rozsądnej cenie. Poza tym, jest to duże ułatwienie przy urządzaniu tej części domu.
Powrót do góry
ulewa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś szukał dobrego serwisu do sprzętu AGD to możecie zajrzeć sobie między innymi tutaj https://www.restartagd.pl/miasto/ . Znaleźć można tam profesjonale podejście do problemu, a co ważne znajdują się z różnych miastach na terenie kraju.
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając dobrego agd do kuchni z pewnością warto jest kierować się jego parametrami, a także, co jest równie ważne, jego ceną. Na to drugie pewnie wiele osób zwraca szczególną uwagę. Tutaj zdecydowanie może pomóc porównywarka cenowa http://www.homebook.pl/produkty/plyty-gazowe-do-zabudowy, która powinna znacząco pomóc przy wyborze, a przynajmniej orientacji w tym, w jakich sklepach dany sprzęt ile kosztuje.
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od dawna marzyłam o zmywarce w kuchni. Długo namawiałam męża na zakup i w końcu się zgodził. Przeglądałam w necie oferty. Znalazłam zmywarki Candy http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie/zmywarki . Czy ktoś ma u siebie taką zmywarkę ? Jaką pojemność najlepiej wybrać. Bo nie bardzo wiem na co zwrócić uwagę przy zakupie.
Powrót do góry
esperanto3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na topie jest to co akurat jest potrzebne dla kupującego. Jestem po wyborze AGD i tak na prawdę, po przeanalizowaniu tego co mi trzeba w większości wybrałem Electrolux.
bajkał
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 07:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zalezy czego się szuka. My na przykład w lokalu mamy zmywarki do restauracji, takie profesjonalne winterhalter, są bardzo dobrej jakości i fajne jest to że mozna je podnajmować
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 10, 2018 07:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: