Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ślub z bajki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ajlar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowując się do wesela trzeba pamiętać o wszystkim ;/ Ja sobie zapomniałam o makijażu i zorientowałam się tydzień przed weselem, że nie umówiłam sobie wizażystki. Szukałam czegoś na szybko i trafiłam na mobilny salon na fb Mobile Salon - Styliści z dojazdem. Zamówiłam wizyte na następny dzień aby wykonać makijaż próbny. Na szczęście trafiłam na profesjonalistów bo makijaż próbny jak i ślubny wyszedł doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 30, 2018 22:55    Temat postu:

Powrót do góry
myśliwy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ferworze przygotowań każdy o czymś zapomina. Ja dużo nie brakowało bym zapomniał o zaproszeniach, dobrze że mama miała głowe na karku. Szybko znaleźliśmy tę ofetę http://www.diamond-wedding.pl/ Poprosiliśmy o wzory i po wyborze dołączyliśmy listę gości. Dzięki temu nie musiałem wypełniać ich odręcznie. Już po 5 dniach miałem pięknie wypełnione zaproszenia i mogłem udać się na pocztę, Dzięki profesjonalnej, szybkiej usłudze zaproszenia na czas trafiły do naszych gości.
Powrót do góry
AnnaMarie711
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy organizacji ślubu z bajki trzeba zadbać o każdy, nawet najmniejszy detal. Jeżeli nie wynajmujecie organizatora przyjęć ślubnych to może być to bardzo trudnym zadaniem. Na pewno przydadzą wam się artykuły z portalu http://www.wesele.com.pl/porady-muszka_meska_-_alternatywa_dla_krawata,p,1164.html Ja tam poczytałam modzie ślubnej i o tym jak udekorować na własną rekę salę weselną. Są tam też podstawowe informacje związane z organizacją ślubu jak i firmy zajmujące się usługami ślubnymi
Powrót do góry
ela.paluszek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat niby o ślubie, a wszyscy wkoło tylko o weselu.
Powrót do góry
magiczna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu idealnej sali weselnej, odsyłam do skorzystania z wyszukiwarki http://www.lokale-wesele.pl/ . Wybieracie miasto, a system wyszukuje Wam oferty sal, domów weselnych, dworów i pałaców etc. Ja uważam takie narzędzie za godne polecenia i bardzo przydatne dla Państwa Młodych Wink
Powrót do góry
motylek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub ślub i po ślubie i zostaje pytanie co zrobić np ze zdjęciami ślubnymi. Ja bym proponował skorzystać z tej oferty https://www.sklepzramami.pl/ Wybrał bym multiramy i zrobił łady kolaż z najlepszych zdjęć i nie tylko była by to pamiątką, ale też ozdoba np salonu.
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ślub i wesele to mega wydarzenie, ja ten dzień pamiętam jakby był wczoraj Smile Gdybyście szukali pomysłu na upominki dla gości to zerknijcie sobie na tą stronkę https://www.cukrowki.pl/. Zamówiliśmy tam około 5 kg przepysznych krówek. Każda w oryginalnym, zaplanowanym specjalnie na ten dzień opakowaniu. Goście zachwyceni już na weselu zajadali się tymi cuksami Smile
Powrót do góry
maria952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 01:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc mieć ślub jak z bajki, powinniśmy zaopatrzyć się w prawdziwie bajkową sukienkę! Ja, po części oficjalnej zamierzam ściągnąć białą suknię i założyć jedną stąd: https://sherrihill.com.pl/ - większość z nich super się prezentuje Smile.
Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba każdy chciałby mieć ślub jak z bajki, a zwłaszcza kobiety często o takim ślubie marzą. Dla mnie na przykład spełnieniem marzeń byłby Ślub na Dominikanie. Kiedyś myślałam, że jest to bardzo drogie, ale jak przeszukałam internet okazało się, że koszty organizacji takiego ślubu wcale nie muszą być kolosalnie wysokie, wystarczy tylko wybrać odpowiednią firmę Smile A są firmy, które specjalizują się w organizacji ślubów własnie na Dominikanie Wink
Powrót do góry
knall
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ślub na dominikanie to ekstrawagancja jak dla mnie, niby jak goście mieliby tam dotrzeć?

bankietowyrocher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież każdy czeka na ten dzień, więc warto sprawić, by wyglądał jak z Waszych marzeń. Z barmanami nie ma teraz większych problemów, bo w Polsce mamy szkołę msbis, o której możecie poczytać w http://msbis.com/drink-up-warsztaty-koktajlowe To może być dla Was coś niesamowicie pomocnego podczas organizacji tego wydarzenia.
Powrót do góry
koala_5
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub, wesele, sesja plenerowa – i co dalej? Chciałabyś sprzedać swoją kreację, ale wymaga ona specjalistycznego czyszczenia? Powierz ją komuś, kto rozumie, jak delikatne oraz wymagające są białe suknie ślubne. Pralnia http://pralniasuknislubnych.pl podejmuje się profesjonalnemu praniu sukien ślubnych. Niezależnie od rodzaju sukienki, możesz śmiało decydować się na wysyłkę.
Powrót do góry
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy chce, żeby ten dzień był naprawdę wyjątkowy i ja. Dlatego inspiracji szukam w internecie. Aktualnie zastanawiam się jak powinien wyglądać mój bukiet i z jakich kwiatów zrobić wiązankę. Znalazłam w tym zakresie artykuł http://amarantkwiaty.pl/bukiet-slubny-z-eustomy/ planuję się z nim zapoznać, bo wcześniej nie miałam czasu. Może tutaj znajdę jakieś dobre wskazówki.
Powrót do góry
4cztereczek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się podobają śluby na wyspach greckich
Powrót do góry
maksowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie jestem w trakcie spełniania mojego marzenia na temat ślubu w plenerze, nad jeziorem. Mam jednak problem ze swoją kreacją. W związku z tym, że będzie to ślub cywilny, nie wiem, czy decydować się na suknie klasyczną, jak w przypadku kościelnej ceremonii, czy bardziej "zwykłą" i skromną. Znalazłam kilka propozycji sukienki do ślubu cywilnego sklep, ale nie mogę podjąć decyzji. Czy ktoś ma jakieś rady? Dodam, że po ceremonii planujemy również w plenerze, niewielkie przyjęcie dla najbliższych.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 10, 2018 07:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: