Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chroń swoje zęby
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie jakie macie doświadczenia, jeśli chodzi o pantomogram ? Ja kilka dobrych miesięcy temu dostałam zalecenie od swojego stomatologa, by takie badanie wykonać. Przygotowywałam się do leczenia protetycznego i lekarz chciał ocenić wcześniej stan przyzębia i kości. Nie miałam kompletnie zielonego pojęcia, jak takie badanie wygląda. Bardzo pomocny okazał się wpis https://imed24.pl/nowoczesna-diagnostyka/diagnostyka-obrazowa/pantomografia. Może jeszcze ktoś z Was skorzysta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Maj 29, 2018 11:55    Temat postu:

Powrót do góry
Norbi34
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszą szczoteczką z jakiej kiedykolwiek miałem okazję korzystać jest szczoteczka soniczna Seysso Oxygen O-Sonic https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Oxygen-Biala-szczoteczka-soniczna-O-Sonic/2505 Posiada aż 3 tryby pracy (Clean, Whitening, Soft) różniące się prędkością ruchu Zastosowano w niej też 2-minutowy timer, który pomaga nam przestrzegać zalecanego przez stomatologów czasu mycia zębów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antio
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usługi protetyczne na terenie Trójmiasta i okolic Kaszub. W naszych gabinetach posiadamy podpisaną umowę z https://adpclinic.pl/protetyka/ Mazowieckim Oddziałem NFZ. Po wyeliminowaniu niedoskonałości należy usunąć szablon Dopracować z tego artykułu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sloiczek1994
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje ząbki już nie wiele co może pomóc da się uratować, ale tylko np leczeniem kanałowym bądź ich usuwaniem to straszne za dużo rozgryzało się cukierków za dzieciaka.... Chodziłem regularnie do dentysty i wkońcu przestałem i tego teraz żałuję, Macie jakieś sposoby na bolące ząbki ?
Reklama

Wysłany: Czw Lip 19, 2018 15:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: