Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strona internetowa firmy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
extazy2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 19:51    Temat postu: Strona internetowa firmy Odpowiedz z cytatem

Hej Smile chciałabym aby o mojej firmie usłyszało trochę więcej osób dlatego szukam jakiejś dobrej agencji reklamowej, ktora by się dla mnie tym zajęła Smile Chodzi mi o reklamę w internecie żeby była wyświetlana na googlach. Są tu jakieś dobre dusze, które korzystały już z takich usług i mi mogą polecić kogoś sprawdzonego i pewnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 19:51    Temat postu:

Powrót do góry
bango
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiecie mi jak najlepiej wypozycjonować stronę firmy?
Powrót do góry
millena87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat znam dobre studio, które, co prawda nie zajmuje się reklamą w wyszukiwarkach,
ale pozostała sfera reklamy wizualnej to ich świat, dlatego mogę podrzucić Ci namiary:
http://vilcore.pl/ , skontaktuj się z nimi, na pewno doradzą i podpowiedzą fachowo.
To profesjonaliści, więc możesz liczyć na doskonałe efekty i świeże podejście do tematu.
Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o budowę strony internetowej, to my korzystaliśmy z oferty firmy eniteo i jesteśmy bardzo zadowoleni. Na początku podchodziliśmy nieufnie, bo cena wydawała nam się bardzo niska, ale okazało się, że aby mieć profesjonalną stronę internetową wcale nie trzeba wydawać fortuny Smile Firma oczywiście zarejestrowała nam również domenę i zapewniła hosting, więc nie musieliśmy się już o to martwić, tak więc wszystko wskazuje na to, że będziemy kontynuowali z nimi współpracę Smile
Powrót do góry
artur565
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecic oferte projekt logo dla firmy . Zajmuja sie projektowaniem stron internetowych oraz sklepow , tworzeniem aplikacji na telefon oraz marketingiem internetowym . Skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony z efektu koncowego.
Powrót do góry
garilla
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast obecnie poszukuję firmy, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Zleży mi na pełnym profesjonalizmie. Znajomy polecił mi ostatnio: https://coolbrand.pl/uslugi/strony-internetowe-warszawa/ Czy ktoś z Was miał okazję korzystać z ich usług? Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię.
Powrót do góry
domkors
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bango napisał:
powiecie mi jak najlepiej wypozycjonować stronę firmy?

Myślę, że są tutaj osoby, które na własną rękę próbowały pozycjonować własny serwis www, jednakże nie każdemu się udało. Jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy i umiejętności wypozycjonować serwis www może być na prawdę ciężko. Z tego co czytałem na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/promocja-wydarzen-w-sieci-z-jakich-kanalow-korzystac,90.html specjaliści zrobić to mogą nawet w miesiąc, ale wszystko i tak zależy od danego przypadku i obranej strategii Wink Myślę, że jeśli nie chcesz się denerwować lepiej zgłosić się do jakiejś dobrej agencji interaktywnej Wink
Powrót do góry
Jaśkaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chcesz aby twoja strona internetowa nie przycineła się między zakładkami to polecam Ci zapoznać się z ofertą na bardzo dobry hosting oraz domeny https://www.netmark.pl/index.php są to domeny o szybkiej pracy na dyskach SSD oraz z certyfikatem od grupy COMODO. Warto zainteresowac się tą ofertą.
Powrót do góry
maria952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projektowanie serwisów internetowych jest skomplikowane i wymaga od nas kreatywności. Na stronie: http://d2m.pl/oferta/szczegoly/strony-internetowe-i-aplikacje-webowe możemy znaleźć ofertę strony, która projektowanie serwisów internetowych zrobi za nas. Dzięki temu, będziemy mieli pewność, że proces tworzenia serwisów www przebiegł pomyślnie i w 100% profesjonalnie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sie 20, 2018 13:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: