Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odkurzacz najlepszy dla domu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidli1977
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 10:11    Temat postu: Odkurzacz najlepszy dla domu Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w ruchliwej okolicy, przy dużej i bardzo ruchliwej ulicy po jednej stronie, pod drugiej mam dużo zieleni, ale też i przez to pyłków traw. Dodatkowo dwa psy o dość długiej sierści. Jak najlepiej wybrać odkurzacz, żebym nie musiała spędzać 5 godzin na odkurzaniu kanap, dywanów i podłogi? Ten kurz i farfocle szalejące po podłodze sa nie do wytrzymania! Nawet w łazience mam przysłowiowe "koty"!
Reklama

Wysłany: Wto Sty 17, 2017 10:11    Temat postu:

Powrót do góry
wemnie
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że w tym przypadku możesz spróbować wodny, ale na pewno nie taki z plastikowym pojemnikiem do opróżniania. To są siedliska alergenów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sty 29, 2017 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fajne odkurzacze ma firma: http://maltec.pl/odkurzacze/ . Zerknij sobie na propozycje godne uwagi. Warto czasem zainwestować w coś fajnego i na długie lata.
Powrót do góry
ekranicka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej 2w1? Teraz sa nawet takie odkurzacze myjące. Tutaj http://techfresh.pl/jaki-odkurzacz-myjacy-podlogi-wybrac/ sobie zerknijcie. Fajna sprawa. Ogólnie jak ktoś już szuka nowego sprzętu, to warto pomyśleć o takim konkretniejszym już.
Powrót do góry
Anetta3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz większą popularnością cieszą się centralne odkurzacze no i w sumie się nie dziwie. Wydajesz na taki sprzęt raz a służy Ci przez wiele lat ,a przy tym oszczędzasz siły,czas no i pieniądze. Z tego co wiem to tutaj http://centralne-odkurzacze.net/ można taki kupić z rabatem 3% . Można się z nimi skontaktować w celu doboru odpowiedniego modelu. Według mnie są ok.
Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ostatnio zastanawiałam się nad zakupem jakiegoś dobrego odkurzacza, ponieważ mój już ledwo działa. Mogę przeznaczyć na ten cel max 1000-1200 zł. Zależy mi, aby odkurzacz działał w miarę cicho, ponieważ mam małe dziecko. Znajoma poleciła mi taką markę Hoover. Spotkaliście się z nią? Ma może ktoś z Was odkurzacz tej firmy? Znajoma twierdzi, że jest bardzo dobry, z tym że ona ma model workowy, a ja wolałabym bezworkowy i chciałabym poznać opinie właśnie na temat takich modeli. Możecie pomóc?
Powrót do góry
Pisarka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zależy też od tego ile możesz przeznaczyć na taki odkurzacz. Po za tym wolisz kupić coś zagranicznej firmy czy raczej kierować się polskimi produktami. Jeżeli interesuje Cię ta druga opcja to tutaj https://manta.com.pl/product-category/agd/do-domu/odkurzacze/ , maja bardzi fajny wybór odkurzaczy. To polska solidna firma i ich produkty warto mieć w swoim domu.
Powrót do góry
alicja11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzaliście markę Hoover? Oni mają naprawdę sprzęt świetnej jakości, a ceny też są w porządku. Mnie się bardzo podoba ten model Athen, który jest bezprzewodowy i szczotkowy. Zamierzam go kupić zaraz po przeprowadzce do nowego mieszkania.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 16:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: