Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kurier

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olga84
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 18:27    Temat postu: Kurier Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś swoje zaufane firmy kurierskie z których korzystacie już od jakiegoś czasu? Ja ostatnio słyszałam o https://www.sendit.pl/centrum-informacji/oddzialy-firm-kurierskich. Podobno wszystko zawsze idzie szybko, sprawnie i bezproblemowo. Korzystaliście kiedyś z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Maj 21, 2018 18:27    Temat postu:

Powrót do góry
Agulaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, my korzystamy z firmy https://shipcenter.pl/. Co więcej, możemy z czystym sumieniem polecić, bo nie dość, że to tania firma kurierska to jeszcze jest z nimi dobry kontakt i naprawdę fajnie pracują. Wink
Powrót do góry
Amisia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja paczki nadaje w lokalnym sklepiku, który ma podpisaną umowę z firmą kurierską.
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dobre doświadczenie z firmą kurierską DPD, mają tanie przesyłki krajowe. Klienci i ja mamy możliwość śledzenia na stronie DPD status paczki i obie strony widzą gdzie obecnie jest paczka. Ja jestem zadowolona z ich usług, mają niskie ceny, szybko i profesjonalnie paczka dostarczona na miejsce. Wiele moich znajomych też korzysta z tej firmy. Jak dla mnie to profesjonalny tani kurier.
Powrót do góry
beatryce
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzę działalność usługową i muszę często robić paczki oraz rozsyłać klientom za granicę. Dużo pozytywnych opinii jest o tym kurierze do niemiec https://www.flypak.pl/ . Zależy mi, aby uzyskać o nich jakieś dodatkowe informacje, ponieważ nie jestem pewna czy mogę powierzyć im swój cenny towar. Jak sprawa wygląda z ich terminowością i skutecznością? Potrzebne są jakieś specjalne formalności przed nadaniem paczki?
Powrót do góry
koala1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 19:05    Temat postu: Re: Kurier Odpowiedz z cytatem

Olga84 napisał:
Macie jakieś swoje zaufane firmy kurierskie z których korzystacie już od jakiegoś czasu? Ja ostatnio słyszałam o https://www.sendit.pl/centrum-informacji/oddzialy-firm-kurierskich. Podobno wszystko zawsze idzie szybko, sprawnie i bezproblemowo. Korzystaliście kiedyś z ich usług?

Sendit jest jak najbardziej godny polecenia. Odkąd przez nich wysyłam mam mniejsze koszty wysyłki, wszystko w domu wypełniam i opłacam, zajmuje mi to chwilę, potem kurier odbiera i tyle. To firma na wysokim poziomie.
Powrót do góry
mirek33dw
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 07:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę jest tyle firm kurierskich że trudno wybrać jedną najlepsza firmę kurierską. Ze swojej strony poleciłbym FEDEX , ale może dlatego polecam tą firmę bo tylko tą znam.
breva
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wysyłam głównie paczki kurierskie niestandardowe , korzystam z pośrednika, bo mam wtedy bardziej korzystną cenę. Nie każdy kurier bierze duże paczki, jak wiecie, maski, zderzaki, ogólnie części samochodowe, dlatego jestem z tej współpracy zadowolony no i ceny mnie zadowalają a to chyba ważne, jakość też wysoka nie mam co narzekać. Paczki zawsze w terminie.
Powrót do góry
pakalimera
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagraniczny - który najlepszy?
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sie 05, 2018 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni zgadzam się z tym, że warto mieć sprawdzonego kuriera, z którym będziecie w stanie umówić się na odbiór paczki w korzystny dla Was sposób. Na szczęście dzisiaj są takie portale jak Furgonetka, gdzie możecie zestawić ze sobą różne firmy. Ja sprawdziłem, że bardzo opłacalne jest pobranie DHL. Przyjrzyjcie się temu bliżej, bo może się okazać, że i Wam przypadnie to do gustu Smile
Powrót do góry
Bernt554
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sprawdza sie http://www.sendello.pl/ . Współpracuję z nimi juz od dłuższego czasu. Przesyłki to wysyłam hurtowo, ale nigdy nie spotkałam się z jakimś opóźnieniem i problemami Smile
Powrót do góry
jelonek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci z doświadczenia mogę polecić firmę https://www.centrumkurierskie.pl/. Jest to sprawdzony broker kurierski. Zajrzyj na ich stronę i rozejrzyj się - znajdziesz tam mnóstwo ciekawych propozycji jeśli chodzi o wybór odpowiedniej firmy kurierskiej.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sie 28, 2018 14:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: