Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znacie jakieś dobre maści, kremy na żylaki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
walczak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 15:55    Temat postu: Znacie jakieś dobre maści, kremy na żylaki? Odpowiedz z cytatem

Znacie jakieś dobre maści, kremy na żylaki? A może tabletki czy coś???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 25, 2018 15:55    Temat postu:

Powrót do góry
Lumena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie kremów, maści to ja się w ogóle nie chce wypowiadać... Moim zdaniem a mówię to z własnego doświadczenia jedyną metodą walki z żylakami jest skleroterapia. Sama miałam taki zabieg w przychodni Wilmed i bardzo sobie chwalę. Serio, nie ma co się oglądać, trzeba iść na zabieg i zobaczycie, że poczujecie ulgę.
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moim zdaniem najlepsza jest dobra profilaktyka a że jak wiadomo żylaki i przewlekła niewydolność żylna jest dziedziczna i w Twojej rodzinie ktoś ma tę przypadłość to zacznij działać zamiast czekać aż się pojawią problemy, wystarczy odżywiać się zdrowo, dbać o prawidłową wagę i chociaż trochę się ruszać, ja też się pilnuję i kupiłam sobie nawet diosminex który polecił mi lekarz a jak nie chce mi się ćwiczyć to wybieram taniec http://nicniezatrzymamnie.pl/ z Edytą Herbuś, to jest bardzo fajny sposób na aktywność dla każdego
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że żylaki to poważny problem. Jeśli zauważacie go u siebie, to powinniście zrobić wszystko, by go zwalczyć. Osobiście polecam Wam wybrać się do Centrum Flebologii, bo w ten sposób najskuteczniej będziecie w stanie zadbać o Wasze nogi. W https://www.centrumflebologii.pl/pl/niewydolnosc-limfatyczna/obrzek-limfatyczny-wtorny dobrze opisane są metody raczenia sobie z takimi schorzeniami, wiec zajrzyjcie tam koniecznie.
Powrót do góry
sebek12
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście, jeśli miałbym wybierać to poszedłbym na taki zabieg laserowy - https://klinikamiracki.pl/zabieg/vasculife-laserowe-usuwanie-zylakow/ one są najbardziej skuteczne a nie inwazyjne. No a kremy... no wszyscy wiemy jakie sa po nich efekty
Powrót do góry
Olna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem zdanie,że z żylakami nie powinno się ryzykować i leczyć ich na własna rękę. Jak już wcześniej ktoś wspomniał dobrym sposobem na pozbycie się ich jest skleroterapia. Sama miałam taki zabieg w Mokotowskim Centrum Medycznym Kimed i dzięki niemu pozbyłam się wielu dolegliwości, które powstawały przez żylaki jak i samych żylaków. Co fajne zabieg nie wymaga żadnych nacięć więc nie pozostawia blizn na nogach Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sie 11, 2018 17:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: