Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Warto zaczynać dietę i treningi z dnia na dzień?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaktus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 21:05    Temat postu: Warto zaczynać dietę i treningi z dnia na dzień? Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o takich drastycznych zmianach?
Czy to powinno zachodzić jakoś tak łagodnie czy może raczej właśnie najlepiej zmieniać życie od razu, podejmując zdecydowane kroki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 22, 2015 21:05    Temat postu:

Powrót do góry
jesionka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie są to najlepsze opcje jeśli chodzi o wprowadzanie do swojego życia większej aktywności fizycznej.
Trzeba to robić stopniowo, żeby się nie uszkodzić. Dobrą opcją jest takie urządzenie: http://www.mediwel.pl/urzadzenie-do-terapii-dynamicznej-flabelos
Nie wykona za ciebie całej pracy, ale przygotuje twój organizm do większego wysiłku i bardziej intensywnych treningów. Wzmocnią się twoje mięśnie, kości, stawy, a ty będziesz bardziej mobilna.
Zobacz sobie tutaj jak to wygląda:
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania że powinno się powoli wdrażać wszelkie zmiany Smile ja właśnie zmieniam swoje życie na zdrowsze a mój facet próbuje przytyć Smile nasze cele trochę się mijają ale jakos dajemy radę. Z tego co wiem na budowę masy dobry jest Dymatize elite mass gainer Mój facet coś wspominał że chce go zamówić.
Powrót do góry
jacerjacer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 07, 2015 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że dietetyk będzie najlepiej wiedział...
luna634
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 28, 2015 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.

Ostatnio zmieniony przez luna634 dnia Wto Wrz 08, 2015 13:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
ventor
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

basen basen i jeszcze raz basen to ci pomoże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radekrak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 08:58    Temat postu: Dieta Odpowiedz z cytatem

Każdy szanujący się i dobry dietetyk, taki jak np.: https://pl-pl.facebook.com/DietetykJoannaSkoczylas/ powie Ci wprost, że taka droga jest zła. W zmianie nawyków nie chodzi przecież o nagłą zmianę zniechęcającą do diety, ale o systematyczne wprowadzanie zmian. Pomyśl trochę nad tym.
Powrót do góry
margaretka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi, to nie powinno się tak robić. Organizm może początkowo nie dawać znać, że taka zmiana jest dla niego drastyczna, ale jak nie jesteśmy przyzwyczajeni do zdrowych nawyków żywieniowych i zasad odżywiania i większej ilości ruchu niż chodzenie do pracy albo sklepu, to i tak w końcu się to objawi. Bywa, że szok jest tak duży, że człowiek się zniechęca. Jasne, że trzeba to rozplanowywać, najlepiej na tygodnie. Czyli co tydzień wprowadzać coś do diety albo zmieniać godzinę posiłku na stałą, wydłużać treningi. Ale nie robić tego z dnia na dzień!
Powrót do góry
sportowiec
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak właśnie zacząłem. Pewnego dnia postanowiłem, że zacznę ćwiczyć, zmienię swoją dietę i wreszcie schudnę. Nie przeszedłem na drastyczną głodówkę, nie tędy droga, ale po prostu zacząłem o siebie dbać i się udało. Teraz ważę 20 kg mniej i mam nawet kaloryfer na brzuchu! Cool moje osiągnięcia wspierają SIS odżywki dla sportowców, które towarzyszą mi od pierwszych miesięcy treingów Smile
Powrót do góry
balast
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ktoś chce podjąć się diety i treningów, oczekuje efektów z dnia na dzień, a to tak niestety nie działa. Nawet, jeśli efektów nie będzie widać gołym okiem, kluczem do zrzucenia wagi jest powolność i systematyczność. Stopniowe przyzwyczajanie organizmu do zmian spowoduje, że nie będzie narażony na efekty uboczne typu jojo. Zmiana nawyków z dnia na dzień może okazać się wielkim szokiem, który będzie niósł ze sobą wiele negatywnych konsekwencji: napady głodu, większe ilości jedzenia, przerywanie całego procesu zmian.
Powrót do góry
Clumok
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się inaczej niż z dnia na dzień przecież Razz Jeśli do tej pory nie robiłeś treningów, a zaczniesz jutro to będzie to przeskok z dnia na dzień Very Happy Żeby się nie zniechęcić to mam pewną dziwną sztuczkę - kup coś drogiego. Kolega polecił mi rowery merida https://www.rove.pl/rowery-kolekcje/rowery-merida.html. Zainwestowałem kupę kasy i jeżdżę, bo mi szkoda żeby się marnowało Very Happy
Powrót do góry
eoweow
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super! Wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady! Z całą pewnością przydadza mi się.
Reklama

Wysłany: Pią Cze 29, 2018 10:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: