Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ela.paluszek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materiały to jedno, ale trzeba się też zaopatrzyć w odpowiednie narzędzia. Na przykład nitownica może się przydać. Ale czy wybrać ręczną, pneumatyczną czy akumulatorową? Wszystkie te typy macie opisane na http://cowidze.pl/nitownica-nitonakretek-kupic-nitownica-dla-profesjonalisty-a-domowego-warsztatu, najlepiej zajrzyjcie tam w wolnej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 24, 2018 11:33    Temat postu:

Powrót do góry
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim liczy się jakość materiałów. Im bardziej solidne tym pewność, że nasz dom czy poszczególne instalacje w nim będą niezawodne i solidne. Warto wybierać firmy typu mcgoodwork, gdzie kupujesz bezpośrednio od producenta. Wtedy wiesz po prostu co kupujesz, a cena też jest zawsze korzystniejsza.
Powrót do góry
Kalipso
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed budową warto wyposażyć się w odpowiednie akcesoria i narzedzia. Ja już kilak tygodni przed rozpoczęciem budowy zamówiłam wiadra gospodarcze a także inne niezbędne narzędzia budowlane. Najważniejsze to to, aby zrobić to zanim zaczniecie prace bo potem robi się nerwowo jak czegoś brakuje na placu budowy.
Powrót do góry
Clumok
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypożycz sobie porządny odkurzacz, aby dobrze wysprzątać dom przed wprowadzką. Coś takiego https://multi-matic.pl/k/urzadzenia-czyszczace/odkurzacze-profesjonalne/odkurzacze-piorace/odkurzacze-ekstrakcyjne/ na pewno dużo pomoże Wink Nie rób tego błędu co moja siostra - wsadziła meble kiedy jeszcze nie było do końca wysprzątane. Skończyło się tak, że i kanapy musiała prać Very Happy
Powrót do góry
Bernt554
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa oraz remont domu to wazna decyzja, trzeba przemyslec na spokojnie, co chcemy uzyskac. Bardzo podobaja mi sie łazienki oraz kuchnie zrobione z granitu lub innego rodzaju kamienia. Zwlaszcza kiedy jest to zrobione w ciemnych odcieniach. Dlatego chcialbym Wam polecic płytki kamienne , poniewaz sam skorzystalem niejednokrotnie z ich oferty i jestem bardzo zadowolony z efektu koncowego.
Powrót do góry
KrystianSzyn
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie warto zbudować sobie dom według typowego projektu. Jest taniej i o wiele szybciej https://domynamapie.pl/zalety-typowego-projektu-domu tak jak można przeczytać. A taki dom wcale nie wygląda gorzej ani nic.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 15, 2018 13:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: