Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pokój dziecięcy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wodnik40
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 13:48    Temat postu: Pokój dziecięcy Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że na podłodze w pokoju dziecięcym najlepiej sprawdzi się dywan. Oczywiście wybór dywanów jest całkiem duży i ciężko powiedzieć, jaki model najlepiej wybrać. Tak czy inaczej warto rzucić okiem na stronę https://sklep24.dywanywitek.pl/, gdzie znajdziecie całe mnóstwo najróżniejszych propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lut 21, 2018 13:48    Temat postu:

Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że dywan jest dobrym rozwiązanie, lecz w sklepach stacjonarnych nie trafiłam na dywan, który spodobałby się synowi. Pewnej niedzieli na stronie https://www.kochamydywany.pl/dywany-dla-dzieci , synowi wpadł w oko dywan. Nie kosztował dużo, szybko go dostaliśmy kurierem, z jakości wykonania jestem ogromnie zadowolona, syn chce jeszcze jeden.
Powrót do góry
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz urządzić pokoj dla dziecka warto zajrzec na http://epozytywnaopinia.pl/jak-urzadzic-pokoj-dla-niemowlecia/ Znajdziesz w tym artykule sporo cennych wskazówek Smile My właśnie urządzamy pokoik dla synka. Sporo przy tym radości ale i pracy Smile
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokój dziecięcy powinno się urządzić z głową, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku i bezpieczne dla malucha.
Powrót do góry
klopsik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o zastosowaniu w pokoju dziecięcym jakichś fajnych, niebanalnych tapet ściennych?
Bardzo dużo jest ciekawych propozycji w sklepach online, wystarczy sobie wyguglać Smile. Ja od siebie mogę na przykład polecić te tapety dziecięce https://innetapety.pl/tapety-dzieciece
vidor
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stylowy pokój dziecięcy udało mi się stworzyć dzięki poradom ze strony https://babydoro.pl/pl/blog/Stylowe-dodatki-do-pokoju-dzieciecego./6 jestem zadowolony, że żyjemy w czasach internetu i kilkoma kliknięciami można wyszukać sobie inspiracji, bo gdyby nie to z pewnością nie miałbym takiego fajnego pomysłu jak mi teraz wyszło Wink
Powrót do góry
liga
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pokoju dziecięcy najlepiej postawić na fajne pastelowe kolorki bo maluchy takie najbardziej lubią. Moja córcia w pkoiku na przykład ma ściany w kolorze bambusowy gaj z kolorów świata duluxa i drewniane mebelki w odcieniu naturalnej sosny, a także szafę wnękową na której jest grafika z taką mozaiką
Powrót do góry
Majoneza
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas są normalnie na podłodze panele, dywan się za bardzo kurzy a dzieci są alergikami więc woleliśmy tego uniknać. Poza tym mamy ogrzewanie podłogowe więc ziemia jest ciepła. A na ścianach dzieciaki mają takie fajne farby z brokatem - Let's Shine, je produkuje firma Primacol Decorative, ogólnie wybór kolorów jest duży więc i dla chłopaków i dla dziewczyn się znajdą fajne kolory
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 04, 2018 17:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: