Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Deweloper a mieszkanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Diana28
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 22:44    Temat postu: Deweloper a mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Może wiecie czy są może jest dostępne jakieś mieszkania w Siechnicach? Podobno powstały tam nowe osiedla od http://arbetdeweloper.pl/ w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu parku. Wiecie coś może ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 04, 2018 22:44    Temat postu:

Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że już znalazłeś, pytanie bezzasadne
Powrót do góry
Basior
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty dewelopera i zakupić mieszkanie w Krakowie. NA ten moment najbardziej podoba mi się projekt dostępny na stronie https://www.nowa5dzielnica.pl/ ,gdzie mieszkania schodzą jak świeże bułeczki, dlatego muszę się szybko decydować. Będę wdzięczny za Wasze opinie na ten temat
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne mieszkania są bardzo rozchwytywane. Warto popatrzeć na różne oferty mieszkań w swoim mieście. Teraz można także oglądać mieszkania w internecie. Takim rozwiązaniem jest wirtualny spacer po warszawie. Można w internecie znaleźć ciekawe oferty i przeglądać je online. To bardzo wygodne rozwiązanie.
Powrót do góry
reja
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również coś słyszałam o tych nowych osiedlach, ale konkretnej informacji niestety nie mam.
Powrót do góry
stokrotka992
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo mieszkań w bardzo dobrych stanach, oraz lokalizacjach możecie znaleźć tutaj http://www.phupartner.pl/ Jest ich naprawdę wiele, warto wejść na stronę lub skontaktować się z nimi osobiście Smile Na pewno coś ładnego się trafi Smile
Powrót do góry
paradys
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile szukasz mieszkania używanego bo tych nowych najlepiej szukać wśród ofert deweloperów, podobają mi się te mieszkania wykończone pod klucz od atala, odpada Ci wtedy wykończenie go we własnym zakresie a wiadomo że jak nie masz dobrej firmy z polecenia to może być problem
Powrót do góry
artur565
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w planach kupno mieszkania w Warszawie , długo sie nad tym zastanawialem, az w koncu podjalem decyzje. Znajomy polecil mi oferte http://ronson.pl/tips/prace-wykonczeniowe-krok-kroku/ , poniewaz sam skorzystał i jest bardzo zadowolony. Chyba skorzystam z ich oferty.
Powrót do góry
sollipos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę polecić wam mieszkania od tego dewelopera http://orion.lublin.pl/inwestycje . Znajomi własnie kupili jedno z ich mieszkań w Lublinie i są bardzo zadowoleni. Mieszkanie jest w świetnej lokalizacji na bardzo nowoczesnym osiedlu! Chyba każdy chciałby tak mieszkać moim zdaniem!
Powrót do góry
uotwarte
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Trójmieście powstaje wiele nowych inwestycji, jedna z nich, to nowe mieszkania gdańsk przymorze centralnej części tej dzielnicy. Wyróżnikiem tego osiedla będzie jego proekologiczny charakter na dachu będą panele solarne a w hali garażowej miejsca do ładowania samochodów z napędem elektrycznym.
Powrót do góry
Fredrik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak z lokalizacją? Szukam czegoś w okolicy Wilanowa, Kabat, ewentualnie Piaseczno?? Na razie numerem jeden jest Wilania, która ma mieszkania z osobną kuchnią, coraz mniej takich na rynku, a ja wole oddzielny salon i osobną kuchnię. Widzieliście projekt podobnej inwestycji?
Powrót do góry
beniamalenia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No najlepiej wybrać jakiegoś sprawdzonego bo różne akcje się dzieją z tego co słyszałem. Mi polnord ktoś po prostu polecił, mysle o ich inwestycji dość poważnie, ale mam tez drugą opcję na Kabatach. W Wilanii jednak przekonuje mnie ogrodek, widna kuchnia. Zawsze to milo mieć gdzie wyjść latem czy wiosna.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 21, 2018 13:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: