Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podłoga drewniana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SebaPogromca
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 25, 2017 07:50    Temat postu: Podłoga drewniana Odpowiedz z cytatem

Co przemawia na korzyść posadzki drewnianej? Czy ktokolwiek z was takową posiada, ewentualnie wie coś na jej temat?
Reklama

Wysłany: Pon Gru 25, 2017 07:50    Temat postu:

Powrót do góry
uotwarte
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podłogi drewniane są coraz częściej wybierane, wśród moich znajomych.
Sama przymierzam się do tego, aby w moim salonie zmienić podłogę na taką z drewna. Kupując podłogę z drewna naturalnego, należy pamiętać, że to czysta natura i każda z desek jest niepowtarzalna. Odpowiedni rodzaj podłogi wybierzesz w sklepie DDD - Dobre Dla Domu http://www.ddd.com.pl/kategoria/podlogi-drewniane_2_1.html
Tam także doradzą jak ją pielęgnować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sztops3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę drewno, bo jest cieplejsze. Chociaż ostatnio zastanawiam się nad kafelkami i takim ogrzewaniu elektrycznym na podczerwień pod nimi.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą propozycję ma Cor Parkiety. Jest tam bowiem dostępna deska dębowa z Białegostoku, która świetnie sprawdza się w domach i mieszkaniach. Ciekawie się prezentuje i jest praktyczna. Poza tym jest to solidnie rozwiązanie, które się sprawdzi. [/url]
Powrót do góry
Kalipso
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie drewniana podłoga to najlepszy wybór. Wiadomo, że taka podłoga jest sporo droższa ale weźcie pod uwagę, że to wybór na lata. Bardzo dobrze sprawdzają się podłogi trójwarstwowe oferowane przez firmę Baltic Wood. To podłogi z prawdziwego drewna, które można regenerować kilka razy. Jeśli dba się o podłogę i stosuje odpowiednie preparaty do jej pielęgnacji to drewno zachowuje ładny wygląd przez wiele lat.
Powrót do góry
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście też bardzo podoba się drewniana podłoga myślę, że bardzo fajnie się prezentuje. W dodatku sprawia, że pomieszczenie jest przytulniejsze. Mi koleżanka poleciła zakup takiej podłogi tutaj http://www.hurtparkiet.pl
. Faktycznie kolory i wzory jakie oferują tych podłóg są świetne. Myślę, że dzięki nim można ciekawie zaaranżować każde pomieszczenie.
Powrót do góry
klopsik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewno super sprawa. Bardzo fajnie, przyjemnie wygląda takie wnętrze.
czarodziejek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim taka drewniana podłoga o wiele lepiej wygląda niż jakieś panele. Jedyne o czym trzeba pamiętać to by co jakiś czas przeprowadzać zabieg cyklinowania by odświeżyć jej wygląd, u mnie robiła to firma http://www.cyklinowanie-paszkowski.pl/
Powrót do góry
maria952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj zgadzam się co do tej drewnianej podłogi. Nie ma porównania jeśli mowa o panelach vs. prawdziwym drewnie. Już nie o sam wygląd nawet chodzi, ale i o trwałość. Zobaczcie sobie tutaj chociażby https://wingstimber.com/ jak pięknie prezentuje się podłoga z akacji a później przeczytajcie o właściwościach tego drzewa. Taka podłoga na pewno jest droższa niż zwykłe panele, ale i wytrzyma o wiele dłużej.
Powrót do góry
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam drewniane podłogi. Zdecydowanie mają w sobie to coś... Ja dzisiaj odkryłam panele z eurohouse - https://eurohouse.com.pl i zastanawiam sie nad zamówieniem ich do mieszkania. Robie generalny remont i chciałaby płytki wymienić a panele w całym mieszkaniu włącznie z kuchnią i łazienką. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 26, 2018 13:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: